Puchar Interkontynetalny!

Puchar Interkontynetalny!

W dniu dzisiejszym zapadła decyzja o uruchomieniu i rozegraniu w oczekiwaniu na start właściwego V-Mundialu, a także w celu przetestowania zasad działania systemu CL w X11, rozgrywek Pucharu Interkontynentalnego!

Wezmą w nim udział drużyny narodowe wszystkich zgłoszonych dotąd do ligi krajów, tj. aż szesnaście reprezentacji. Start zapowiedziano na dzień 29 października na godzinę 19.00, zaś zakończenie zmagań w PI na dzień 28 listopada tego roku. Do niedzielnego wieczoru możliwe jest w dalszym ciągu zgłaszanie kolejnych drużyn narodowych, po tym terminie na czas rozgrywek PI ta możliwość zostanie zawieszona. Ze źródeł zbliżonych do Zarządu MUP wiemy, że władze MUP oczekują na zgłoszenie się jeszcze dwóch reprezentacji – Królestwa Dreamlandu oraz Sułtanatu Al Rajn.

Wpływ na taką decyzję miały takie czynniki jak przedłużające się dyskusje nad kształtem przyszłego V-Mundialu, wybory organizatora, a także chęć grania. W chwili obecnej bowiem większość drużyn nie trenuje, co z pewnością nie jest dla nich dobre. To także okazja by sprawdzić się w innych nieco niż dotychczas rozgrywkach.

Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingowania swoich drużyn!

Comments are closed.