Niedziela przyniosła nadzwyczaj efektowne wyniki! Wspaniałe zwycięstwa!

l1 — kopiaChattycja i Shania miała dziś bardzo szczęśliwy wieczór! Pod koniec bardzo wyrównanego meczu na Al-Awwal Ghafur Alp Nicanci (pomocnik) wykorzystał rzut karny, zdobywając gol. Gdyby sędzia uznał bramkę strzeloną przez gości, byłby remis.

Królestwo Bantu w znakomitym stylu rozgromiło Parlandię. Bantyjczycy pokazali, że zasłużenie zajmują drugą pozycję w tabeli. Ten mecz należał do nich. Niestety nie obeszło się bez szkód – aż dwóch zawodników na dłuższy czas zostanie wyeliminowanych z gry, po jednym z każdej drużyny.

W tabeli niespodziewanie na trzecią lokatę wskoczyła La Palma. Jej trener został menedżerem kolejki. To nagroda za wyśmienity spektakl dla palmowych kibiców. Nic z pewnością nie poprawia im humoru tak, jak pokonanie tak mocnego przeciwnika w takim stylu!

To spotkanie również zakończyło się wynikiem “z pieprzykiem”. Samban Zachodni jedynie na moment stracił koncentrację, w 10. minucie doszło do wyrównania 1:1. Jednak zawodnicy szybko się zmobilizowali – z nawiązką wyrównali straty!

l2 — kopiaPięciopolska, która nie daje się zepchnąć z pozycji lidera, w dalszym ciągu pokazuje dobrą formę. Bez szans zostawili swoich dzisiejszych gości, mianowicie Surmenię. Byli o niebo lepsi, kibice wręcz pęcznieli z dumy. Wisienką na torcie była piąta bramka w 94. minucie!

Elderlandzcy kibice także mieli powód do radości. Pokazali Baridajczykom, jak powinno grać się w piłkę v-nożną! Goli byłoby jeszcze więcej, gdyby sędzia nie uznał, że jeden z nich to spalony!

Co się dzieje z drużyną Sarmacji? Niskie zwycięstwo z drużyną z końca tabeli dzisiejszego wieczoru z pewnością nie było szczytem marzeń. A może… to Sclavinia rośnie w siłę?

Ostatni mecz dzisiejszego wieczoru nadal trzyma nas w sarmackich klimatach. To wysokie zwycięstwo Teutonii. Pozwolili Trizondalczykom jedynie na zdobycie jednego gola! Taktyka Teutończyków była bez zarzutu, ich trener został nagrodzony tytułem “trenera kolejki”, gratulacje!