XI V-Mundial DREAMLAND 2013 - sprawy organizacyjne

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

XI V-Mundial DREAMLAND 2013 - sprawy organizacyjne

Postautor: Juan Pablo Morales » 22 sie 2013, o 11:17

XI-ty V-Mundial (a nie X-ty jak myślałem, za co przepraszam)czas zacząć. Wybraliśmy już gospodarza tejże najważniejszej imprezy piłkarskiej w mikroświecie. Zostało nim Królestwo Dreamlandu.

Kwestie rozpoczęcia imprezy oraz inne sprawy organizatorskie zostaną jeszcze podane do publicznej wiadomości, ja chciałbym poruszyć kwestię ilości drużyn.
Własnie jesteśmy po przyjęciu SBZS (Santania i Burgia)jako 18 członka MUP. Jest jeszcze jednak kilka kwestii do ustalenia, postaram się je wypunktować.
1. Trwa głosowanie w sprawie przyjęcia AWFP (Austro-Węgry). Zakładając, że zostaną przyjęci(a wszystko na to wskazuje)mielibyśmy 19 reprezentacji na V-Mundialu.
2. Scholandia i Natania, mimo moich usilnych starań zaniechały rozmów w sprawie udziału w najbliższych rozgrywkach. Obaj trenerzy nie byli widziani od miesięcy w systemie X11. Scholandzki menago ma już nawet usunięte konto. Na ich forum wygasło już całkowicie zainteresowanie tematem MUP i piłki w ogóle...
Co do Natanii, to sytuacja wygląda nieco inaczej. Kontakt z Kedywem Natanii, jednocześnie Delegatem Głównym Patrykiem Labackim jako tako posiadam. Mimo zapewnień, że podejmie się prowadzenia kadry, nadal tego nie zrobił. Średnio rozmawiamy co tydzień(tak często jak pojawia się na forum Austro-Węgier)lub rzadziej i na razie nie ma konkretów. Pomimo amnestii te dwa narody nie kwapią się z wystawieniem kadry i nie sądzę, żeby to się zmieniło.
Na dzień dzisiejszy zakładam więc, że udziału w V-Mundialu nie biorą. Liczba zespołów maleje nam zatem do 17.
3. Kwestie przynależności do MUP poruszyłem także w Eskwilinii, posiadającym od dłuższego czasu swoja ligę. Dosłownie wczoraj czy przedwczoraj EZPK podjął decyzję o ubieganiu się o członkostwo w MUP. Zakładając, że dziś prezes EZPK Cheewaz Khadil złoży wniosek zgłoszeniowy, a Prezydent MUP zatwierdzi go jeszcze dziś rozpoczynając głosowanie, to wynik głosowania(uznam, że byłby pozytywny dla EZPK)poznamy 28 sierpnia o godzinie 0:01.
Byłaby to zatem 18 (w skrajnym przypadku 20) kadra na V-Mundial.
4.Kwestie podziału na grupy zostawiam gospodarzom, Dreamlandowi(przyp. zakładał podział na 4 grupy, co dawałoby raptem 3-4 spotkania). Nie chcę w to wnikać ale jak pisałem już wcześniej w pierwszym sezonie po dłuższej przerwie, każdy chciałby pograć nieco dłużej. Specyfika V-Mundialu i prawa organizatora do wyboru tychże kwestii są niepodważalne.
5. Ewentualny dzień przyjęcia Eskwilinii (28 sierpnia) w nasze szeregi byłby dniem dokładnych ustaleń i losowania. Przypomnę, że Dreamland proponuje datę 4 września jako datę rozpoczęcia V-Mundialu...
6. V-Mundial co prawda jeszcze się nie rozpoczął, ale kiedys to nastapi. Nastąpi także jego koniec i co dalej? Proszę zapoznać się raz jeszcze z moją propozycją, którą przedstawiałem w sprawach bieżacych Rady Delegatów: http://mup.mikronacje.info/forum/viewtopic.php?f=4&t=665&p=5350#p5350.
Tyle tytułem wstępu ode mnie... Jakieś uwagi? Prosiłbym także o kontakt Delagata Głownego Dreamandzkiej Federacji Piłkarskiej.
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: XI V-Mundial DREAMLAND 2013 - sprawy organizacyjne

Postautor: Civril001 » 22 sie 2013, o 21:55

Jeśli wystartuje Mundial to faktycznie trzeba myśleć nad następnymi rozgrywkami.Taka liga czy puchar zawsze się przydadzą,bo po co marnować reprezentacje na meczach towarzyskich skoro można zorganizować odpowiednie rozgrywki.Już od dłuższego czasu siedzimy i zbijamy bąki przez co każdy rodzaj rozgrywek powinien być zaakceptowany.Nawet na czas próby.
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

Panevnick
Podawacz piłek
Posty: 19
Rejestracja: 3 paź 2010, o 09:41
Federacja: Królestwo Dreamlandu
Lokalizacja: Księstwo Morlandu w Królestwie Dreamlandu
Kontaktowanie:

Re: XI V-Mundial DREAMLAND 2013 - sprawy organizacyjne

Postautor: Panevnick » 23 sie 2013, o 10:02

Witam,

Jeżeli przyjmiemy Austro-Węgry i będziemy mieć 19 drużyn, to myślę, że warto podjąć działania zmierzające do przyjęcia 20-tego członka MUP, aby można było mieć równą liczbę drużyn w grupach.

Co do rozgrywek po v-mundialu, to dobry sposób na podtrzymywanie aktywności menadżerów do następnego v-mundialu - jestem za :)
(-) Paul diuk von Panevnick
Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: XI V-Mundial DREAMLAND 2013 - sprawy organizacyjne

Postautor: Juan Pablo Morales » 23 sie 2013, o 20:48

Jeżeli przyjmiemy Austro-Węgry i będziemy mieć 19 drużyn, to myślę, że warto podjąć działania zmierzające do przyjęcia 20-tego członka MUP, aby można było mieć równą liczbę drużyn w grupach.

Zrobię to jeszcze dziś.


Co do rozgrywek po v-mundialu, to dobry sposób na podtrzymywanie aktywności menadżerów do następnego v-mundialu - jestem za

Jasne, że dobry sposób :) Problem w tym czy V-Mundial co 9-10 m-cy to coś z czym się wszyscy zgadzamy. W międzyczasie Liga V-światowa i "GP MUP".


Na forum V-Mundialu w Xpert11 Szanowny Pan Delegat Manaf ben Saada zasugerował, że w grupach powinno grać się mecz i rewanż... Organizator przewidział to jednak inaczej. Prosiłbym innych delegatów o zajęcie stanowiska.
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: XI V-Mundial DREAMLAND 2013 - sprawy organizacyjne

Postautor: zbbrow » 24 sie 2013, o 04:13

Mecz i rewanż byłby ciekawszym rozwiązaniem w grupie. Można to technicznie zrobić? :)
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: XI V-Mundial DREAMLAND 2013 - sprawy organizacyjne

Postautor: Edward II » 24 sie 2013, o 04:24

zbbrow pisze:Mecz i rewanż byłby ciekawszym rozwiązaniem w grupie. Można to technicznie zrobić? :)


Jest nawet na odwrót. Nie ma technicznej możliwości nie rozegrania rewanżu. W panelu admina nie ma po prostu takiej opcji, po uruchomieniu losowania uczestników grup system działa automatycznie i wyklucza rezygnację z gry rewanżowej.

Podsumowując - przy czterech zespołach w grupie odbędzie się sześć spotkań (mecz + rewanż), następnie faza pucharowa. Będzie to zresztą powrót do modelu sprzed kilku lat. W ten sposób rozegrano m.in. mundial w RSiT w 2010 r.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Panevnick
Podawacz piłek
Posty: 19
Rejestracja: 3 paź 2010, o 09:41
Federacja: Królestwo Dreamlandu
Lokalizacja: Księstwo Morlandu w Królestwie Dreamlandu
Kontaktowanie:

Re: XI V-Mundial DREAMLAND 2013 - sprawy organizacyjne

Postautor: Panevnick » 24 sie 2013, o 15:18

Oczywiście zagramy mecz i rewanż. Naniosę poprawkę na harmonogram. ;)
(-) Paul diuk von Panevnick
Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: XI V-Mundial DREAMLAND 2013 - sprawy organizacyjne

Postautor: Juan Pablo Morales » 24 sie 2013, o 18:33

No to mamy jeden problem rozwiązany ;)
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Kwaku Dua
Gracz środka pola
Posty: 113
Rejestracja: 6 gru 2009, o 17:30
Federacja: Federacja Piłkarska Bantu
Lokalizacja: Królestwo Bantu

Re: XI V-Mundial DREAMLAND 2013 - sprawy organizacyjne

Postautor: Kwaku Dua » 25 sie 2013, o 15:33

Civril001 pisze:Jeśli wystartuje Mundial to faktycznie trzeba myśleć nad następnymi rozgrywkami.Taka liga czy puchar zawsze się przydadzą,bo po co marnować reprezentacje na meczach towarzyskich skoro można zorganizować odpowiednie rozgrywki.Już od dłuższego czasu siedzimy i zbijamy bąki przez co każdy rodzaj rozgrywek powinien być zaakceptowany.Nawet na czas próby.

Dlatego już w trakcie XI v-Mundialu należałoby odębnić całą procedurę z wyborem kolejnego gospodarza.

Juan Pablo Morales pisze:
Co do rozgrywek po v-mundialu, to dobry sposób na podtrzymywanie aktywności menadżerów do następnego v-mundialu - jestem za

Jasne, że dobry sposób :) Problem w tym czy V-Mundial co 9-10 m-cy to coś z czym się wszyscy zgadzamy. W międzyczasie Liga V-światowa i "GP MUP".

Co to jest ten GP MUP? Mamy 3 rodzaje rozgrywek, V-Mundial, Ligę V-Światową oraz Puchar Interkontynentalny i tego trzymajmy się. Po co wymyślać kolejne?
(-) Jego Wysokość Król Senior Kwaku Dua
Delegat Główny Federacji Piłkarskiej Bantu

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: XI V-Mundial DREAMLAND 2013 - sprawy organizacyjne

Postautor: Juan Pablo Morales » 28 sie 2013, o 20:46

Dlatego już w trakcie XI v-Mundialu należałoby odębnić całą procedurę z wyborem kolejnego gospodarza.

Może nie odbębnić, ale rozpocząć na pewno wskazane. Taki miałem zamiar ;] Dziękuję za sensowną propozycję.

Co to jest ten GP MUP? Mamy 3 rodzaje rozgrywek, V-Mundial, Ligę V-Światową oraz Puchar Interkontynentalny i tego trzymajmy się. Po co wymyślać kolejne?

Kilka postów wyżej jest link do Spraw bieżacych w Radzie Delegatów, tam pokrótce przedstawiłęm pewną propozycję zmian. Od razu napiszę, że jest to tylko propozycja, aczkolwiek warta rozpatrzenia ;]

Informuję, że w związku z przyjęciem EZPK(Eskwilinia) do struktur MUP momentem decydującym w dacie losowania jest założenie przez związek swojej kadry w X11. Prosze zatem o wyrozumiałość. Data losowania była ustalona na dzisiaj, ale niestety od rana nie mogłem się skontaktować z Prezesem EZPK Khadilem...
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)


Wróć do „V-Mundial”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości