Browsed by
Month: August 2015

Druzgocąca klęska Surmenii… Czyżby Baridas wrócił do gry?

Druzgocąca klęska Surmenii… Czyżby Baridas wrócił do gry?

l1 wzór — kopiaSamban Zachodni nie ma sobie równych! Do końca sezonu jeszcze trzy mecze, jednak wygląda na to, że tylko Dreamland ma jakieś szanse, by wygryźć rywala. Na podium wróciła La Palma, pokonała Chattycję i Shanię. To było ciekawe widowisko, gdzie tak naprawdę rozstrzygające było ostatnich kilkanaście minut spotkania.

Read More Read More

Druga dywizja w fazie stabilizacji!

Druga dywizja w fazie stabilizacji!

l1 wzór — kopiaDreamland wspina się coraz wyżej! Jednak do miejsca lidera brakuje mu 7 punktów. Czy zdoła odrobić straty? A może zostawia sobie choć część energii na V-Mundial, który jest tuż, tuż…

Królestwo Bantu oraz La Palma w tej kolejce spadają pozycję niżej. Dysproporcja punktów pomiędzy nimi a Sułtanatem pokazuje, że będą ostro walczyć o czołowe lokaty.

Read More Read More

Tylko dwa remisy!

Tylko dwa remisy!

l1Samban Zachodni znów na czele! Nicolaas Pieter został dziś menedżerem kolejki. Dobrze radzi sobie również Dreamland. Pomyśleć, że mało brakło La Palmie do zwycięstwa. Byli szybsi, mieli więcej sytuacji do wykorzystania, brakło skuteczności.

Read More Read More

MUP otwiera drzwi dla nowych Federacji!

MUP otwiera drzwi dla nowych Federacji!

Mikroświatowa Unia Piłkarska to organizacja zrzeszająca działaczy piłki nożnej reprezentujących federacje narodowe. W mikroświecie od 2007 roku. Obecnie jesteśmy w trakcie rozgrywek Ligi V-Światowej. Stoimy na progu V-Mundialu, który od kilku lat wzbudza niepowtarzalne emocje! Już 20 września na stadionach Baridasu i Sclavinii rozegrają się sceny, których i Twoje państwo może być częścią! Mamy idealny moment na takie manewry, Twoje państwo może dołączyć już dziś!

Read More Read More

Ale, ale, ale…. gole! Powtórka z rozrywki!

Ale, ale, ale…. gole! Powtórka z rozrywki!

d1Spotkania wczorajszego wieczoru były kalką tych niedzielnych. Ten szczególny moment, w którym szczególnie trudno rozgryźć taktykę przeciwnika elektryzuje wielu. Pierwsza dywizja nie powaliła na kolana. Nie było zaskakujących zwrotów akcji, nieoczekiwanych wyników. Wszystkie mecze zakończyły się takim samym rezultatem, co w niedzielę. Stagnacja wkradła się w szeregi trenerów. Żaden z nich nie zaryzykował na tyle, by odwrócić przebieg zdarzeń.

Jako, że mamy półmetek rozgrywek, pora na podsumowanie. Wyraźnie widać wybijający się Samban Zachodni. Jednak nie można zapominać o fakcie, że Dreamland pauzował ostatnie dwie kolejki. Rozkład punktowy na dalszych pozycjach jest niewielki, nie można mówić o szansach i nadziejach poszczególnych drużyn, bo dosłownie wszystko może się jeszcze zdarzyć.

Warto zanotować poprawę w grze Kalifatu Al-Farun. Było źle, ale ostatnie dwa mecze dają pewne perspektywy. Nie można powiedzieć tego o Parlandii i Chattycji i Shanii. To ostatni dzwonek, by odbić się od dna!

d2Nowy trener Surmenii nabiera wiatru w żagle! Remis, i to w dodatku z Sarmacją zakłada nam różowe okulary. Pozytywny wymiar zmian wzmacniają wydatki transferowe – nowi zawodnicy prezentują się nader imponująco!

Tylko w jednym meczu uległa zmianie trajektoria gry. Dysproporcja pomiędzy pierwszym a ostatnim miejscem w tabeli jest olbrzymia. Patrząc na pozycję lidera, niezaprzeczalnym faktem jest jego naprawdę mocna pozycja. Także Teutonia mocno trzyma się swojego szczebla. Pozostałe stanowią jeszcze nierozwikłaną zagadkę.

Chociaż smuci fakt, że nie wszystkie zmiany wychodzą na dobre. Baridas nie może się rozkręcić, Sclavinia gra “w kratkę”, zaś Bialenia ma na koncie jedynie jeden remis.

Tym pesymistycznym akcentem kończę dzisiejszą relację i zapraszam na kolejną już w niedzielę wieczorem! Samban zmierzy się z La Palmą, Wandystan spróbuje dobrać się do Dreamlandu a Elderland zagrozi VRP. Będziemy także świadkami derbów Samacji wysokiego szczebla! Baridas spotka się z Teutonią, liczymy na moc wrażeń!

Słonecznych dni nam wszystkim! :-)

Rozpędzona Pięciopolska i Samban znów na szczycie!

Rozpędzona Pięciopolska i Samban znów na szczycie!

dyw1

To doprawdy niesamowite! Jedna z najmłodszych drużyn w MUP znów na szczycie! Pokonuje nawet “starych wyjadaczy”, czy komuś uda się zatrzymać Nicolaasa Pietera?

Aż dwa mecze zakończyły się remisem. To spotkania silnych i ambitnych zespołów. W środę powtórka kolejki… Ciekawe, jaki wówczas będzie wynik!

dyw2

 

Nowy trener nie pomaga! Bialenia, mimo zmian na tym stanowisku, nadal znajduje się w skrajnym miejscu tabeli.

Swój debiut miał również Orjon Surma, nowy selekcjoner Surmenii. Z tego, co wiemy, ma długoterminowy plan naprawy drużyny. Za kilka tygodni ocenimy, na ile się sprawdził. Życzymy powodzenia i wielu sukcesów!

z2

Tymczasem przypominam o konkursie! Weź udział, stwórz swoją własną relację i walcz o wygraną!