Strona 1 z 1

Komunikaty Prezydenta MUP

: 3 mar 2014, o 15:00
autor: Siergiusz Asketil
Szanowni Delegaci,
Drodzy Pasjonaci piłką nożną,

Na wstępie chciałbym podziękować za udzielone mi poparcie podczas wyborów na Prezydenta Mikroświatowej Unii Piłkarskiej. Liczę na to, iż pomimo wiosennych porządków wszyscy znajdziemy wystarczającą ilość czasu by móc ożywić MUP.

Nie ukrywajmy: sytuacja nie jest najlepsza. Po zapadzie aktywności Prezydenta Moralesa nikt nie podjął się pokierowania naszą organizacją, co jest zgubne dla wszystkich i paraliżuje ważną część wirtualnego życia. To nic, że system X11 nie wymaga obecności Prezydenta, on powinien być zawsze. Za chwilę poruszę w Radzie Delegatów kilka ważnych tematów, które będą początkiem sprzątania dotychczasowego bałaganu. Mam skrytą nadzieję, iż co najmniej większa część uprawnionych stawi się na głosowania.

Cel mojej prezydentury? Podniesienie aktywności MUP i wykonywanie wszelkich obowiązków opisanych w Statucie. Koniec lenistwa :)

Życzę nam wszystkim udanej współpracy. Temat zostawiam na inne komunikaty, oraz ew. komentarze.

Z wyrazami szacunku,
(-) Siergiusz Asketil
Prezydent MUP

Re: Komunikaty Prezydenta MUP

: 20 cze 2014, o 21:55
autor: Siergiusz Asketil
KOMUNIKAT
PREZYDENTA MIKROŚWIATOWEJ UNII PIŁKARSKIEJ
z dnia 20 czerwca 2014 roku


Mikroświatowa Unia Piłkarska pragnie poinformować o zarządzonym konkursie na stworzenie nowego symbolu organizacji. Logotyp, wybrany w głosowaniu przez Radę Delegatów MUP, zastąpi obecny, który w związku ze zmianami geopolitycznymi stracił swoją aktualność.

Udział w konkursie może wziąć każdy Obywatel Mikroświata, który zgłosi swoją grafikę do 1 lipca 2014 roku na adres poczty elektronicznej Prezydenta Mikroświatowej Unii Piłkarskiej – sier.asketil@gmail.com

Zachęcamy gorąco do uczestnictwa!

(-) Siergiusz Asketil
Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

(artykuł prasowy)

Re: Komunikaty Prezydenta MUP

: 7 lip 2014, o 17:07
autor: Siergiusz Asketil
W dniu dzisiejszym powołano Wiceprezydenta MUP w osobie Juana Pablo Moralesa. Będzie on wspomagał mnie w pracach oraz zastępował podczas nieobecności - taka przytrafi się między innymi w okresie od 11 do 18 lipca.

(-) Siergiusz Asketil
Prezydent MUP

Re: Komunikaty Prezydenta MUP

: 18 lip 2014, o 19:41
autor: Siergiusz Asketil
Urlop zakończony. Dziękuję Szanownemu Wiceprezydentowi za wzorowe wykonywanie powierzonych mu obowiązków!

(-) Siergiusz Asketil
Prezydent MUP