Następny rozgrywki

Archiwalne debaty i głosowania
Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Juan Pablo Morales » 17 mar 2014, o 20:52

Czy zechciał by Szanowny Delegat przypomnieć tą propozycję? Osobiście uważam, że oprócz Dreamlandu jedyną v-nacją, która na ową chwilę jest w stanie podołać organizacyjnie na mikroświatowym poziomie jest któraś z rajńskich federacji. Nie umniejszam tutj ani Skarlandowi, ani Nordii, a wiem, ze się kiedyś przymierzali, ale FederacjaAl Rajn dla mnie to takie organizacyjnie Niemcy, czyli idealnie i na czas.
Oczywiście wszystko zależy od konkretnej oferty, ale skłaniał bym się ku tej opcji...
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Manaf ben Saada » 20 mar 2014, o 13:43

Juan Pablo Morales pisze:Czy zechciał by Szanowny Delegat przypomnieć tą propozycję? Osobiście uważam, że oprócz Dreamlandu jedyną v-nacją, która na ową chwilę jest w stanie podołać organizacyjnie na mikroświatowym poziomie jest któraś z rajńskich federacji. Nie umniejszam tutj ani Skarlandowi, ani Nordii, a wiem, ze się kiedyś przymierzali, ale FederacjaAl Rajn dla mnie to takie organizacyjnie Niemcy, czyli idealnie i na czas.
Oczywiście wszystko zależy od konkretnej oferty, ale skłaniał bym się ku tej opcji...

Przypomniałem w poprzednim poście. Wybierzmy trzy lub czterystałe miejsca. Rotacyjnie rozgrywki będą odbywały się na Awarze, Simitu oraz w Sambanie Zachodnim. Stworzy się strony v-Mundialowe na stałe i edycji będą podlegały jedynie numery kolejnych edycji oraz terminarz.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Juan Pablo Morales » 30 mar 2014, o 20:40

Szanowny Panie Prezydencie, Szanowni Delegaci, co dalej z rozgrywkami? Mamy jakiś przewidywany termin następnych rozgrywek?
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Następny rozgrywki

Postautor: zbbrow » 1 kwie 2014, o 15:16

Dobrze by było ruszyć z ligą w najbliższym czasie... :)
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Następny rozgrywki

Postautor: zbbrow » 13 kwie 2014, o 16:20

Podbijam...
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Wiktor Marecki
Podawacz piłek
Posty: 21
Rejestracja: 30 paź 2010, o 14:25
Federacja: Naddunajska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Terytoria Naddunajskie
Kontaktowanie:

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Wiktor Marecki » 16 kwie 2014, o 00:27

Z ostatniego artykułu na XF : http://archiwumnfp.wordpress.com/2014/04/15/flesz-ligowy-ranking-lig/

Na zakończenie kilka słów o MUP.
Organizacja ta jest w stanie całkowitej zapaści. Całkowity zanik życia na forum. Podobnie sprawa się ma w lidze. Aktywność trenerów zatrważająca. Tak naprawdę to rozgrywki reprezentacji już nikogo nie interesują, nawet trenerów prowadzących kadry narodowe, którzy zdają się traktować tę powinność jako zło konieczne. Przeglądałem fora niektórych krajów stowarzyszonych w MUP. Na jednym z nich, byli nawet zaskoczeni tym, że w ogóle mają jeszcze reprezentację, bo drużyny klubowe już dawno upadły.
I jeszcze pytanie: Jeżeli blokuję się przyjęcie nowych federacji, to w jaki sposób chcecie dalej funkcjonować? Rozegranie nowych rozgrywek systemem CL bez nowych członków będzie w najbliższym czasie niemożliwe. Gdyż jak zauważyłem, co najmniej kilka federacji przestało spełniać podstawowe warunki członkostwa w MUP (brak drużyn klubowych). I co teraz zrobicie?



No to co robimy? Na kolanka i błagamy nowe federacje o przystąpienie do MUP, czy zwijamy interes?

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Juan Pablo Morales » 3 maja 2014, o 21:41

Podejrzewam, że chętnych do dalszej dyskusji będzie niewielu. Niestety...
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Siergiusz Asketil » 27 lip 2014, o 13:21

Wraz z Administratorem Ligi w systemie X11 podjęliśmy decyzję o uruchomieniu normalnego sezonu przed rozpoczęciem v-Mundialu. Powód jest oczywisty - kolejne problemy z wyłonieniem organizatora, a także brak wymaganej ilości aktywnych członków do stworzenia rozgrywek w systemie pucharowym.
Rozpoczęcie sezonu nastąpi 2 sierpnia (sobota) i potrwa do 19 września. Rozgrywki będą prowadzone w dwóch dywizjach. Udział mogą wziąć również federacje członkowskie, których Delegaci Główni zostali zawieszeni z powodu nieaktywności. Proszę mieć to na uwadze.

Zachęcam wszystkich Trenerów do aktywności,
(-) Siergiusz Asketil
Prezydent MUP

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Juan Pablo Morales » 27 lip 2014, o 14:55

Bardzo dobre posunięcie. Sezon króciutki, ale może zmobilizuje tych mniej aktywnych do działania. A jak sprawa ma się z kandydatami na gospodarza V-Mundialu?
Są gdzieś prowadzone jakieś rozmowy? Al Rajn i Dreamland postawiły chyba sprawę jasno, a reszta?
Odnośnie minimalnego udziału drużyn(16 ekip), może warto zrobić rekonesans w państwach, które niedawno ubiegały się o członkostwo w MUP a więc np. Bialenia(nie wiem czy wystartowali już z kolejnym sezonem, czy wszystko upadło)czy Niderlandy. Minimalne wymagania posiada chyba także dosłownie parę v-nacji np. Scholandia. Sęk w tym czy sami chcą. Ja do całej stawki dołączyłbym Agurię, tam piłka nozna wygląda nieco inaczej, ale potencjał jest spory.
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Następny rozgrywki

Postautor: Siergiusz Asketil » 27 lip 2014, o 15:20

Są gdzieś prowadzone jakieś rozmowy?

Chętkę miało kilka państw: Dreamland, Wandystan, Trizondal i Nordia. Pierwszy napotkał pewne problemy, choć pewnie ostatecznie mógłby pociągnąć v-Mundial. Byłoby to prawdopodobnie robione trochę na siłę i bez zamierzonych efektów. W Wandystanie, z tego co czytałem, nie było wystarczającego zainteresowania ze strony Obywateli, natomiast Trizondal i Nordia to z mojego punktu widzenia tylko rozmowy towarzyskie. Byłbym rad, jakby ktoś zgłosił się w wyznaczonym terminie. Jeżeli nie, przedłużę go o pół miesiąca.

W najbliższym czasie planuję wystosować zaproszenia do kilku państw wirtualnych, z myślą o ich dołączeniu w struktury MUP. Nie wiem na ile będzie to możliwe z uwagi na sugestię jednej z Federacji w/s. podania się do dymisji. W przypadku przedterminowych wyborów już teraz mogę zaznaczyć, że nie będę zgłaszał swojej kandydatury.
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości