Browsed by
Month: March 2016

Oświadczenie ws. mikroświatowego oszustwa z wykorzystaniem multikont

Oświadczenie ws. mikroświatowego oszustwa z wykorzystaniem multikont

Drodzy Mieszkańcy Mikroświata,

Jesteśmy jedną wielką (a na swój sposób także jednak niewielką) społecznością. Każdy z nas ma własny charakter, sposób działania, pomysły na realizację planów. Wykorzystujemy wszystkie swoje atuty, aby działać na korzyść swojego państwa, albo też szerszej grupy mikronautów. Wszyscy wiecie, że nie jest łatwo się przebić, że nie raz, nie dwa, nasze inicjatywy spełzają na niczym, że raz za razem podejmujemy nowe inicjatywy. Taką inicjatywą od zarania dziejów była wirtualna piłka nożna. Od około dekady! jest to jedna z najbardziej stałych aktywności wirtualnego świata, a Mikroświatowa Unia Piłkarska jest fenomenem naszego dynamicznego świata.

Niestety, z ogromnym smutkiem, i niejako wstydem, musimy przyznać, że są wśród nas osoby, które nie przestrzegają pewnych elementarnych zasad. Reguł, dzięki którym nasza wspólna zabawa jest czystą przyjemnością. Stajemy dziś przed Wami by Wam donieść, że święte zasady piłkarskiej rodziny, sportowego fair play, zostały brutalnie pogwałcone. W dniu wczorajszym władze Mikroświatowej Unii Piłkarskiej natknęły się na wstrząsające dane — coś, co choć przewijało się czasem w żartach i drobnych złośliwościach, nikt by nie pomyślał, że może okazać się prawdą. Niestety, Mikroświat odniósł porażkę, My odnieśliśmy porażkę. Nie wiemy jeszcze jak wielką, choć wszystko wskazuje na to, że wykracza poza granice naszej organizacji.

Prezydent oraz Wiceprezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej podają do wiadomości publicznej materiał dowodowy związany z obecnymi i byłymi delegatami głównymi przy MUP, który jasno wskazuje związki pomiędzy poszczególnymi osobami. Mówiąc wprost: jeden wielki folwark klonów.

ZEBRANY MATERIAŁ DOWODOWY

W materiale widać:
— korzystanie z forum MUP na tych samych IP przez grupę 9 osób;
— faktyczną nieaktywność SARCamelLigi – jako, że wśród 50 osób tylko 2 (w tym ja!) są aktywne, a logowanie pozostałych nagle ustało w jednym czasie;
— podobny problem można zaobserwować w lidze MUP na v-mundialu.

Z zebranych materiałów wynika, że proceder ten rozpoczął się w październiku 2008 roku, i dotknął naszą organizację w stopniu znacznym. Zamieszani w niego są:
— Manaf ben Saada, delegat Al Rajn (Sułtanatu);
— Usman Dahlan, delegat Al-Farun;
— Kwaku Dua, delegat Bantu;
— Tansu Aysel Saydam, delegat Chattycji i Shanii;
— Rehana Maluf, delegat Sambanu Zachodniego;
— Said al Falim, były delegat Al Rajn (Sułtanatu);
— Hammad Al-Qadir, były delegat Al Rajn (Sułtanatu);
— Sylvana Koppa, była delegat Surmenii;
— Arctos I, były delegat Arctiq.

Jest dla nas rzeczą niepojętą jak możliwe było tak długie zwodzenie nas wszystkich. Dziś musimy przyznać jedno — napotkaliśmy na problem, ale poradzimy sobie z nim, a MUP przetrwa go i powstanie jeszcze silniejsza! Niniejsze ogłoszenie stanowi jednocześnie zgłoszenie sprawy do Rady Rewizyjnej naszej organizacji, która odegra znaczną rolę przy wymierzaniu konsekwencji wobec federacji zamieszanych w opisany proceder. Na pewno warto również spojrzeć na tę sprawę przez pryzmat państwowości Al Rajn i krajów od Sułtanatu zależnych.

Dziś stajemy przed nie lada wyzwaniem — musimy się zjednoczyć we wspólnym dziele walki ze złem, bo tylko zjednoczeni jesteśmy w stanie je pokonać! Musimy, stojąc ramię w ramię, pokazać naszym siostrom i braciom w Mikroświecie, że Fair Play to nie tylko piękna idea, ale też nasza tarcza, nasz miecz i nasza sprawiedliwość. Coś co nas jednoczy i daje nam wszystkim siłę.

(—) Robert Janusz von Thorn, Prezydent MUP
(—) Siergiusz Asketil, Wiceprezydent MUP