PrzemĂłwienie Prezesa MUP.

To co było, a nie jest...
Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

PrzemĂłwienie Prezesa MUP.

Postautor: Syrlian Diaz » 17 mar 2008, o 21:09

Witam szanownych zebranych.

Na samym początku mojego krótkiego przemówienia chciałbym serdecznie podziękować za oddane głosy na mnie i powierzenie mi odpowiedzialnej funkcji Prezesa Mikroświatowej Unii Pilkarskiej.

Pragnę zapowiedzieć, że nie szykuję żadnych spektakularnych zmian w MUP. Muszę jednak zaznaczyć, że rozmyślam nad kilkoma pomysłami, które miałyby za zadanie usprawnienia działalności tejże organizacji. Są to jednak sprawy potrzebujące czasu do przemyślenia. Uważam, dla przykładu, że Prezes MUP powinien wybrać najlepszy wniosek o organizację terenową V-Mundialu. Ten wybór Prezesa mógłby być zostać anulowany przez Radę Delegatów w drodze głosowania (np. potrzebne byłyby 2/3 głosów). Na takie głębsze zmiany potrzebny jest czas, jednak wierzę, że uda nam się usprawnić działania MUP.

W związku prowadzenia Biuletynu MUP chciałbym porozmawiać z Redaktorem Naczelnym. Wiem bardzo dobrze, że każdy ma ograniczony czas i dlatego ciężko jest prowadzić dokładne relacje z V-Mundialu. Chciałbym jednak, żeby Biuletyn MUP nadal istniał, do tego potrzebne są conajmniej dwie osoby. Jedna zamieszczałaby na bieżąco wyniki poszczególnych kolejek, a na koniec V-Mundialu podjęłaby się krótkiej oceny opisowej każdej z reprezentacji. Druga osoba natomiast zajęłaby się zamieszczaniem w Biuletynie MUP informacji o tym, co dzieje się w samej Mikroświatowej Unii Piłkarskiej (np. Postanowienia Prezesa).

Moim marzeniem jest również stuprocentowa frekwencja w głosowaniach delegatów. W tym celu postaram się zdobyć kontakt do wszystkich delegatów, najlepiej numery gadu-gadu.
Niedługo powołam Wiceprezesa MUP, który będzie miał  za zadanie sprawdzanie przestrzegania prawa MUP przez reprezentacje w V-Mundialu.

Zwracam się uprzejmą prośbą do byłego Prezesa o przekazanie mi m.in. admina w lidze.

Dziękuję za wysluchanie.
Pozdrawiam,
                (~)Syrlian Diaz, Prezes MUP.

Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości