20 członków MUP!

20 członków MUP!

W dniu dzisiejszym Prezes MUP zatwierdził kandydaturę państwa Okoczia, które tym samym stało się dwudziestym członkiem Mikronacyjnej Unii Piłkarskiej. Ten piękny stan udało się organizacji osiągnąć w dwa lata od swojego powstania, i dziś dzięki temu MUP jest największą organizacją międzynarodową naszego polskiego świata wirtualnego.

Wrac z organizacją rośnie też liczba krajów biorących udział w rozgrywkach, którym MUP patronuje – Pucharze Interkontynentalnym oraz V-Mundialu. Okoczia to 19 reprezentacja, która zgłosiła się do najnowszej odsłony V-Mundialu, a tym samym do nowych rozgrywek Pucharu Interkontynentalnego. Spośród członków MUp jedynie Królestwo Nowalskie nie ma swojej reprezentacji w chwili obecnej.

Piłkarska Brać zdaje się nie baczyć na polityczne i dziejowe różnice, którymi pasjonują się nasi politycy w OPM, czy UKW. W MUP wszyscy jesteśmy sobie równi i dzięki temu wygrywa Duch Sportowej Rywalizacji. Liczymy na naszych kibiców – dołączcie do dopingujących nas już osób, a nasze rozgrywki jeszcze bardziej zyskają na atrakcyjności.

  • Ostatni zgłoszeni będą pierwszymi w tabeli :D

  • Lord Darth Kanzler

    Czego Wam serdecznie życzę :)

Comments are closed.