Wniosek

To co było, a nie jest...
Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Wniosek

Postautor: Syrlian Diaz » 28 kwie 2008, o 17:34

zbbrow pisze:Ale Pan nie podjął w ogóle dialogu co mi daje oczywisty wniosek, że sprawa jest załatwiona.

Powtarzam, wysłuchałem Pana i potem przekazałem Panu Michałowi, że przedstawiciel organizatora ma takie, a nie inne zdanie na temat tego wniosku. Ja nie oceniam, kto ma, a kto nie, racji.
Proszę również nie zapędzać się i pamiętać, że Rada Delegatów to najwyższy organ w MUP :).
Marcin I pisze:Powiem wprost: MUP spoźniła się i to już jej problem. Nasza kandydatura wygrała w otwartym i uczciwym głosowaniu. Wyrzucenie Trizondalu i Sclavinii będzie w takiej sytuacji skandalem.

Panie Marcinie, skąd określenie skandal? Proszę się zastanowić, czy wybór dokonany poprzez glosowanie delegatów można nazwać skandalem?

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: Wniosek

Postautor: Marcin Sokołowicz » 28 kwie 2008, o 18:16

Taki wybór bez uzasadnionej przyczyny będzie skandalem.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

Awatar użytkownika
Arkadij Magov
Junior
Posty: 86
Rejestracja: 20 lis 2007, o 19:02
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Odp: Wniosek

Postautor: Arkadij Magov » 28 kwie 2008, o 21:26

Czyli nie chcecie, bo nie chcecie, jak rozumiem?

Widzę, że do MUP zaczyna wciskać się polityka.
Z socjalistycznym pozdrowieniem

Arkadij Magov

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Odp: Wniosek

Postautor: zbbrow » 29 kwie 2008, o 00:09

Arkadij Magov pisze:Czyli nie chcecie, bo nie chcecie, jak rozumiem?

Widzę, że do MUP zaczyna wciskać się polityka.

Jest dokładnie na odwrót. Ja wielokrotnie pisałem dlaczego, przeczytaj najpierw, a potem pisz bzdury.
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

SobonPiotr

Odp: Wniosek

Postautor: SobonPiotr » 29 kwie 2008, o 09:18

Jak w Realu. Jest fajnie, aż się zacznie zbytnie motanie. :/ Bez tych wszystkich sztucznych organizacji, które tylko utrudniają życie wszystko byłoby zdecydowanie prostsze.

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Wniosek

Postautor: MichalORhada » 30 kwie 2008, o 06:47

Powiem wprost: MUP spoźniła się i to już jej problem. Nasza kandydatura wygrała w otwartym i uczciwym głosowaniu. Wyrzucenie Trizondalu i Sclavinii będzie w takiej sytuacji skandalem.


Drogi Marcinie.

Zdaje się, że nie rozumiesz, o co w tej całej zabawie chodzi. To nie jest już to MUP, w którym kiedyś z do Nascimento samodzielnie podejmowaliście decyzje zgodnie z waszym widzimisie. To jest poważna organizacja, a postanowienia Rady Delegatów są prawem owej organizacji.

Zatem, jeżeli Organizacja uchwali wyrzucenie - to będzie wyrzucenie. Zgodne z prawem. Jeżeli organizacja uchwaliłaby, dajmy na to, natychmiastowe przekazanie organizacji mundialu Cesarstwu Leblandii, to mundial organizowała by senator Annike, a nie Ty z Browarczykiem. Zgodnie z prawem.

I nie ma, że "spóźniła się" i że "jej problem". To tak jakby powiedzieć, że UEFA nie może np. odebrać obecnie Polsce i Ukrainie Euro 2012. Może. Tak samo MUP też może jeszcze całą sytuację zmienić. Na razie problemem jest tylko Trizondal i Sclavinia, mam nadzieję, że innych nie będzie.

BTW. "Nasza kandydatura wygrała" - kolejny argument, za tym, żeby Trizondal został usunięty - skoro nawet delegat nie czuje z nim związku i identyfikuje się z Sarmacją...
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: Wniosek

Postautor: Marcin Sokołowicz » 30 kwie 2008, o 11:28

Ale przecież to byłby skandal. Organizacja, która nie potrafi dopatrzyć się błędu w tak przejrzystym projekcie? Jak to możliwe że dopiero po głosowaniu ktoś odważył się go wytknąć? Dziwne jest również zachowanie Prezesa, który zamiast postawić sprawę jasno, zupełnie odizolował się, nie podejmująć dalszych rozmów z Przewodniczącym Browarczykiem.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Wniosek

Postautor: MichalORhada » 30 kwie 2008, o 15:02

No właśnie. Powiedziałbym - po co należeć do takiej organizacji, która potrafi się przyznać do błędu i próbować go naprawić choć mogła to zrobić dawno? W sumie... nic nie tracicie, prawda?
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Wniosek

Postautor: Syrlian Diaz » 30 kwie 2008, o 15:31

Marcin I pisze:Dziwne jest również zachowanie Prezesa, który zamiast postawić sprawę jasno, zupełnie odizolował się, nie podejmująć dalszych rozmów z Przewodniczącym Browarczykiem.

Rozmawiałem na ten temat z tym Panem, co prawda nieoficjalnie trochę (była to luźna rozmowa). Wyjaśniliśmy kilka kwestii (tak przynajmniej ja to pojmuję).

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Odp: Wniosek

Postautor: zbbrow » 1 maja 2008, o 00:33

Jak najbardziej wszystko wyjaśniliśmy, do Prezesa nie można mieć zastrzeżeń. :)
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości