V-Mundial 2008

To co było, a nie jest...
Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: V-Mundial 2008

Postautor: Syrlian Diaz » 14 maja 2008, o 15:39

V-Mundial ruszył!
Pierwsze mecz: 17 maja.
Godzina rozgrywania meczy: 20.00
Mecze: w środy i soboty.

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: V-Mundial 2008

Postautor: Marcin Sokołowicz » 14 maja 2008, o 16:18

Totalna klapa. Wygląda na to, że V-Mundial znów będzie zwykłą ligą. Widać MUP nie potrafi zrobić pożytku z użytkownika z kontem VIP.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: V-Mundial 2008

Postautor: Syrlian Diaz » 14 maja 2008, o 17:46

No niestety, tylko "taki  rodzaj" V-Mundialu był aktywny.

Cyber Smith
Junior
Posty: 62
Rejestracja: 20 lut 2008, o 00:33
Federacja: Neopolis Soccer Assotiation
Lokalizacja: Neopolis

Odp: V-Mundial 2008

Postautor: Cyber Smith » 14 maja 2008, o 18:01

A czy od 16 drużyn byłaby możliwość rozegrania vmundialu w formie turnieju? Jeśli tak to chyba znalazłoby się chętne państwo albo gospodarz mógłby wystawić 2 drużynę. Osobiście nic nie ma przeciw lidze. Mimo iż uważam, ze turniej jest ciekawszą formą rozgrywki to liga też ma swoje plusy. Na pewno dla słabszych drużyn (jak Neopolis) jest to szansa na rozegranie większej ilości spotkań gdyż w turnieju ciężko byłoby im wyjść z grupy. Cóż, może nie jest tak jakby wszyscy chcieli ale pamiętajmy, że niemalże każda sytuacja ma swoje plusy więc i ta również ;).

P.S.
Czy skoro jest 15 drużyn to możliwe jest rozegranie pucharu?

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: V-Mundial 2008

Postautor: Marcin Sokołowicz » 14 maja 2008, o 20:48

Moim zdaniem nie po to Zbyszko został adminem żebyśmy grali zwykłą ligę.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

SobonPiotr

Odp: V-Mundial 2008

Postautor: SobonPiotr » 14 maja 2008, o 23:53

A moim zdaniem admin dał dupy. Z tego co widzę to nie zmieniło się w zasadzie nic, prócz podziału na dwie dywizje.

Druga sprawa to fakt, że Sarmacja, Natania i coś tam jeszcze ukradło puchar. :{ Jeśli można to proszę to przerwać, odebrać adminowi jego uprawnienia i zrobić to jeszcze raz porządnie. Bo teraz to jest jedna wielka lipa. Gorzej niż ostatnio...

Decyzje zapadają wśród znajomych przy piwie?

Poprawione:

Dupa, zmian nie ma żadnych w zasadzie. Jedna dywizja, brak pucharu, NIEPARZYSTA ILOŚĆ DRUŻYN (co tydzień ktoś będzie czekał)... Ludzie, odwołajcie to póki jeszcze nie ma tragedii...

I admina niech znowu ma osoba ta sama co ostatnio... Bo posiadanie admina przez pana z KS nie zmienia zupełnie nic, a skoro tak to po co kogoś faworyzować?
Ostatnio zmieniony 14 maja 2008, o 23:56 przez SobonPiotr, łącznie zmieniany 1 raz.

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: V-Mundial 2008

Postautor: Syrlian Diaz » 15 maja 2008, o 09:28

Optymizm zapanował, gdy dowiedzieliśmy, że mamy użytkownika z VIPem.
Widzę jednak, że nikt nie wczytał się w podręcznik admina.
Rozegranie pucharu oczywiście jest możliwe.
Miałem chwilowo dostęp do tego konta, przy wystartowania ligi, można było tylko podzielić na dywizje.
Szesnastego zespołu sam szukałem, apelowalem np. w Nowalu, ale wiecznie czekać nie moglem.
Z jednej strony, jedni chcieli już V-Mundialu, drudzy turnieju.

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: V-Mundial 2008

Postautor: Marcin Sokołowicz » 15 maja 2008, o 15:51

Dzięki kontu VIP można rozgrywać nawet 3 mecze tygodniowo więc puchar jest możliwy.
Z tego co widzę to nie zmieniło się w zasadzie nic, prócz podziału na dwie dywizje.


O jaki podział chodzi?
Ostatnio zmieniony 15 maja 2008, o 15:53 przez Marcin Sokołowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

SobonPiotr

Odp: V-Mundial 2008

Postautor: SobonPiotr » 15 maja 2008, o 16:50

Marcin I pisze:Dzięki kontu VIP można rozgrywać nawet 3 mecze tygodniowo więc puchar jest możliwy.
Z tego co widzę to nie zmieniło się w zasadzie nic, prócz podziału na dwie dywizje.


O jaki podział chodzi?


Moja pomyłka, myślałem, ze chociaż te dwie planowane dywizje będą. Później się poprawiałem i zapomniałem to zmienić.

A teraz odnośnie turnieju. Po co przekazywaliśmy komuś admina skoro i tak to nie miało żadnego sensu? Zamiast apelować mozna po prostu stworzyć fikcyjną drużynę, która nie byłaby żadnym ustawieniem i dla każdego byłaby po prostu drużyną do zdobycia trzech punktów.

A tak czeka  nas wyjątkowo przydupiasty turniej. Przerwy w lidze, stary ten sam system, brak pucharów (obydwu)... Co wychodzi? Ano zrobiliśmy wielki i wspaniały krok do tyłu. Jak dla mnie to jest tragedia.

MODYFIKACJA:
Przypominam o istnieniu czegoś takiego jak przycisk terminate do zlikwidowania ligi i ustawienia wszystkiego od nowa! ZANIM będzie za późno. Lepiej się ośmieszyć restartem mundialu, niż spieprzeniem go na całej linii. Tyle ode mnie, więcej się o tym czymś nie wypowiadam, bo szkoda nerwów...
Ostatnio zmieniony 15 maja 2008, o 16:53 przez SobonPiotr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: V-Mundial 2008

Postautor: MichalORhada » 15 maja 2008, o 21:47

EDIT.

Po przyjrzeniu się sytuacji, stwierdziłem, że to WY robicie jakąś dziką histerię, nie wiadomo z jakiego powodu.

Systemu turniejów nie ma, bo nie było drużyn. Trudno. Propozycję tworzenia drużyny fikcyjnej nawet nie skomentuję - bo to absurd. System w ostatnim mundialu się sprawdził - jakoś narzekania nie było. Ja osobiście przeciwko takiemu samemu systemowi rozgrywek nie mam nic przeciwko.

Co do pucharów - nie wiem, skąd się nagle wzięło, że niby nie można ich rozegrać? Oczywiście, że można, tylko puchar nie startuje łącznie z ligą, tylko się go oddzielnie ustawia. Proste.

Ponadto, Marcin - 3 mecze tygodniowo są dostępne wtedy, gdy liga jest ligą VIP. A do tego wszyscy musieliby być VIPami.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2008, o 22:02 przez MichalORhada, łącznie zmieniany 1 raz.
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości