Następny rozgrywki

Archiwalne debaty i głosowania
zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Następny rozgrywki

Postautor: zbbrow » 28 lip 2014, o 04:26

Może przenieśmy się do jednego wątku? :) W chwili obecnej v-mundial jest niemożliwy do rozegrania, więc myślę, że na razie trzeba po prostu temat odłożyć. Zamiast szukać organizatora warto byłoby może poszukać redaktorów/prasy, które zajmowałaby się publikacją wyników - na przykład w Sarmacji mógłbym się tym zająć publikując w Fermencie, w zamian zyskując tytuł oficjalnego partnera MUP na przykład. :)
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Siergiusz Asketil » 28 lip 2014, o 08:35

Program partnerstwa był przygotowywany "na boku". Myślałem o tym, cicho sprawdzałem czy znaleźliby się chętni. Nie jest to nic specjalnie trudnego do zrealizowania, jednak czy wsparcie medialne (?) MUP wystarczy do zainteresowania niektórych v-piłką nożną, jako tematem wydawniczym?
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Następny rozgrywki

Postautor: zbbrow » 28 lip 2014, o 11:03

Siergiusz Asketil pisze:Program partnerstwa był przygotowywany "na boku". Myślałem o tym, cicho sprawdzałem czy znaleźliby się chętni. Nie jest to nic specjalnie trudnego do zrealizowania, jednak czy wsparcie medialne (?) MUP wystarczy do zainteresowania niektórych v-piłką nożną, jako tematem wydawniczym?

No to ja się zobowiązuje do publikacji wyników w Sarmacji - nie mam nic przeciwko, żeby "ktoś" to później kopiował i publikował, gdzie indziej z linkiem do całego artykułu. Krótki komentarz odnośnie całej kolejki będzie.

Czy to pomoże MUP? Na pewno nie zaszkodzi! Musimy próbować, a przede wszystkim działać jako MUP i nie ukrywać się w X11 i na naszym forum. Jak ludzie zobaczą, że MUP działa, są rozgrywki, nawet wyniki w prasach w mikronacjach, to prędzej czy później sami się zainteresują!
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Juan Pablo Morales » 28 lip 2014, o 21:20

Wiktor i jego Xpert Football robi świetną robotę, moze i jego warto zainteresowac wspolnym pisaniem?
Co do V-Mundialu, to obywatele palmowi chcą, ale ja nie wiem czy podołamy... Jak znajdę dwóch pomagierów, to damy radę... Nie chce zostać sam z wykonaniem ogromu prac...
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Następny rozgrywki

Postautor: zbbrow » 30 lip 2014, o 13:07

A może połączylibyśmy siły? Odeszli od schematu imprezy jaki znamy. Mamy teraz ligę - na przykład sobotnie mecze w jednym kraju, w środku tygodnia w drugim. Lub tydzień tu, tydzień tam. Opieralibyśmy to głównie na artykułach z wynikami i krótkim komentarzem, ale możemy do tego dołączyć narrację - dodać miasta gospodarzy, zawsze jakiś link do miasta - można pokazać, wypromować, zachęcić innych mieszkańców do odwiedzenia i wspólnej zabawy.

Ja ze strony Sarmacji z chęcią bym się podjął takiej "próbnej" organizacji, ale potrzebuję chociaż jedną dodatkową osobę! La Palma, Dreamland, ktoś inny? :)
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Juan Pablo Morales » 31 lip 2014, o 22:49

Pomysł nie głupi, ale ostatnio Palmowcy przeżywają regres i widzę ogromny zapał do działania. Zajrzyj do nas,a zobaczysz jak się przygotowujemy do Regatta la Copa del Pollino(Regaty o Puchar Pollinu), prawdziwie wyczerpujący wyścig po morzach mikroświata :D

Porozmawiam z Palmowcami jak oni widzą taką współpracę i czy w ogóle chcą :)
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Następny rozgrywki

Postautor: zbbrow » 1 sie 2014, o 14:14

Juan Pablo Morales pisze:Pomysł nie głupi, ale ostatnio Palmowcy przeżywają regres i widzę ogromny zapał do działania. Zajrzyj do nas,a zobaczysz jak się przygotowujemy do Regatta la Copa del Pollino(Regaty o Puchar Pollinu), prawdziwie wyczerpujący wyścig po morzach mikroświata :D

Porozmawiam z Palmowcami jak oni widzą taką współpracę i czy w ogóle chcą :)


No, świetnie Wam idzie! Wiesz, wystarczy jedna osoba na dobrą sprawę. Nam we dwóch będzie łatwiej upewnić się, że mamy wyniki opublikowane, itp., a dzięki nam już dwie mikronacje będą na bieżąco i zobaczą, że MUP jak najbardziej działa i ma się dobrze.

PS: O i właśnie o takich eventach brakuje nam jakiegoś wspólnego miejsca wymiany informacji o konkursach...
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Siergiusz Asketil » 2 sie 2014, o 23:19

Tak więc co z opisem? Przygotowujemy tutaj jeden wspólny do każdej kolejki i rozsyłamy?
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej

Awatar użytkownika
Michaelus
Gwiazda Stadionu
Posty: 413
Rejestracja: 24 cze 2014, o 22:39
Federacja: Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Mandragorat Wandystanu

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Michaelus » 3 sie 2014, o 11:44

Siergiusz Asketil pisze:Chętkę miało kilka państw: Dreamland, Wandystan, Trizondal i Nordia. Pierwszy napotkał pewne problemy, choć pewnie ostatecznie mógłby pociągnąć v-Mundial. Byłoby to prawdopodobnie robione trochę na siłę i bez zamierzonych efektów. W Wandystanie, z tego co czytałem, nie było wystarczającego zainteresowania ze strony Obywateli, natomiast Trizondal i Nordia to z mojego punktu widzenia tylko rozmowy towarzyskie. Byłbym rad, jakby ktoś zgłosił się w wyznaczonym terminie. Jeżeli nie, przedłużę go o pół miesiąca.


Cały sierpień będę myślał jeszcze o wakacjach, ale we wrześniu moge przygotować wypasioną wandejską ofertę v-mudialu. Jak będzie trzeba to pociągnę to organizacyjnie, ale mam cichą nadzieję że ktoś z towarzyszy mnie wspomoże. Ale dobrze byłoby, gdyby termin zgłoszeń sięgał do połowy września.
towarzysz Michał Michaelus
delegat Ludowego Wandejskiego Związku Piłki Nożnej
menadżer Synów Wandy
przewodniczący zarządu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Juan Pablo Morales » 5 sie 2014, o 21:23

Tak jak nie było chętnych, tak teraz widzę, ze robi się coraz ciekawiej. Jak widać sezon letni jednak nie służy fanom piłki nożnej ;)
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości