Kupowanie zawodników i ich zgłaszanie

To co było, a nie jest...
Glegola
Podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2008, o 04:11
Kontaktowanie:

Kupowanie zawodników i ich zgłaszanie

Postautor: Glegola » 24 lut 2008, o 21:08

Po co się zgłasza zawodników? Dawno nie grałem w x11, ale to chyba nie ma większego sensu...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2008, o 21:52 przez Syrlian Diaz, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Bogusj de Cubalibre
Triumwirat Erboki

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: kupowanie zawodników i ich zgłaszanie

Postautor: Syrlian Diaz » 24 lut 2008, o 21:51

Jednak to jest wymagane przez MUP.
Było z tym niezłe zamieszanie na początku zeszłego sezonu.
Obecnie, zgodnie z postanowieniem Prezesa MUP, w trakcie sezonu można zakupić trzech zawodników.

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Kupowanie zawodników i ich zgłaszanie

Postautor: MichalORhada » 25 lut 2008, o 18:30

Tak zostało ustalone - chodzi o to, że z jednej strony kupowanie zawodników nie jest zbyt zgodne z realiami mundialu, ale z drugiej strony, na samych juniorach trudno rozwijać drużynę.

Stąd pomysł limitowanych zakupów. A zgłaszanie jest po to, żeby nie angażować kolejnej osoby która by to zapisywała - bo systemowo nie można ograniczyć liczby zakupów.

Dawniej było tzw. okienko transferowe, ale uznałem, że to zawsze będzie problem - a to ktoś nie zdażył, nie miał akurat dobrych ofert, kupił 3 godziny po zakończeniu okienka i takie tam. Uznałem, że to rozwiazanie będzie najzdrowsze.
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Glegola
Podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2008, o 04:11
Kontaktowanie:

Odp: Kupowanie zawodników i ich zgłaszanie

Postautor: Glegola » 26 lut 2008, o 16:02

Nadal uważam zgłaszanie za jakiś niepotrzebny wymysł. Każdy selekcjoner może powoływać na każdy mecz innych piłkarzy (w realu). Skoro x11 ma swoje ograniczenia i nie da się powoływać z lig lokalnych piłkarzy to dlaczego ich nie kupować i brać tego jako powołanie do drużyny. Poza tym, komu przeszkadza, czy ja kupie 2 zawodników, czy 12? I tak każdy ma podobne możliwości finansowe więc cudów nie zdziała....
Pozdrawiam,
Bogusj de Cubalibre
Triumwirat Erboki


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości