Wniosek o zmianÄ™ regulaminu.

To co było, a nie jest...
Glegola
Podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2008, o 04:11
Kontaktowanie:

Wniosek o zmianÄ™ regulaminu.

Postautor: Glegola » 8 kwie 2008, o 17:26

Składam wniosek o zmiane regulaminu. Chciałbym, aby sekcja o zgłaszaniu zawodników została usunięta. Również powoływanie max 3 zawodników chce aby zostało usunięte.

1. Przepisy mają polepszać życie i je ułatwiać, a te 2 powyższe tego nie robią. To zwykły kłopot, aby pamiętać o zgłąsznia zawodników, zwłaszcza, że x11 informuje kto , kogo, kiedy i za ile kupił. Głupiego robota.

2. Ograniczenie w ilości nowych zawodników też jest głupie. Widział ktoś, kiedykolwiek, aby PZPN, czy UEFA albo FIFA mówiła jakiemuś selekcjonerowi ilu może max powoływać piłkarzy w roku? Nie wiem, kto to wymyśli, ale lepiej aby się nie przyznawał:)

3. Dzisaj próbowałem zgłosić zawodnika, wyskoczył komunikat: "Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu." Później nie będę miał czasu.
Pozdrawiam,
Bogusj de Cubalibre
Triumwirat Erboki

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: Wniosek o zmianÄ™ regulaminu.

Postautor: Marcin Sokołowicz » 8 kwie 2008, o 20:24

Ograniczenie transferów do 3 ma na celu wyrównanie szans nowych ekip, które mają mniej pieniędzy.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

Glegola
Podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2008, o 04:11
Kontaktowanie:

Odp: Wniosek o zmianÄ™ regulaminu.

Postautor: Glegola » 10 kwie 2008, o 17:48

Marcin I pisze:Ograniczenie transferów do 3 ma na celu wyrównanie szans nowych ekip, które mają mniej pieniędzy.


Ja jestem nową ekipą i uważam to za absurdalne. A co z resztą postulatów?
Pozdrawiam,
Bogusj de Cubalibre
Triumwirat Erboki

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: Wniosek o zmianÄ™ regulaminu.

Postautor: Marcin Sokołowicz » 10 kwie 2008, o 17:54

1. Przepisy mają polepszać życie i je ułatwiać, a te 2 powyższe tego nie robią. To zwykły kłopot, aby pamiętać o zgłąsznia zawodników, zwłaszcza, że x11 informuje kto , kogo, kiedy i za ile kupił. Głupiego robota.


Zgłaszanie ma na celu usprawnienie pracy MUP. Zresztą czy to aż tak wielki kłopot?

2. Ograniczenie w ilości nowych zawodników też jest głupie. Widział ktoś, kiedykolwiek, aby PZPN, czy UEFA albo FIFA mówiła jakiemuś selekcjonerowi ilu może max powoływać piłkarzy w roku? Nie wiem, kto to wymyśli, ale lepiej aby się nie przyznawał:)


Ograniczenie zostało wprowadzone by wyrównać szanse nowych zespołów, które mają mniej pieniędzy niż już istniejące drużyny. Może Panu to nie przeszkadza, ale innym tak.

3. Dzisaj próbowałem zgłosić zawodnika, wyskoczył komunikat: "Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu." Później nie będę miał czasu.


Nadal ma Pan ten problem? Jeżeli tak proszę się skontaktować z adminem forum.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

Glegola
Podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2008, o 04:11
Kontaktowanie:

Odp: Wniosek o zmianÄ™ regulaminu.

Postautor: Glegola » 15 kwie 2008, o 15:55

Marcin I pisze:
1. Przepisy mają polepszać życie i je ułatwiać, a te 2 powyższe tego nie robią. To zwykły kłopot, aby pamiętać o zgłąsznia zawodników, zwłaszcza, że x11 informuje kto , kogo, kiedy i za ile kupił. Głupiego robota.


Zgłaszanie ma na celu usprawnienie pracy MUP. Zresztą czy to aż tak wielki kłopot?


Tak kłopot, i o jakie usprawnienie niby chodzi? Wszystko można przeczytać na stronach x11, to poco mam pisać to jeszcze raz tutaj? Aby to forum istniało? To jakiś absurd. Całą komunikację można wykonywać poprzez x11, a to forum jest całkowicie zbędne. Jednak skoro jest niech służy, a nie przeszkadza.
Pozdrawiam,
Bogusj de Cubalibre
Triumwirat Erboki

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Wniosek o zmianÄ™ regulaminu.

Postautor: Syrlian Diaz » 15 kwie 2008, o 17:21

Idąc takim tokiem myślenia dojdziemy do tego, że MUP nie jest potrzebne.
Jeśli to taki duży wysiłek zgłoszenie conajwyżej trzech zawodników, to nikt nikogo nie zmusza do bycia w MUP.

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Wniosek o zmianÄ™ regulaminu.

Postautor: MichalORhada » 15 kwie 2008, o 17:37

Powoływać można ile się chce - juniorów. A kupowanie zawodników nie jest równoznaczne z powoływaniem - inne nazwiska itp. Chodzi o to, że jednak reprezentacje nie są tak dynamiczne jeżeli chodzi o skład, w porównaniu ze zwykłymi drużynami ligowymi.

Zresztą, ja na przykład z transferów nie korzystałem i nie korzystam - i jakoś świetnie sobie w lidze radzę. Dlatego byłbym nawet za całkowitym ich usunięciem. Ale jeżeli większość woli transfery, to niech będą ograniczone.

A zgłoszenia mają na celu zapewnienie, żeby nie dochodziło do wykorzystywania nieuwagi adminów. A forum jest właśnie potrzebne - chociażby żeby mieć zarchiwizowane najważniejsze wątki i dyskusje, mieć dostępne zasady MUP, no i przeprowadzać chociażby debaty i głosowania - wykorzystywanie do tego x11 byłoby co najmniej chaotyczne, żeby nie powiedzieć, że zrobi się bu... bałagan.
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Glegola
Podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2008, o 04:11
Kontaktowanie:

Odp: Wniosek o zmianÄ™ regulaminu.

Postautor: Glegola » 19 kwie 2008, o 15:48

Syrlian Diaz pisze:Idąc takim tokiem myślenia dojdziemy do tego, że MUP nie jest potrzebne.
Jeśli to taki duży wysiłek zgłoszenie conajwyżej trzech zawodników, to nikt nikogo nie zmusza do bycia w MUP.


Świetny pomysł, to mój zespół będzie grał wygrywał/remisował/przegrywał, a to forum sobie podaruje, dzięki za propozycję:) Strata czasu. Bawcie się w przepisy, a ja będę bawił się w x11 i postaram się wygrać:)

Dodam, że skoro ktoś sobie wymyślił przepisy to niech ich przestrzega:) Wszystkie dane o zawodnikach są łatwo dostępne na stronach x11. Proszę przeglądać i wypełniać forum "potrzebnymi" informacjami. Powodzenia.

To był wniosek, więc proszę zarządzić głosowanie. Dla każdego z postulatów osobne.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2008, o 15:52 przez Glegola, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Bogusj de Cubalibre
Triumwirat Erboki

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Wniosek o zmianÄ™ regulaminu.

Postautor: Syrlian Diaz » 19 kwie 2008, o 16:20

Proszę nie zapominać, że Prezes nie ustanawia sobie ot tak przepisów. Mam nad nim kontrolę Rada Delegatów.
Głosowania narazie nie będzie. Zapraszam Pana do działu Rada Delegatów i proszę o rozpoczęcię debaty wraz z konkretnymi propozycjami z Pana strony.


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości