Przyszłość MUP

Tutaj delegaci członków MUP prowadzą obrady i głosują.
Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Przyszłość MUP

Postautor: t.demollari » 20 maja 2018, o 14:24

Chrzęść Wanda, towarzysze delegaci.

Na początku przepraszam, że moja prezydentura nie jest prezydenturą aktywniejszą. Niestety kombinacja p o t ę ż n e j realiozy i czynników psychologicznych (o których za chwilę) zrobiła swoje.

Przede wszystkim, jedna osoba nie da rady ciągnąć wszystkiego. Można to oczywiście ukonkretnić i powiedzieć, że konkretnie ja nie dałem rady, acz uważam, że to uniwersalne. Zdawałem sobie sprawę z tych ograniczeń i liczyłem, że uda się mi stworzyć zespół z mojego kontrkandydata tow. Noqterna i tow. Michaelusa, który da radę poprowadzić MUP w mniej więcej obecnym kształcie. Tow. Noqtern niestety odmówił (rozumiem, że chodziło o powody realne), ja mam mniej czasu niż myślałem, a trudno mi obarczać w większym stopniu moją robotą tow. Michaelusa, który do wyborów wszak nie startował.

Tyle tytułem wyjaśnienia, że nie widzę przyszłości dla MUP w obecnym kształcie, uważam, że trzeba pogadać o śmiałych propozycjach zmian :

- odejście od tego forum, całą działalność przenieść na forum ligi piłkarskiej w x11. Do komunikacji z mikroświatem pozostawić stronę i Micronational Football
- przejście na system kolektywnego zarządzania organizacją, z wyborem (jak w SLP) co sezon (?) trzyosobowego Zarządu.
- wyrzucenie do kosza całej biurokracji - licencji trenerskich, instytucji delegata, statutu itd.
- poluzowanie wymagań dla członków (nowych i starych)

Bardzo proszę o opinie.
Timan Demollari

karakachanow
Podawacz piłek
Posty: 21
Rejestracja: 12 maja 2015, o 23:16
Federacja: LWZPN

Re: Przyszłość MUP

Postautor: karakachanow » 20 maja 2018, o 23:21

- odejście od tego forum, całą działalność przenieść na forum ligi piłkarskiej w x11. Do komunikacji z mikroświatem pozostawić stronę i Micronational Football

Tak, jak najbardziej
- przejście na system kolektywnego zarządzania organizacją, z wyborem (jak w SLP) co sezon (?) trzyosobowego Zarządu.

co v-mundial

- wyrzucenie do kosza całej biurokracji - licencji trenerskich, instytucji delegata, statutu itd.


co to jest licencja trenerska?

- poluzowanie wymagań dla członków (nowych i starych)


Ale te 2 drużyny na federację powinny być

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: Przyszłość MUP

Postautor: Michaelus » 21 maja 2018, o 21:09

- wyrzucenie do kosza całej biurokracji - licencji trenerskich, instytucji delegata, statutu itd.


co to jest licencja trenerska?


Swego czasu wymyśliłem to jako formę walki z mnożeniem kont. Ładnie się to nazwywa, ale chodzi o to, że selekcjoner musi zarządzać reprezentacją i co najmniej jednym klubem mikoświatowym z tego samego konta. W sytuacji gdy połączymy funkcje delegata i selekcjonera wystarczy po prostu pozostawić ten wymóg.
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej


Wróć do „Rada Delegatów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości