Raport miesięczny Prezydenta - sierpień 2013

To co było, a nie jest...
Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Raport miesięczny Prezydenta - sierpień 2013

Postautor: Juan Pablo Morales » 30 sie 2013, o 10:56

Raport miesięczny Prezydenta MUP
SIERPIEŃ 2013r.
(przepraszam za jakość, pośpiech...)
Obrazek

Najaktywniejszymi Delegatami są SZ.P. Manaf ben Saada, Zbyszko von Thorn-Broniek i Juan P. Morales(co chyba nie dziwi...). Wszyscy wymienieni brali udział we wszystkich glosowaniach. Bardzo dziękuję za sumienne wykonywanie swoich obowiązków. Oczywiście delegaci Bantu czy Dreamlandu również wykazali się niezłym procentem głosów. Niektórym delegatom "średnią" zaniża początkowy brak możliwości głosowania po rozpoczęciu mojej prezydentury.
Niepokoi fakt, że byli i delegaci, którzy ani razu nie zagłosowali w danym miesiącu. Sztucznie utrzymywana Scholandia, nie ma wyznaczonego delegata. Skarland i ich Delegat Główny Norbert Catalan również nie zaliczył choćby jednego głosowania. Sz.P. Wiktora Mareckiego pomijam w naganie (co do Sz.P. Cheewaza Khadila, to chyba jasne, nie mógł brać udziału w żadnym głosowaniu), gdyż zerowe uczestnictwo poparte jest tylko jednym głosowaniem.
Mimo wzrostu liczby związków, a co za tym idzie liczby delegatów wzrósł procent głosów o ok.15-20 %. To budujące.
W miesiącu sierpniu dołączyły do MUP następujące państwa, reprezentowane przez krajowe związki:
Baridas, La Palma, Santania i Burgia, Austro-Węgry i Eskwilinia.

Smutną informacją jest natomiast fakt, że już w następnym miesiącu rozpocznę głosowanie w sprawie wydalenia ze struktur MUP co najmniej dwóch państw członkowskich. Mowa oczywiście o Scholandii i Natanii, obie z fantastyczną przeszlością, nie wytrzymały próby czasu...
Co do kolejnych niespełniających kryteriów związków- pod koniec trwania V-Mundialu, a już na pewno przed kolejnym sezonem sporządzę raport specjalny w tej kwestii.

W ciągu najbliższych dni uzupełnię formalności związane z wydaniem rozporządzeń dotyczących spraw, nad którymi głosowaliśmy.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Juan P. Morales
Prezydent MUP
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Wróć do „Archiwum”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość