Chcesz organizować v-Mundial?

Chcesz organizować v-Mundial?

 

Niedawno zakończył się v-Mundial organizowany przez Baridas i Sclavinię. Co prawda, wrażenia jeszcze nie opadły, boiska “nie ostygły”, ale my nie zwalniamy tempa!  mupbar

Właśnie ruszyły zgłoszenia na Organizatora kolejnej, już XIV edycji v-Mundialu. Zmianie uległy wymagania – w odświeżonej wersji są bardziej adekwatne do obecnych realiów. Te stare, z 2010 roku, nie sprawdzały się. Co zatem wymagane jest teraz? Przede wszystkim pismo przewodnie, zawierające opis kandydatury. Jest to de facto najważniejszy element przesądzający o wyborze.

Logo v-Mundialu, czyli graficzna próba oddania klimatu, także jest obligatoryjne. Znak ten jest bardzo przydatny – można użyć go przy konstrukcji wyników meczy, ale także przysłuży się promocji imprezy.

Kibice mikroświata to nieodłączny element v-Mundialu. Dlatego zapewne nikogo nie dziwi potrzeba planu aktywizacji tychże.

Rzecz jasna, nie jest to sztywny plan. Wszelkie dodatkowe propozycje są mile widziane. Prace konkursowe oceni Rada Delegatów i to ona wybierze tą najlepszą.

Zapraszam!

Comments are closed.