Ocena prezydenta

To co było, a nie jest...

Jak oceniasz kadencję Prezydenta MUP Siergiusza Asketila?

Czas głosowania minął 17 lip 2014, o 13:57

5 - wzorowo
0
Brak głosów
4 - dobrze
3
75%
3 - średnio/ciężko stwierdzić
1
25%
2 - źle
0
Brak głosów
1 - tragicznie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 4

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Ocena prezydenta

Postautor: Siergiusz Asketil » 10 lip 2014, o 13:57

2 czerwca zakończyła się właściwa część mojej kadencji, jednak w związku z brakiem kontrkandydatów zgodnie ze Statutem MUP została ona przedłużona. Drugiego lipca minął pierwszy przedłużony miesiąc (z trzech), czyli okres tzw. "bezpieczeństwa". Obecnie, zgodnie z art. 6. ust. 4. Statutu, każdy z Delegatów może złożyć wniosek o przeprowadzenie wyborów. Jest to w mojej opinii idealny okres na drobne podsumowania, a także ocenę moich prac.
Zachęcam do wzięcia udziału w ankiecie, a także do pisemnych wypowiedzi.

Przy okazji przypominam, że od jutra rozpoczyna się mój tygodniowy urlop. Wszelkie sprawy należy kierować do Wiceprezydenta Moralesa.

Pozdrawiam,
(-) Siergiusz Asketil

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Ocena prezydenta

Postautor: Juan Pablo Morales » 10 lip 2014, o 14:23

Z Prezydentem Asketilem znam się na tyle długo, iż wiem, że to postać bardzo aktywna w mikroświecie. Niemałe już doświadczenie i przede wszystkim zaangażowanie to jego kluczowe zalety. Jeśli się czegoś podejmuje to wykonuje tą robotę bardzo dobrze. Jakie też było moje zdziwienie, kiedy pod jego nieobecność w MUP o mało nie doszło do jego całkowitego upadku. Nie pierwszy to Prezydent, który zatracił gdzieś aktywność, w tym także gronie znalazłem się ja. Po "latach chudych" przyszły i te "grube", a mowa mianowicie o powrocie Prezydenta Asketila do pełnienia tej bądź, co bądź zaszczytnej funkcji.
Tym razem stanął jednak na wysokości zadania. W trybie natychmiastowym wprowadził szereg zmian i rozpoczął "małe czystki". Czy słusznie, czy nie to każdy już sam oceni. Jak dla mnie może to być posunięcie na tyle mobilizujące dla innych Delegatów, że MUP wróci do normalnego trybu pracy. Tego wam, Szanowni Delegaci i tobie, Panie Prezydencie serdecznie życzę.

W tym miejscu chciałbym podziękować Prezydentowi Asketilowi za wyróżnienie w postaci mianowania mnie swoim zastępcą. Nie ukrywam, że było to dla mnie zaskoczeniem.
Z mojej strony pragnę tylko dodać, że postaram się utrzymać ten sam wysoki poziom kompetencji i wzbudzać przede wszystkim zaufanie Szanownych Delegatów.

Juan P. Morales
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Ocena prezydenta

Postautor: Siergiusz Asketil » 15 lip 2014, o 19:32

Przypominam o głosowaniu!

Z urlopowym pozdrowieniem,
(-) Siergiusz Asketil

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Ocena prezydenta

Postautor: Juan Pablo Morales » 15 lip 2014, o 21:04

Panie Prezydencie, jakim głosowaniu? Coś przeoczyłem?
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Ocena prezydenta

Postautor: Siergiusz Asketil » 18 lip 2014, o 19:40

Oczywiście chodziło o głosowanie w ankiecie ;) Cóż - frekwencja niezbyt zadowalająca, ale jednak. Jest jakiś zarys wizerunku.
Dziękuję wszystkim za udział!

(-) Siergiusz Asketil
Prezydent MUP

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Ocena prezydenta

Postautor: Juan Pablo Morales » 21 paź 2014, o 00:55

Skoro jest już taki temat, to pozwolę się do niego odnieść. Mowa oczywiście będzie o aktualnym Prezydencie. Nie, nie zamierzam oceniać, ale zachęcić do działania. Seńor Brońkowi bodajże 26 listopada minie koniec kadencji, ale nie może być tak, że się nie robi absolutnie nic. Szanuję pański wkład w życie sportów mikronacyjnych, ale choćby minimalna aktywność by się jednak przydała...
Może zastanówmy się już teraz czy znajdzie się kandydat na to stanowisko, taki, który zajrzy na forum choć raz w tygodniu, zaloguje się i coś tam skrobnie. Nie koniecznie musi to być związane z działalnością w sprawie głosowań czy czegokolwiek istotnego dla wizerunku MUP. Porozmawiajmy o piłce. Stwórzmy sobie dział do lekkich rozmów o mikroświatowej i realnej piłce, może to kogoś zachęci do odwiedzin bardziej regularnych niż raz na kwartał. Dajmy się bliżej poznać...
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Ludwik Tomovic
Gwiazda Stadionu
Posty: 277
Rejestracja: 15 sie 2014, o 15:33
Federacja: Nogometna Zveza Slavonije
Lokalizacja: Njitica

Re: Ocena prezydenta

Postautor: Ludwik Tomovic » 24 paź 2014, o 00:13

Popieram w całej rozciągłości.
/-/
Ludwik Tomović

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Ocena prezydenta

Postautor: Juan Pablo Morales » 25 paź 2014, o 15:06

A innych jak nie ma tak nie ma. :]
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Ocena prezydenta

Postautor: zbbrow » 25 paź 2014, o 15:21

Zarzut odnośnie braku aktywności jak najbardziej oczywisty - nie ukrywam, że dopiero się zabieram do działania. Jeśli będą inni chętni, zobaczymy - na razie ich nie było, więc jestem! :)

Juan Pablo Morales pisze:A innych jak nie ma tak nie ma. :]

Nad tym się właśnie cały czas zastanawiam. Na X11 nie możemy się przenieść, bo tam mają dostęp tylko trenerzy, a jednocześnie na forum MUP o aktywność strasznie ciężko.
Juan Pablo Morales pisze:Stwórzmy sobie dział do lekkich rozmów o mikroświatowej i realnej piłce, może to kogoś zachęci do odwiedzin bardziej regularnych niż raz na kwartał. Dajmy się bliżej poznać...

To może być ciekawe! Warto spróbować!
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Ocena prezydenta

Postautor: Siergiusz Asketil » 26 paź 2014, o 00:18

Osobiście liczę na to, że zostanie zmieniona formuła MUP. Obecna się wyczerpała - co widać po aktywności oraz konieczności usunięcia niektórych reprezentacji.
Liczę na to, że Pan Prezydent osobiście przedstawi sugestię, o której kiedyś rozmawialiśmy prywatnie :)
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości