Aktywność

To co było, a nie jest...
Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Aktywność

Postautor: Civril001 » 11 gru 2011, o 17:38

Mnie już cholera bierze patrząc co się dzieje w MUP.
Oprócz mnie w ciągu ostatnich dni...baa...miesięcy chyba się nikt nie logował.
To przechodzi wszelkie pojęcie!!!SZOK!!!
Trzeba z tym coś zrobić,bo piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w realu jak i w v - świecie.
No ludzie!!!
Czy tak trudno wejść na MUP?
Przecież większość z was jest w swoich wirtualnych parę razy w tygodniu.
Widać,że już Unia odchodzi w zapomnienie,bo zanim potwierdzono moje zgłoszenie...ufff....dużo wody w Wiśle upłynęło. :'( :'(
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: Aktywność

Postautor: Edward II » 11 gru 2011, o 20:33

Zamieścił Pan zapytania w dziesięciu różnych archiwalnych wątkach (w połowie przypadków sprzed ponad roku!) i nawet nie zadał sobie trudu, by znaleźć odpowiedź na tym forum. Zwracam uwagę, że dyskusja w większości odświeżonych wątków była kontynuowana i została sfinalizowana w innym miejscu.

Proszę najpierw przeczytać informacje o tym, co się działo w ostatnich miesiącach: w październiku wybraliśmy nowe władze, w sierpniu zakończyliśmy sezon Ligi Światowej, w listopadzie ruszył mundial. Wszystkie federacje piłkarskie zrzeszone w MUP mają tego świadomość, funkcjonujemy wg jednakowego kalendarza imprez (na zmianę Liga Światowa i mundial) od połowy 2010 r. Nordia jest członkiem MUP od ponad roku. W tym czasie brała udział w edycji Ligi Światowej, a obecnie - w mundialu piłkarskim. O tym ostatnim turnieju informują niektóre tytuły na Planecie Mikronacje (np. "Dar al Hayat"), choć w samych państwach członkowskich, za wyjątkiem Al Rajn, mundial nie wzbudza większych emocji. Może jeszcze kiedyś wróci boom z połowy 2010 r. Z racji niskiej aktywności części delegatów komunikujemy się głównie za pośrednictwem platformy X11, stąd takie pustki na tym forum w ostatnich tygodniach. Zresztą, chwilowo nie mamy chyba o czym dyskutować.

Trener reprezentacji Nordii, o którą Pan pyta w innym wątku, zrezygnował ze swej funkcji na początku rozgrywek. Nie znam przyczyny. W tym momencie kadra Nordii pozostaje bez sternika. Część federacji niestety nie wykazuje większego zainteresowania pracami Unii, w tym gronie znajduje się również niestety przedstawiciel związku nordyjskiego. Proszę się skontaktować z nim (Odd Iversen) lub z ostatnim trenerem kadry (JKM Einar). Może się Pan również włączyć - do czego zachęcam - w prace MUP, wchodząc w skład jej prezydium lub Rady Rewizyjnej. Potrzebni są nam wszyscy entuzjaści futbolu.

W pierwszej kolejności proszę jednak sformalizować swój status przedstawiciela nordyjskiego związku piłkarskiego. Zamierza Pan zostać oficjalnym delegatem Nordii? Jeśli tak, należy ten fakt skonsultować z władzami federacji nordyjskiej i notyfikować go Prezydentowi MUP - Jackowi do Nascimento. W przeciwnym razie nie będzie mógł Pan brać udziału w pracach Rady Delegatów.

Życzę powodzenia!
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Civril001
Junior
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 21:44
Federacja: Federacja Królestwa Nordii
Lokalizacja: Krołestwo Nordii

Re: Aktywność

Postautor: Civril001 » 12 gru 2011, o 20:29

Jestem wielbicielem futbolu i chętnie zasiądę w Radzie Rewizyjnej lub prezydium.
Porozmawiam z JKM Einarem i jestem pewny ,że się zgodzi co do reprezentowania federacji nordyjskiej
Odd Iversen raczej się nie pojawi.Odpuścił sobie Nordię ,MUP i cały v-świat.

