Wybory prezydenckie

Ludwik Tomovic
Gwiazda Stadionu
Posty: 277
Rejestracja: 15 sie 2014, o 15:33
Federacja: Nogometna Zveza Slavonije
Lokalizacja: Njitica

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Ludwik Tomovic » 10 mar 2016, o 17:10

TZS:Andrzej Swarzewski
/-/
Ludwik Tomović

Ozzy Washburn
Junior
Posty: 64
Rejestracja: 28 sty 2012, o 11:52
Federacja: Pięciopolska
Lokalizacja: Trizondal

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Ozzy Washburn » 11 mar 2016, o 17:41

PZPN: Robert Janusz von Thorn

Awatar użytkownika
Vradic
Junior
Posty: 58
Rejestracja: 21 lut 2015, o 14:58
Federacja: Republika Parlandii
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Vradic » 12 mar 2016, o 22:41

PZF oddaje swój głos na kandydaturę Sz. P Roberta Janusza von Thorna.
Prezes PZF

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Michaelus » 13 mar 2016, o 21:20

Po bardzo długim namyśle
LWZPN: Robert Janusz von Thorn
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

AndrzejSwarzewski
Podawacz piłek
Posty: 47
Rejestracja: 12 paź 2015, o 16:44
Federacja: Brodryjska Federacja Piłkarska

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: AndrzejSwarzewski » 15 mar 2016, o 15:15

W związku z tym, że czas głosowania minął, gratuluję Panu Prezydentowi Robertowi Januszowi von Thorn i życzę udanej kadencji! :)

Awatar użytkownika
Juliette
Gwiazda Stadionu
Posty: 496
Rejestracja: 8 sty 2015, o 13:28
Federacja: Baridas

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Juliette » 15 mar 2016, o 17:47

Otóż to, zamykam głosowanie. 10:4 dla Seńora Roberta, gratuluję i trzymam kciuki! :)
Juliette da Firenza

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Lord Darth Kanzler » 15 mar 2016, o 19:58

Pani Prezydent,
Drodzy Delegaci,
Panie i Panowie Obserwatorzy,

jest mi niezmiernie miło, że uzyskałem Wasze zaufanie i ponownie będę, dzięki Wam, pełnił funkcję Prezydenta Mikroświatowej Unii Piłkarskiej. MUP, jak już mówiłem wcześniej, to fenomen, który musimy pielęgnować. To dziś jedyna międzynarodowa organizacja, na forum której spotyka się tak wiele państw wirtualnych. Żadna inna organizacja nie przetrwała próby czasu. To wielki sukces, z którego możemy być dumni. Dziękuję za wszystkie Wasze głosy, także te krytyczne, żałuję jednak, że tak wielu spośród Was nie oddało swego głosu w ogóle.

Mojemu oponentowi dziękuję za rywalizację. Ufam, że nasza współpraca będzie stała na najwyższym poziomie, a obawy, które Pan wyrażał w taki choćby sposób "[...] w zasadzie już przegrałem. Jestem głęboko przekonany, że MUP straci na tym znacznie więcej, niż ja.", okażą się niesłuszne. Wierzę, że MUP dzięki aktywności swoich władz, ale przede wszystkim Was, Delegatów, będzie organizacją jeszcze silniejszą i ważniejszą niż dotąd.

Panowie! Nie będzie rewolucji. Będzie praca, aktywność i promocja wirtualnej piłki nożnej. Rewolucje kończą się zazwyczaj źle. My musimy ewoluować. Przed nami dużo pracy. Już za moment rozpocznie się kolejny V-Mundial. W pierwszej kolejności proszę, Delegatów federacji go organizujących, o niezwłoczną informację o stanie przygotowań do imprezy. Dokonam przeglądu praw naszej organizacji, będę chciał też porozmawiać z każdym z Delegatów, zapytać o potrzeby, możliwości i plany. Chciałbym by wzrosła liczba istniejących lig krajowych. Będę dążył do powołania rozgrywek Ligi Mistrzów.

Oczywiście skupię się również na tym, co obiecałem w kampanii:
  • dokonamy aktualizacji opisu MUP w Micropedii, przy okazji doprowadzę do zaktualizowania pocztu Prezesów i Prezydentów MUP;
  • dokonamy aktualizacji strony MUP, oraz przy okazji ożywienia tej głównej wizytówki naszej organizacji;
  • powrócę do prowadzenia rankingu lig krajowych;
  • podejmiemy trud promocji flagowego projektu MUP (a jednak stojącego nieco w cieniu V-Mundialu), to jest Ligi Mikroświatowej;
  • będę aktywnie wspierał organizatorów V-Mundialu.
Raz jeszcze Wam dziękując za wybór, chcę Was zaprosić do współpracy nad tym co jest w naszym zasięgu i wymaga uwagi.

Pani Prezydent, bardzo dziękuję za przeprowadzenie wyborów. Proszę o przekazanie mi niezbędnych dostępów - uprawnień na forum, na wordpressie, i gdzie jeszcze są one potrzebne.

Kłaniam się!
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

AndrzejSwarzewski
Podawacz piłek
Posty: 47
Rejestracja: 12 paź 2015, o 16:44
Federacja: Brodryjska Federacja Piłkarska

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: AndrzejSwarzewski » 15 mar 2016, o 22:18

Mojemu oponentowi dziękuję za rywalizację. Ufam, że nasza współpraca będzie stała na najwyższym poziomie, a obawy, które Pan wyrażał w taki choćby sposób "[...] w zasadzie już przegrałem. Jestem głęboko przekonany, że MUP straci na tym znacznie więcej, niż ja.", okażą się niesłuszne. Wierzę, że MUP dzięki aktywności swoich władz, ale przede wszystkim Was, Delegatów, będzie organizacją jeszcze silniejszą i ważniejszą niż dotąd.

Szanowny Panie Prezydencie, również mam taką nadzieję! Zacytowane przez Pana słowa były wypowiedziane pod wpływem emocji i mam nadzieję, że się nie spełnią. ;) Deklaruję pełną lojalność oraz pomoc, jeśli kiedykolwiek będzie Pan jej potrzebował. MUP to nasze wspólne dobro i razem musimy skupić się na realizowaniu Pańskiego programu. Ja jestem gotowy do działania! :)

Ludwik Tomovic
Gwiazda Stadionu
Posty: 277
Rejestracja: 15 sie 2014, o 15:33
Federacja: Nogometna Zveza Slavonije
Lokalizacja: Njitica

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Ludwik Tomovic » 16 mar 2016, o 10:44

Gratulacje.
/-/
Ludwik Tomović

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Michaelus » 16 mar 2016, o 12:44

SKladam gratulacje nowemu Prezydentowi
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej


Wróć do „Archiwum RD”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości