Druzgocąca klęska Surmenii… Czyżby Baridas wrócił do gry?

Druzgocąca klęska Surmenii… Czyżby Baridas wrócił do gry?

l1 wzór — kopiaSamban Zachodni nie ma sobie równych! Do końca sezonu jeszcze trzy mecze, jednak wygląda na to, że tylko Dreamland ma jakieś szanse, by wygryźć rywala. Na podium wróciła La Palma, pokonała Chattycję i Shanię. To było ciekawe widowisko, gdzie tak naprawdę rozstrzygające było ostatnich kilkanaście minut spotkania.

Sułtanat Al Rajn dał z siebie wszystko, aż 5 razy piłka znalazła się w bramce przeciwnika. Co ciekawe, w tabeli drużyny te teraz są usytuowane w najbliższym sąsiedztwie, Bantu zaliczył pokaźny spadek.

To była kolejka zdecydowanie dużych wyników. Dreamland z wielką klasą pokonał Kalifat. Zaś Wandystan rozgromił Parlandczyków.

 

l2 wzór — kopiaStabilizacji ciąg dalszy! Owa kolejka nie przyniosła dosłownie żadnych zmian. Sclavinia zdaje się być w coraz lepszej formie. Wygrywa już drugi mecz z kolei, i to z wyraźnie dużą przewagą!

“Piękny i ofensywny futbol!”, z wygranej cieszył się trener Zbyszko z Sarmacji. “Utarł nosa” pewnym siebie Teutończykom, wczorajszego wieczoru punkty zgrabnie powędrowały na konto Sarmatów.

Jak w tytule, zmiana trenera w Baridasie przyniosła duże korzyści. Tak wysokiej wygranej dawno nie było, czy Baridas zdoła jeszcze podnieść się wyżej w tabeli?

Elderland zaś pewnie pokonał Trizondal. Obserwując poczynania obu drużyn w tym sezonie, rezultat ten można było przewidzieć. Ale wynik? Z pewnością ucieszył elderlandzkich kibiców!

Comments are closed.