Strona 1 z 1

Piłkarska Reprezentacja Polski

: 13 lis 2014, o 19:39
autor: Juan Pablo Morales
No to zaczynamy, bo widzę, że trzeba wszystkich ciągnąć za język...

Już jutro zagramy mecz z Gruzją, jak sądzicie, kto wygra? Czy nasz najbliższy rywal sprawi nam jakikolwiek problem? Czy będzie to mecz z cyklu "arcytrudnych", "mecz o wszystko"? Zapraszam do dyskusji.
Przy okazji ciekaw jestem waszej opinii odnośnie zestawienia pierwszej jedenastki. Przewidywać chyba nie będziemy, mecz za niecałe 24 godziny, więc czasu jest zbyt mało, ale już o ocenę każdy może się pokusić. :)

Re: Piłkarska Reprezentacja Polski

: 14 lis 2014, o 18:03
autor: Siergiusz Asketil
Wydaje mi się, że zwycięstwo w tym meczu będzie zwykłą formalnością. Gruzini są jednak zdeterminowani i nie warto ich lekceważyć... A czy (i jak) nas zaskoczą, to dowiemy się już dzisiaj :)

Re: Piłkarska Reprezentacja Polski

: 15 lis 2014, o 01:03
autor: Ludwik Tomovic
Zaskoczyli :P

Re: Piłkarska Reprezentacja Polski

: 15 lis 2014, o 11:11
autor: zbbrow
Dziwny pomysł z tym Mączyńskim, ale bardzo mnie cieszy, że Glik w końcu spełnia się w roli lidera obrony i można go chwalić za reprezentację tak samo jak jest chwalony za grę w lidze włoskiej. Do tego Krychowiak, też udaje mu się przełożyć formę z klubu do drużyny narodowej! No i Milik, 3 mecze - 3 bramki, a on dopiero zaczyna tak naprawdę strzelać w Ajaxie! :)

Co jak co, sytuacja w tej chwili jest do pozazdroszczenia. Legia na 1. miejscu i Polska na 1. miejscu, europejskie rozgrywki nasze! :D

Re: Piłkarska Reprezentacja Polski

: 16 lis 2014, o 20:59
autor: Juan Pablo Morales
Warto zauważyć, że chłopaki sa głodne sukcesu. Widać to gołym okiem. Trafiają się niestety farfocle, ale miejmy nadzieję, że szybko poprawią swoją grę. Szkoda Grosika i Piszczka(chyba jednak w odwrotnej kolejności), teraz na szybko ze Szwajcarami można wypróbować inne rozwiązania.
Co mnie cieszy, mimo braku gola Lewy wyrósł na prawdziwą gwiazdę, niesie drużynę do przodu. Oby tylko nie zaliczali takich "klopsów" jak Grecja (0:1 u siebie z Wyspami Owczymi) to będzie dobrze.