A co do reprezentacji.
Szkoda ,że v-świat już się tak nie ekscytuje piłką nożną.W samej Nordii [o dziwo!!!] nikt nie wiedział o rozpoczęciu Mistrzostw.To mnie trochę zadziwiło.

A co do mojej delegatury.Została ona już dawno uzgodniona.Ja będę oficjalnym wysłannikiem przy MUP federacji KN
herr Johannes Konigsegg

Prezes federacji piłkarskiej Królestwa Nordii

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Aktywność

Postautor: Juan Pablo Morales » 23 lip 2013, o 20:53

Nie "odmrażam kotletów", ale podpiąłem się pod pasujący tematycznie wątek Pana Konigsegga. :)
Warto zauważyć, że po moim wczorajszym ogłoszeniu, dziś na forum pojawiło się ok. 15 osób. .Sukces czy porażka? Ja bym się nie ekscytował, ale jednak miłe jest to , że dceniliście wysiłek inych. Miejmy nadzieję , że to dobra wróżba na przyszłość. Grono z tych osób nie jest związane z żadnym członkiem MUP, ale może i dobrze. Ktoś moze zdecyduje się na akces swojej nacji do MUP. Pamiętajcie "w kupie" raźniej ;)

Nie wiem jak to wyglądało zanim zacząłem interesować się losem piłki kopanej w mikroświecie, ale nie zauważyłem bynajmniej, żadnych wzmianek w luźnych rozmowach, odnośnie piłki realnej. Wydaje mi się, że niezobowiązujące rozmowy o piłce podtrzymią niejako aktywnośc w momencie przestoju(brak głosowań, problemów etc.), co ułatwi ponowny kontakt. Ja oczywiscie nie namawiam do spamowania, ale do sensownych przemyśleń o polskiej i nie tylko piłce... To tylko propozycja...

Na początek może przedstawmy się ;) Nie tak zwyczajnie, ale piłkarsko. Piłką interesuje się od dziecka. Pamiętam mecze Italia'90, nieszczególnie te najważniejsze, ale momenty zapadły mi gdzieś głęboko w pamięci. Miałem wtedy sześć lat i do dziś pamiętam mecz Irlandia-Rumunia, karne i... wąs bramkarza piłkarskiej reprezentacji z Bałkanów. Te same mistrzostwa i mecz Anglia-Kamerun. Magia Rogera Milli i... fruwająca pod sufitem lampa, po tym jak ojciec w szale radości o mało co jej nie zdemontował. No i finał... płacz Boskiego Diego. To był początek. Pamiętacie kolorową gazetę "Mecz"? Dawali "na rozkładówce" większe plakaty drużyn z MŚ. Znałem każdego zawodnika na pamięć. Póżniej Euro'92 i narodziny mojej miłości do Petera Schmeichela i uwielbienie gry Marco van Bastena("szał" na niego rozpoczłą się już nieco wcześniej). Jak łatwo się domyśleć po ME chodziłem dumny jak paw, "moja" Dania wygrała kontynentalny czempionat. Do tego Barcelona i... Juskowiak, Kowalczyk, Brzęczek i cała reszta...Kolejnych imprez piłkarskich nie będę już opisywał. Mam nadzieję, że po krótce określiłem Wam moje zamiłowanie do futbolu. Na dzień dzisiejszy radość z grania i oglądania piłki nożnej dzielę 50/50 z MMA, ale to nie ma znaczenia. Przenosząc się do 2013 roku to lokalnie jestem kibicem Lecha Poznań(tam mieszkam :) ), choć nadal pamiętam jaki numer buta nosił "legionista" Leszek Pisz... :)
Pozdrawiam fanów piłki i czekam na dalsze "zwierzenia" ;)
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości