Sprawy bieżące

Archiwalne debaty i głosowania
Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Edward II » 19 lip 2012, o 17:00

Proszę o potwierdzenie - na pewno chodzi o 21 lipca? To już pojutrze. Trwają głosowania w sprawie wykluczenia trzech zespołów, jedno z nich zakończy się dopiero 22 lipca. Czy to oznacza, że trwające głosowania mają charakter fikcyjny?

I drugie pytanie - z powyższego wynika również, że losowanie uczestników grup odbyłoby się na kilka- lub kilkanaście godzin przed pierwszym meczem. To chyba jakaś pomyłka?
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Sprawy bieżące

Postautor: zbbrow » 20 lip 2012, o 04:48

Jacques de Brolle pisze:Proszę o potwierdzenie - na pewno chodzi o 21 lipca? To już pojutrze. Trwają głosowania w sprawie wykluczenia trzech zespołów, jedno z nich zakończy się dopiero 22 lipca. Czy to oznacza, że trwające głosowania mają charakter fikcyjny?

I drugie pytanie - z powyższego wynika również, że losowanie uczestników grup odbyłoby się na kilka- lub kilkanaście godzin przed pierwszym meczem. To chyba jakaś pomyłka?

Zgadzam się z przedmówcą. Nie po to robimy porządek, żeby startować przed końcem głosowań!
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Marcin Sokołowicz » 20 lip 2012, o 13:02

Doprawdy zabawne, że pan Prezes ustalił termin rozpoczęcia imprezy, nie podając przy tym dokładnej liczby zespołów, które w niej wystąpią. Moim zdaniem datę startu rozgrywek należy przesunąć o co najmniej tydzień.

Ferenc_Z
Podawacz piłek
Posty: 28
Rejestracja: 7 cze 2012, o 15:30
Federacja: Pięciopolski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Pięciopolska

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Ferenc_Z » 20 lip 2012, o 15:06

Mundial nie pociąg, można nieco i poczekać. Zwłaszcza, że musimy już ostatecznie wiedzieć, ile drużyn będzie.
(-) Ferenc Zagórski

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Manaf ben Saada » 21 lip 2012, o 17:41

Termin był podany dawno temu (14 lipca) i wszystkim dobrze znany a kto nie śledzi forum to już nie mój problem. Potem został przesunięty na 21 lipca o czym informowałem z wyprzedzeniem ale dobrze niech będzie. Finalnie X edycja v-Mundialu rozpocznie się w środę 25 lipca!

PS.
Ekscelencjo Jacques de Brolle głosowania w tym przypadku są zwykłą formalnością i nie chcę tutaj wskazywać palcem które z v-państw przez dłuższy czas trzymały trupy tylko dla własnego interesu.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Edward II » 21 lip 2012, o 18:26

Manaf ben Saada pisze:Ekscelencjo Jacques de Brolle głosowania w tym przypadku są zwykłą formalnością i nie chcę tutaj wskazywać palcem które z v-państw przez dłuższy czas trzymały trupy tylko dla własnego interesu.


Pewnie chodzi o Dreamland, który trzymał "trupa" Neopolis - drużynę, z którą poległ w ostatnim finale Ligi Światowej. Jeśli miałbym tutaj jakiś interes, to raczej w usunięciu najsilniejszego zespołu. Przyznam szczerze, że głowa mnie już boli od czytania kolejnych spiskowych teorii dziejów.

Nie chcę szukać dziury w całym, ale jedna rzecz mnie zastanawia. Jak to możliwe, że data rozpoczęcia imprezy nie jest konsultowana z gospodarzem, który zwyczajowo organizuje ceremonię otwarcia, podgrzewa atmosferę, zaprasza gości - przecież w tym momencie stawia się tych ludzi pod ścianą - wobec faktów dokonanych. Proszę sobie przypomnieć, jak wyglądała organizacja turnieju w Zj. Emiratach Chattycji i Shanii/Al Rajn czy w Trizondalu, który ustanowił w tym zakresie pewien standard. Sułtana krew by zalała, gdyby mu ktoś dmuchał w kaszę i rozstawiał po kątach.

Dopiero wczoraj zakończył się konkurs na nowego trenera reprezentacji Sarmacji, przez cały ostatni tydzień stanowisko selekcjonera pozostawało nieobsadzone. W jaki sposób planował Pan wystartować turniej, gdy przedwczoraj ogłaszał datę pierwszego meczu? Bez drużyny gospodarza? Proszę mnie źle zrozumieć, ale ten pośpiech nie ma najmniejszego sensu.

Tak czy owak - cieszę się, że wiemy już, na czym stoimy.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Sprawy bieżące

Postautor: zbbrow » 22 lip 2012, o 22:29

Rozpoczęcie w środę? Po co ten pośpiech... osobiście liczyłem na kolejna sobotę, na spokojnie, w weekend. Tym bardziej, że jako gospodarz dowiaduje sie o dacie na pare dni przed startem, no ale cóż. :)

Gorąco zachęcam do przełożenia startu do kolejnej środy, 1 sierpnia. Piękna, ładna, okrągła data. Na spokojnie, bez pośpiechu. Obecna data zaskoczyła mnie bardzo, tym bardziej, że jestem w tej chwili na wyjeździe, a w domu będę dopiero we wtorek. Wydaje mi się, że nikomu nie sprawi to problemu, a nawet większość będzie zadowolona z faktu, że znają datę nieco wcześniej, przed startem.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Awatar użytkownika
Manaf ben Saada
Gracz środka pola
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2012, o 18:00
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Manaf ben Saada » 24 lip 2012, o 13:01

Wycofuję się z narzucenia oragnizatorom daty startu v-Munidalu pozostajwiając im w tej kwestii prawo do swobodnego decydowania.

PS.
Ekscelencjo de Brolle nie tylko Dreamlnad sprzyjał Neopolis które od lat nie ma ani własnej strony ani forum.
_________________
(-) Jego Ekscelencja Emir Manaf ben Saada
Delegat Główny Sułtanatu Al Rajn przy MUP

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Juan Pablo Morales » 1 sie 2013, o 14:09

W związku z brakiem porządku na forum i pojawiającymi się problemami komunikacyjnymi, nie czekajac na rozwój dalszych wydarzeń uzupełniam, na dzień dzisiejszy tutaj, listę Delegatów Głównych i trenerów kadry .

Wszystkie dane na podstawie własnych obserwacji...

W razie nieścisłości lub poszerzenia o Delegatów Pomocniczych proszę o aktualizację.

SD: Bardzo proszę administrację o przydzielenie odpowiednich "rang" osobom, które takowe powinny posiadać.


Po kolei: Nazwa państwa - pełna nazwa organu uprawnionego do działań w MUP - Prezes Związku - Delegat Główny, (Delegaci Pomocniczy) - trener kadry.

1. Al Rajn - Rajńska Federacja Piłkarska - Catrina an Rosse - Manaf ben Saada - Manaf ben Saada
2. Al-Farun - Faruńska Federacja Piłkarska - Hafez an Kulimin-Asmar - Usman Dahlan - Usman Dahlan
3. Baridas - Baridajski Związek Piłki Nożnej - Ignacy Chojnacki-Ferski - Ignacy Chojnacki-Ferski - Markus Arped +
4. Bantu - Federacja Piłkarska Bantu - Martin Ngozi - Kwaku Dua - Usaym Awad
5. Chattycja i Shania -Chattshańska Federacja Piłkarska - Tansu Aysel Saydam - Tansu Aysel Saydam - Pataca Tenzin
6. Dreamland - Dreamlandzka Federacja Piłkarska - Paul von Panevnick - Paul von Panevnick - Paul von Panevnick
7. Elderland - Elderlandzki Związek Piłki Nożnej - Jacek do Nascimento - Jacek do Nascimento(Simon McMelkor) - Jacek do Nascimento
8. La Palma - Związek Piłki Nożnej La Palmy - Hector Diaz - Juan Pablo Morales(Hector Diaz) - Juan Pablo Morales
9. Natania - Natańska Unia Piłki Nożnej - Patryk Labacki - Patryk Labacki - ? +
10. Nordia - Nordyjska Federacja Piłkarska - Johannes Konigsegg - Johannes Konigsegg - Johannes Konigsegg
11. Pięciopolska - Pięciopolski Związek Piłki Nożnej - Ozzy Washburn - Ozzy Washburn - Ozzy Washburn
12. Sarmacja - Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich ? - Krzysztof Macak - Zbyszko von Thorn-Broniek - Zbyszko von Thorn-Broniek
13. Scholandia - Scholandzki Związek Piłkarski - ? - ? - ? +
14. Skarland - Skarlandzka Federacja Piłkarska - Norbert Catalan - Andreas Catalan - Andreas Catalan +
15. Surmenia - Surmeńska Podosfera - Sylvana Koppa - Sylvana Koppa - Sylvana Koppa
16. Trizondal - Trizondalski Związek Sportowy - Ozzy Washburn - Robert Dąbski-Hans - Robert Dąbski-Hans +
17. Wandystan - Ludowy Wandejski Związek Piłki Nożnej - Defloriusz Dyman Winnicki - Timan Demollari - Timan Demollari

kurysywą - moje domysły :)
+ - zgłoszone przez Delegatów lub zauważone przeze mnie problemy ze związkiem
Ostatnio zmieniony 4 sie 2013, o 19:48 przez Juan Pablo Morales, łącznie zmieniany 1 raz.
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Usman Dahlan
Junior
Posty: 70
Rejestracja: 8 cze 2010, o 08:43
Federacja: Faruńska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Kalifat Al-Farun

Re: Sprawy bieżące

Postautor: Usman Dahlan » 4 sie 2013, o 15:23

Trenerem kadry narodowej Bantu jest Usaym Awad
(-) Usman Dahlan
Delegat Główny FFP


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości