X V-mundial - kandydatura Sarmacji

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

X V-mundial - kandydatura Sarmacji

Postautor: zbbrow » 30 cze 2012, o 23:53

logo_transp.png


a)

Księstwo Sarmacji znane jest z zamiłowania do piłki nożnej, a świadczy o tym między innymi nasza liga, która od lat jest jedną z największych lig mikroświatowych oraz fakt, że jej rozgryki trwają nieprzerwanie od 2006 roku! Zdaję sobie sprawę w jakiej sytuacji jest teraz MUP i jak bardzo potrzebny jest mocny organizator V-mundialu.

Do współpracy zaproszę wiele osób, którzy z pewnością mocno zaangażują się w ten projekt. Z pewnością będzie wesprze nasz Rząd, który wesprze naszą kandydaturę finansowo oraz promocyjnie. Na pewno też zaangażują się miasta, zorganizują swoje konkursy, dodadzą nieco narracji do mistrzostw. W V-mundialu istotne jest również informowanie osób niezwiązanych bezpośrednio z drużynami, tak aby i dla nich te mecze miały jakąś wartość. Dlatego też do pisania relacji zaproszę co najmniej kilka osób, tak aby po każdej kolejce oprócz samych wyników pojawiły się również ciekawe komentarze. Do tego dojdą wywiady z menadżerami, którzy będą autorami sukcesu lub porażki naszych reprezentacji.

Wspólnie pokażemy, że V-mundial nie musi się ograniczać jedynie do numerków na stronie X11!


b)

Ciężko w tej chwili sprecyzować model rozgrywek, ale dalej proponujemy utrzymanie dotychczasowego systemu, to jest rozpocząć od podziału na grupy, których ilość zależy jednak od ilości drużyn, które wezmą udział w V-mundialu, a obecna liczba z pewnością się zmieni (już w tej chwili trwa jedno głosowanie).


c)

Ceremonia otwarcie odbędzie się w czwartek poprzedzający sobotę, kiedy odbędzie się pierwsza kolejka. Ceremonia odbędzie się na sarmackim czacie, na którym ogłoszone będą wyniki oraz zapowiedziane kolejne konkursy związane z V-mundialem. Specjalnie z okazji tej ceremonii otwarcia, zagrają najlepsi sarmaccy prezenterzy radiowi.

Impreza zamknięcie turnieju również odbędzie się na czacie, ponownie zagra radio oraz ogłoszone będą wyniki konkursu, a wygrani zostaną nagrodzeni.

Oprócz tego przez cały okres trwania V-mundialu postaramy się maksymalnie zaangażować miasta, w których będą odbywać się mecze, co z pewnością zaowocuje kolejny dodatkowymi nagrodami oraz inicjatywami, o których będziemy na bieżąco informować.

Wstępnie planujemy, aby mecze V-mundialu odbywały się w największych sarmackich miastach:
- Grodzisk
- Almera
- Wielkie Oczy
- Genosse-Wanda-Stadt
- Srebrny Róg

Do pięciu największych być może dołącza jeszcze dwa/trzy miasta, których nie ma na liście, a będą zainteresowane udziałem w organizacji mistrzostw.


d)

mistrzostwa.sarmacja.org - to jest adres naszej kandydatury, która już wkrótce zapełni się wieloma informacjami na temat V-mundialu i która będzie sercem mistrzostw. To właśnie tam znajdą się informacje o wszystkich trwających konkursach, będą agregowane wszystkie wiadomości związane z v-mundialem oraz relacje ze spotkań.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Tansu Aysel Saydam
Podawacz piłek
Posty: 47
Rejestracja: 25 maja 2012, o 11:57
Federacja: Chattshańska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Chattycja i Shania

Re: X V-mundial - kandydatura Sarmacji

Postautor: Tansu Aysel Saydam » 1 lip 2012, o 13:26

Strona nie działa.
(-) Jej Wysokość Szach Tansu Aysel Saydam
Delegat Główny Chattshańskiej Federacji Piłkarskiej przy MUP

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: X V-mundial - kandydatura Sarmacji

Postautor: Manaf ben Saada » 2 lip 2012, o 15:39

Tansu Aysel Saydam pisze:Strona nie działa.

ja mam podobnie :/ Ogólnie kandydaturę Księstwa Sarmacji oceniam bardzo dobrze. W dniu jutrzejszym zostanie ona poddana pod głosowanie Rady Delegatów.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

ChodzacaSzczerosc
Podawacz piłek
Posty: 1
Rejestracja: 9 cze 2012, o 15:24

Re: X V-mundial - kandydatura Sarmacji

Postautor: ChodzacaSzczerosc » 5 lip 2012, o 15:31

Mi też nie działa :/

Ferenc_Z
Podawacz piłek
Posty: 28
Rejestracja: 7 cze 2012, o 15:30
Federacja: Pięciopolski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Pięciopolska

Re: X V-mundial - kandydatura Sarmacji

Postautor: Ferenc_Z » 5 lip 2012, o 17:56

Dopóki nie mogę oceniać strony i loga, które kiedyś działało, chcę zadać pytania co do przedstawionej tu treści:

Ceremonia odbędzie się na sarmackim czacie, na którym ogłoszone będą wyniki oraz zapowiedziane kolejne konkursy związane z V-mundialem.


Tak rozumiem, że mają się wyniki jakichś konkursów, które zostaną ogłoszone przed otwarciem? :)

I jeszcze jedno pytanie co do miast - czyżby Księstwo Sarmacji przedstawia kandydaturę do zorganizowania takiej imprezy, nie wiedząc ostatecznie, jakie miasta będą w niej brały udział?
(-) Ferenc Zagórski

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: X V-mundial - kandydatura Sarmacji

Postautor: zbbrow » 6 lip 2012, o 00:21

http://mistrzostwa.sarmacja.org

Strona działa. Przypominam, że jest to bardziej szablon aniżeli pełna funkcjonalna strona, która do końca tygodniu zapewne pojawi się w pełnej wersji.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: X V-mundial - kandydatura Sarmacji

Postautor: Civril001 » 6 lip 2012, o 18:12

Mimo ,że jest to w chwili obecnej tylko szablon to tak zapowiada się ciekawie.Mam pytanie.Kiedy grupy na Mundial zostaną rozlosowane ?
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: X V-mundial - kandydatura Sarmacji

Postautor: Manaf ben Saada » 10 lip 2012, o 09:35

No powiedzmy, że jest ok.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: X V-mundial - kandydatura Sarmacji

Postautor: Civril001 » 7 sie 2012, o 16:13

Mam takie pytanie.Kiedy startuje Mundial ? ? ? Mam nadzieję ,że niedługo podacie Państwo dokładną datę startu .
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: X V-mundial - kandydatura Sarmacji

Postautor: zbbrow » 7 sie 2012, o 17:10

Civril001 pisze:Mam takie pytanie.Kiedy startuje Mundial ? ? ? Mam nadzieję ,że niedługo podacie Państwo dokładną datę startu .

Napisałem przecież w nowym wątku, że startujemu jutro. Rozpoczęcie sezonu jeszcze nie nastąpiło, nie wiem czemu, ale nie zależy to przecież ode mnie tylko od Prezesa.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)


Wróć do „V-Mundial”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości