v-Mundial Orientyka 2016

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: v-Mundial Orientyka 2016

Postautor: Lord Darth Kanzler » 8 lip 2016, o 20:05

To zmiana warunków, na które osobiście się nie zgadzam. Jeśli tak to ma wyglądać to też de facto inna kandydatura.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Tomasz Dostojewski
Gwiazda Stadionu
Posty: 464
Rejestracja: 5 maja 2015, o 16:11
Federacja: Bialeński Związek Sportowy
Lokalizacja: Brodria

Re: v-Mundial Orientyka 2016

Postautor: Tomasz Dostojewski » 8 lip 2016, o 20:09

W sumie racja. Poczekajmy zatem na Delegata Surmenii.
/-/Thomas von Lisendorff-Dostojewski
p. o. Prezydent Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej.
Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego.
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Trener Legii Lisendorff oraz FK Olimpik Sarajevo

Orjon Surma
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 15 lut 2015, o 15:10
Federacja: żadna
Lokalizacja: Czarnolas (Księstwo Sarmacji)

Re: v-Mundial Orientyka 2016

Postautor: Orjon Surma » 9 lip 2016, o 11:57

Obecnie w Surmenii toczy się dysputa nt. wykreślenia Surmeńskiej Podosfery z szeregów MUP. Wiem, iż wiązałoby się to z zmianą w kwestii v-Mundialu, w związku z czym, do czasu ostatecznego wyjaśnienia tego, czy Surmenia wyjdzie z MUP, prosiłbym o wstrzymanie się z wnioskiem.
Wiem, iż sytuacja jest niepokojąca.
(-) Orjon von Thorn-Surma
Delegat Główny Surmenii przy Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

mail: kapi0543@gmail.com

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: v-Mundial Orientyka 2016

Postautor: Lord Darth Kanzler » 9 lip 2016, o 12:24

Drogi Panie Delegacie,

czas na udzielenie odpowiedzi przez Surmenię upłynie w dniu 14 lipca.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Orjon Surma
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 15 lut 2015, o 15:10
Federacja: żadna
Lokalizacja: Czarnolas (Księstwo Sarmacji)

Re: v-Mundial Orientyka 2016

Postautor: Orjon Surma » 9 lip 2016, o 12:50

Co do samych przygotowań: w praktyce postawiono stronę internetową Mundialu, której nie zapełniono jeszcze treścią. Niestety nic więcej do tego przedstawić nie mogę - sam z Surmenii odszedłem.
(-) Orjon von Thorn-Surma
Delegat Główny Surmenii przy Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

mail: kapi0543@gmail.com

Awatar użytkownika
PetrosDomestosigos
Podawacz piłek
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2016, o 21:18
Federacja: Surmeńska Podosfera

Re: v-Mundial Orientyka 2016

Postautor: PetrosDomestosigos » 12 lip 2016, o 21:41

Dostojni,

Demokracja Surmeńska i Surmeńska Podosfera podtrzymują podjęte zobowiązania. Przejąłem funkcję Delegata Głównego Podostfery i nadzór nad naszą federacją. Dołożę wszelkich starań, aby Surmenia współorganizowała i brała udział w V-Mundialu.

Jednocześnie chciałbym odnieść się do przedstawionych w tym wątku zastrzeżeń Prezydenta MUP - uważam je za nadmierne. Półtora miesiąca, a tyle co najmniej mamy, to wystarczająco dużo aby przygotować taką imprezę. Zaczynanie w sierpniu, to nie jest zaczynanie "za pięć dwunasta", tym bardziej, że nie mówimy o zaczynaniu od zera, a o zintensyfikowaniu przygotowań.

Jeżeli chodzi o dotyczasowe przygotowania, to trwa zbieranie i omawianie pomysłów na atrakcje, które będą realizowane w trakcie mundialu, a także gromadzenie potrzebnych materiałów do organizacji. Dostojny Surma przygotował stronę dla Mundialu na platformie wordpress - mam już nad nią pełną kontrolę i przystąpię w najbliższym czasie do wypełniania jej treścią.

Proszę o powstrzymanie się od panikowania, a także od gróźb. Symptomatyczne, że to jedyne co usłyszeliśmy od prezydenta von Thorna - groźby, że będzie wnioskował o odebranie organizacji. Dziwnie pojęta jest ta troska Prezydenta - ani nie było wcześniej próby kontaktu osobistego, ani propozycji pomocy (nie, nie potrzebujemy) - było od razu grożenie konsenkwencjami. Mam nadzieję, że stosunek Prezydenta do Organizatorów ulegnie zmianie - jeżeli to ma zadziałać, to powinniśmy mieć partnerstwo, a nie próbę narzucenia podległości swoją postawą.

Szczęść Boże!

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: v-Mundial Orientyka 2016

Postautor: Lord Darth Kanzler » 13 lip 2016, o 08:02

Szanowny Panie, dziękuję za odpowiedź i witam w murach MUP.

Proszę nie zarzucać mi składania gróźb. Nic takiego nie miało miejsca. Wypełniam swoje obowiązki, proszę się z nimi zapoznać, ufam, że to rozwieje wątpliwości i na wstępie wygasi niechęć, z jaką Pan tu przybył. To do mnie należy ocena czy wywiązujecie się z zobowiązania jakie na siebie wzięliście, i wypadałoby jednak zamiast rzucać oskarżeniami jednak podjąć współpracę.

Natomiast mam w tej sprawie pytania kolejne, na które proszę odpowiedzieć jak najszybciej:
  1. kto, konkretnie, obecnie pracuje nad przygotowaniem v-Mundialu;
  2. jaki jest adres strony, która została postawiona, proszę ją podać, chociażby na priv, jeśli nie chcecie jej jeszcze ujawniać;
  3. listę prac jakie macie za sobą, jakie są przed Wami;
  4. adres do miejsca, w którym toczą się rozmowy organizacyjne, chcę być rozmów tych obserwatorem.
Na bazie odpowiedzi na te 4 pytania i prośby podejmę dalsze decyzje.

Proszę zrozumieć, że v-Mundial to jedna z najbardziej prestiżowych imprez wirtualnego świata. Różnie z nią bywało, różne deklaracje składano, różny był ostateczny efekt. Do nas wszystkich należy dopilnowanie by problemy były gaszone w zarodku. I będą. Jeśli uznam, że istnieje realne zagrożenie organizacji imprezy nie będę wahał się przed podejmowaniem wniosków o zmiany. To mój obowiązek, Pan go musi uszanować.

Kłaniam się.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
PetrosDomestosigos
Podawacz piłek
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2016, o 21:18
Federacja: Surmeńska Podosfera

Re: v-Mundial Orientyka 2016

Postautor: PetrosDomestosigos » 13 lip 2016, o 17:24

Proszę nie zarzucać mi składania gróźb. Nic takiego nie miało miejsca.

Dostojny,

Jeżeli ktoś pisze "jeżeli nie zostanie spełnione X to składam wniosek o Y" to jest to groźba. To naturalna część języka - i nie oburza mnie samo użycie groźby, a okoliczności w jakich zostało to zrobione. Nie miałbym pretensji o użycie groźby, gdyby po zapoznaniu się ze stanem prac i uznaniu, że są one niewystarczające użyłby Dostojny takiej groźby aby żądać zwiększenia wysiłków. Nie miałbym pretensji również, gdyby Organizatorzy odmówili Dostojnemu informacji o stanie postępu - i żądając informacji użył Dostojny tej groźby.

Jednak w tym konkretnym przypadku groźba została rzucona publicznie, a priori, w momencie gdy nie wie Dostojny o tym jaki jest stan przygotowań i dopiero co zwrócił się z prośbą o poinformowanie w tym temacie. I to właśnie uważam za nieodpowiedzialne - bo zaczyna Dostojny od publicznej konfrontacji, zamiast od współpracy, czyli od kontaktu bezpośredniego z Organizatorami. Proponuję przemyśleć swoje postępowanie - i nastawić się na współpracę i partnerstwo. Wbrew Dostojnego zarzutowi - to nie Surmenia zaczęła od złej woli, rzucania oskarżeniami i braku współpracy.

Co do postawionych pytań - odpowiedzi zostaną przekazane Dostojnemu łącznie, drogą prywatnej wiadomości, po tym jak uda mi się skontaktować z pozostałymi organizatorami i uzyskać od nich część z w/w informacji (tj. tą część, której nie posiadam obecnie). Mam nadzieję, że uda mi się to zrobić w ciągu jednego bądź dwóch dni.

Szczęść Boże!

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: v-Mundial Orientyka 2016

Postautor: Lord Darth Kanzler » 13 lip 2016, o 18:15

Dziękuję i czekam.

Kłaniam się.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: v-Mundial Orientyka 2016

Postautor: Lord Darth Kanzler » 16 lip 2016, o 11:06

Prawie 72 godziny minęły i w dalszym ciągu nie otrzymujemy żądanych odpowiedzi. Ostatni raz wzywam organizatorów Mundialu do przekazania raportu o stanie przygotowań do imprezy.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji


Wróć do „V-Mundial”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość