Nowy system zgłaszania zawodników

To co było, a nie jest...
Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Nowy system zgłaszania zawodników

Postautor: Syrlian Diaz » 18 mar 2008, o 17:45

Co szanowni delegaci sądzą o mojej propozycji?
Zapraszam do działu: Zgloszenia zawodników?
Oczywiście te dwa kraje są czysto przypadkowo wybrane. Uważam, że ten sposób zgłaszania będzie znacznie czytelniejszy.

SobonPiotr

Odp: Nowy system zgłaszania zawodników

Postautor: SobonPiotr » 18 mar 2008, o 22:33

Mi się nowy system zgłaszania bardziej podoba z kilku powodów:
1. Jest widoczny. Nie trzeba błądzić po forum, by go odnaleźć. Jest na samym wierzchu i bardzo szybko rzuca się w oczy.
2. Większa kontrola nad sprawdzanie kto kogo zakupił, bardzo przydatne dla osób z zewnątrz, dla dziennikarzy itp.

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Nowy system zgłaszania zawodników

Postautor: Syrlian Diaz » 19 mar 2008, o 20:47

Dziękuję za wyrażenie swojego zdania. Poczekam jednak również na innych delegatów.

SobonPiotr

Odp: Nowy system zgłaszania zawodników

Postautor: SobonPiotr » 21 mar 2008, o 00:39

Możesz się nie doczekać. :{

Wszedłem właśnie do systemu X11 i zauważyłem, że aktywnych druzyn mamy już tylko jedenaście, po sprawdzeniu dokłądniejszym i wybraniu opcji pokazywania osób, które nie logowały się przez cztery tygodnie zauważyłem jeszcze dwie... :/

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Nowy system zgłaszania zawodników

Postautor: MichalORhada » 21 mar 2008, o 02:27

Mnie wyrzuciło, bo jak oddałem prezesa, to automatycznie usunęło mnie, bo mam inną drużynę. Powiedzcie, bo się zastanawiam - czy admini x11 surowo i sprawnie ścigają podwójne konta?
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Nowy system zgłaszania zawodników

Postautor: Syrlian Diaz » 21 mar 2008, o 12:18

Raczej nie, powinno podać się tylko innego maila przy rejestracji;)

Mike von Laue
Junior
Posty: 84
Rejestracja: 20 lis 2007, o 15:03
Lokalizacja: Natania

Odp: Nowy system zgłaszania zawodników

Postautor: Mike von Laue » 21 mar 2008, o 12:37

popros tylko innych (ktorzy nie maja konta w x11) o aktywacje, bo jesli sam je aktywujesz moze sie atomatycznie zablokowac..
Ostatnio zmieniony 21 mar 2008, o 12:40 przez Mike von Laue, łącznie zmieniany 1 raz.

SobonPiotr

Odp: Nowy system zgłaszania zawodników

Postautor: SobonPiotr » 22 mar 2008, o 10:22

MichalORhada pisze:Mnie wyrzuciło, bo jak oddałem prezesa, to automatycznie usunęło mnie, bo mam inną drużynę. Powiedzcie, bo się zastanawiam - czy admini x11 surowo i sprawnie ścigają podwójne konta?


U mnie w lidze trzech zostało za takie coś `zbanowanych`, a dwóch zostało później jeszcze sprawdzonych dokładniej, po czym z pozostałymi nic się nie stało. Ale to sprawdzanie było wprowadzone dopiero, gdy sam napisałem, że istnieje w mojej lidze podejrzenie czegoś takiego.
Na wszelki wypadek po prostu nie zakładaj na nowym koncie drużyny w lidze expert. :P


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości