Pierwsza sensacja Pucharu Interkontynentalnego!

Pierwsza sensacja Pucharu Interkontynentalnego!

W ostatnią środę zakończyły się rozgrywaki w ramach Grupy A Pucharu Interkontynentalnego. Przypomnijmy, że w w Grupie A grały: Mandragorat Wandystanu, Królestwo Dremlandu, Księstwo Sarmacji i Księstwo Trizondalu. Była to jedyna grupa złożona z 4 drużyn.

Absolutną rewelacją rozgrywek tej grupy okazała się drużyna Królestwa Dreamlandu, która niespodziewanie jest jedną z dwóch awansujących do dalszych rozgrywek drużyn! Dreamland zwyciężał w aż 4 meczach i jedynie 2 przegrywając. Lepszy był jedynie Wandystan, który wygrał 5 spotkań a jedyne przegrane spotkanie miało miejsce właśnie w ostatnią środę podczas spotkania z Dreamlandem.

Odpadają za to obie sarmackie drużyny! Jest to jedna z największych sensacji rozpoczętego Pucharu, i jakby zapytać trenerów skupionych w MUP czy przewidywali takie rezultaty to chyba nikt by nie potwierdził.

Układ tabeli Grupy A po zakończeniu fazy spotkań grupowych:

1. Mandragorat Wandystanu 15 pkt.
2. Królestwo Dreamlandu 12 pkt.
——————————–
3. Księstwo Sarmacji 6 pkt.
4. Księstwo Trizondalu 1 pkt.

Awans do dalszej gry uzyskują dwie najlepsze drużyny z grupy. W pozostałych grupach sytuacja ma się różnie.

W Grupie B pewny awans ma Rzeczpospolita Sclavińska, która będzie jedyną sarmacką drużyną w dalszych rozgrywkach. O to, która drużyna awansuje jako druga toczyć będzie bój do samego końca. Szanse mają aż 3 drużyny, a do końca zostały 3 kolejki.

W Grupie C sytuacja zmienia się z kolejki na kolejkę. Nikt nie może być pewny awansu do dalszych rozgrywek, a szanse na to mają aż 4 z 5 drużyn. Obecnie na prowadzeniu tabeli znajduje się Cesarstwo Valhalli z 12 pkt, zaraz za nim VRP z 10 pkt. Szanse zachowuje także Konsulat Tyrencji i Luminatu (9 pkt.) oraz Królestwo Natanii (7 pkt.). Szans nie ma już Sułtanat Al Rajn.

Grupa D to absolutny prymat Wolnej Republiki Morvan i Królestwa Elderlandu, które mają po 13 pkt., a trzecia Scholandia traci do nich 8 pkt. Nic nie wskazuje na to, by w Grupie D doszło do jakichś zawirowań. Na pewno szans nie ma Okoczia (4 pkt.) oraz Triumwirat Erboki (2 pkt.).

Do końca fazy pucharowej pozostały 3 kolejki, czyli jeszcze tydzień (najbliższa sobota, środa i kolejna sobota). Wówczas będzie wszystko jasne. Powodzenia!

 • Jak Okoczia nie ma szans?!

 • I see a lot of interesting articles on your
  website. You have to spend a lot of time writing, i know how to save
  you a lot of time, there is a tool that creates unique, google friendly articles in couple
  of seconds, just search in google – laranita’s free content source

 • I read a lot of interesting posts here. Probably you spend
  a lot of time writing, i know how to save you a lot of work, there is an online tool that creates
  readable, google friendly articles in seconds, just type in google – laranitas free content source

Comments are closed.