Ocena v-Mundialu w Slawonii i Garapenii

Dział poświęcony pracom Rady Rewizyjnej MUP
Awatar użytkownika
Eddard Noqtern
Gracz środka pola
Posty: 130
Rejestracja: 26 lis 2015, o 21:31
Federacja: FPH - Federacja Piłkarska Hasselandu

Ocena v-Mundialu w Slawonii i Garapenii

Postautor: Eddard Noqtern » 7 lut 2018, o 20:42

Wielmożna Rado,

Zgodnie z Rozporządzeniem Prezydenta MUP 5/2015 proszę o dokonanie oceny v-Mundialu w Slawonii i Garapenii, który odbywał się na przełomie grudnia i stycznia.
Eddard Noqtern - Prezydent MUP, Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Hasselandu, trener kadry Królestwa Hasselandu od 2015 roku.

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: Ocena v-Mundialu w Slawonii i Garapenii

Postautor: Michaelus » 10 lut 2018, o 20:19

No to rozpoczynam.

Co tu dużo mówić. Relacje z aren skończyły się na bodaj 2. kolejce, żadnych innych atrakcji towarzyszących nie było. Najgorsza organizacja od lat.
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

Ludwik Tomovic
Gwiazda Stadionu
Posty: 277
Rejestracja: 15 sie 2014, o 15:33
Federacja: Nogometna Zveza Slavonije
Lokalizacja: Njitica

Re: Ocena v-Mundialu w Slawonii i Garapenii

Postautor: Ludwik Tomovic » 11 lut 2018, o 19:54

Cóż, powiem tyle.

Zawaliliśmy na całej linii, niefortunnym zbiegiem okoliczności na czas v-mundialu nałożyły się zdarzenia realne, co slawońskiej części organizacji nie pozwoliło na zaangażowanie się w v-mundial w zadowalającym stopniu.

Co do Garapenii, to niestety osoba odpowiedzialna za przygotowywanie opisów meczów w pewnym momencie dała sobie z tym spokój (nie wiem czemu), błędem było to, że nie miała żadnego zastępcy.
Na dodatek w tym czasie nałożył się postępujący proces powolnego upadania Garapenii, o czym mówi sie już właściwie wprost.
/-/
Ludwik Tomović

Awatar użytkownika
Eddard Noqtern
Gracz środka pola
Posty: 130
Rejestracja: 26 lis 2015, o 21:31
Federacja: FPH - Federacja Piłkarska Hasselandu

Re: Ocena v-Mundialu w Slawonii i Garapenii

Postautor: Eddard Noqtern » 19 lut 2018, o 14:27

Szanowna Rado,
Proszę również trzeciego członka, Eberharda von Razorina o wydanie opinii. Czy Rada ma jakieś pytania do organizatorów? Czy Rada ma pomysł jak nie dopuścić do takiej sytuacji w przyszłości?
Eddard Noqtern - Prezydent MUP, Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Hasselandu, trener kadry Królestwa Hasselandu od 2015 roku.

Awatar użytkownika
Eberhard von Razorin
Podawacz piłek
Posty: 39
Rejestracja: 30 mar 2017, o 20:56
Federacja: Suderlandzka Agencja Sportowa

Re: Ocena v-Mundialu w Slawonii i Garapenii

Postautor: Eberhard von Razorin » 19 lut 2018, o 19:31

Co tu dużo mówić. Ze strony organizacyjnej V-mundial okazał się kompletną klapą. Jako ,iż staż Suderlandu w MUP-ie ogranicza się do V-mundialu w Wandystanie i nieszczęsnego obecnego, nie mogę za bardzo sięgać wstecz, ale ta impreza na pewno nie kształtuje się pozytywnie w dorobku naszej organizacji. Głównym powodem zaistniałej sytuacji był najpewniej kryzys w Garapenii, gdzie po zaistniałych tam sytuacjach obywatele mieli ważniejsze sprawy na głowie, niż V-mundial. Brakowało mi też wątku na forum MUP-u poświęconego całej tej imprezie. Gdyby nie relacje Pana Arkadiusza Alviusza, większość Suderlandzyków, nie zauważyłaby faktu, że coś takiego się odbyło.

Początek wydawał się obiecujący. Ładnie funkcjonująca strona, opisy dwóch pierwszych kolejek. Informacje o transporcie, jak i (to co nie widziałem w Wandystanie) informacje o hotelach. Brakowało legendarnego Skarbu Kibica zawierającego podstawowe informacje na temat każdej reprezentacji, jednak liczyłem, że wkrótce się pojawi. I nagle niezapowiedziana cisza, po której strona zamarła.

Moim zdaniem kluczem do rozwiązania tej sytuacji powinna być większa kontrola MUP-u podczas całego procesu organizacji, jak i trwania V-munidialu, żeby w sytuacji gdy mundial nam zamiera, można było podjąć jakieś kroki w tej kwestii. Nie tylko wybranie organizatora i późniejsza analiza Rady Rewizyjnej.

Na końcu chciałbym przeprosić wszystkich, że tak długo trzeba było czekać na moją opinię. Z powodu trapiącej mnie realiozy nie mogę cieszyć się życiem mikronacyjnym tak bardzo jak bym chciał.
Eberhard von Razorin
Członek Rady Rewizyjnej i Delegat Główny Suderlandu w MUP-ie


Wróć do „Rada Rewizyjna”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości