Remis Wandystanu z Dreamlandem i pogrom Baridasu przez Teutonię hitami kolejki!

Remis Wandystanu z Dreamlandem i pogrom Baridasu przez Teutonię hitami kolejki!

d1Drużyny z Al Rajnu zaserwowały nam ucztę pełną goli! Aż 16 szans, padło ich ostatecznie 7! Kibice nie narzekali na monotonię, akcja nabrała rumieńców już w drugiej minucie. Napięcie nie opuściło do ostatnich minut meczu!

“Z dużej chmury mały deszcze”, tak można podsumować spotkanie gigantów, mianowicie Dreamlandu i Wandystanu. Wszystko, co najlepsze, miało miejsce w pierwszej połowie. Druga, pomimo starań zawodników i motywacji trenerów, nie rozstrzygnęła wyniku meczu. Chociaż komentatorzy jednogłośnie wskazują, iż lepszy był Wandystan.

Samban Zachodni już drugi raz połamał zęby na La Palmie. Trener Palmowców stanął na wysokości zadania, docenił przeciwnika – jego taktyka została oceniona jako najlepsza w tej kolejce!

“Odkułem się”, takimi słowami trener Sułtanatu skwitował wygraną nad Parlandią. Ostatnim razem z boiska zawodnicy wyszli przegrani, tym razem było odwrotnie. Pomimo ostatnich remisów, Sułtanat nadal utrzymuje wysoką pozycję w tabeli.

d2Trizondal od początku spotkania górował. Był lepszy, szybszy. Trener wspiął się na szczyt swoich możliwości i jego taktyka była najlepszą w owej dywizji. Stąd wynik nie dziwi.

“Święta wojna” Sarmacji należała do Teutonii. Mimo, że drużyna Baridasu jest bardziej doświadczona i silniejsza, wczorajszego wieczoru nie miała najmniejszych szans.

Pięciopolska szaleje! Rozgromiła mocnego przeciwnika, jakim jest Elderland. Mocno dała mu w kość. Sędzia miał co robić. Wystawił mnóstwo żółtych kartek. Kontuzja wyeliminowała z gry na co najmniej tydzień jednego z napastników VRP. To duże osłabienie drużyny, bo zawodnik w tym sezonie ma na koncie już 9 bramek!

Wielkim sukcesem dla Bialenii można nazwać remis z Sarmacją. Bialenia strzeliła gola w 7 minucie. Pierwszą połowę zakończyli w wyśmienitych humorach. Zepsuł się on dopiero pod koniec spotkania, gdy Sarmaci zremisowali w 67 minucie! To pierwsze 2 punkty dla Bialenii, gratulacje!

Comments are closed.