Browsed by
Month: November 2015

Ranking MUP – zobacz, na jakim miejscu uplasowało się Twoje państwo!

Dopiero co zakończył się v-Mundial, czas jednak szybko płynie. Już w niedzielę startują nowe rozgrywki – Liga v-Światowa. Mam nadzieję, że trenerzy odpoczęli po trudach ostatniego miesiąca i ze zniecierpliwieniem czekają na nową dawkę emocji. Zaś kibice są gotowi na nowe, świeże wyniki. Zatem, transparenty czas rozwinąć!

Read More Read More

Tomasz I Bagrat – wywiad z trenerem miesiąca

Micronational Football: Co czuje trener, którego drużyna zostaje mianowana najlepszą w danym miesiącu?

Tomasz Bagrat: Na pewno czuje wielkie zadowolenie, iż moja praca nie poszła na marne. Kiedy obejmowałem klub, drużyna znajdowała się na przedostatnim miejscu w Lidze. Do końca sezonu udało mi się wspiąć na 6 miejsce.

[v-Mundial] Fazy finałowe w pigułce!

ĆWIERĆFINAŁY

waga — kopia (2)

Pierwsza połowa tego meczu wprowadziła kibiców w dużą konsternację. Piłkarze nie mogli ewidentnie odnaleźć swojego rytmu. Dopiero 47 minuta przyniosła zmiany. Oderwanie się napastnika z Sambanu dało mu zdobycie gola! 22 minuty później prowadzili 2:0. Teutonia miała tylko jedną okazję, nie wykorzystała jej.