Rezygnacja

To co było, a nie jest...
Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Rezygnacja

Postautor: Marcin Sokołowicz » 28 sie 2011, o 15:02

Z dniem dzisiejszym rezygnuję z pełnienia funkcji Prezydenta MUP. Jestem poważnie rozczarowany aktywnością członków tej organizacji, która uniemożliwia podjęcie jakichkolwiek decyzji.

(-) Marcin Sokołowicz

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: Rezygnacja

Postautor: Edward II » 30 sie 2011, o 06:22

Przyznaję, że niewiele z tego rozumiem. O jakie decyzje chodzi? Przecież nie zostało ogłoszone żadne głosowanie, w którym procedowanie Prezydenta uzależnione byłoby od aktywności delegatów. Brak również otwartych debat, w którym delegaci mieliby zabrać głos. W ciągu ostatniego tygodnia poza mną logowali się jeszcze przedstawiciele Austro-Węgier, Nordii, Okoczii, Elderlandu, Neopolis i Sarmacji. Tak się dzieje od miesięcy. Na portalu X11 pojawiamy się kila razy na dobę. Wszyscy jesteśmy do dyspozycji Prezydenta MUP. Tradycyjnie niekatywna pozostaje czwórka delegatów z Federacji Al Rajn, ale do tego akurat zdążyliśmy przywyknąć.

Co się zatem stało? Skąd ta nagła decyzja?

I kwestia najważniejsza: co teraz? W trakcie urzędowania Prezydent nie wyznaczył swojego zastępcy, który mógłby przejąć obecnie pałeczkę. Czy ustępujący Prezydent rozpisze nowe wybory? Załatwmy to w sposób cywilizowany.

Pozostaje kwestia ciągłości rozgrywek międzynarodowych. Większość z nas spodziewała się, że delegat Trizondalu zgłosi kandydaturę swojej ojczyzny do tytułu organizatora kolejnego mundialu, o czym na forum trizondalskim czytamy od miesiąca. Jeszcze wczoraj czytałem o rządowych rozmowach w sprawie wspólnej organizacji mundialu z Federacją Al Rajn. Czy mam rozumieć, że projekt upadł? Jeśli nie, bez decyzji Prezydenta MUP (wybór kolejnego potrwa minimum 2 tygodnie) sprawa staje się mocno problematyczna.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Awatar użytkownika
Raffo Volfie
Podawacz piłek
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 12:08
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Rezygnacja

Postautor: Raffo Volfie » 30 sie 2011, o 11:41

Witam!
Rozmowy z Al Rajn trwają, mamy nadzieję że w dobrym kierunku.
Wystarczy chyba tydzień na zgłaszanie kandydatur, albo półtora.
(-) Raffo Volfie, Minister Kultury i Sportu w Trizondalu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Rezygnacja

Postautor: Marcin Sokołowicz » 30 sie 2011, o 16:55

Cóż, w temacie o V-Mundialu podałem terminy zgłaszania kandydatur do organizacji imprezy. Nie zgłosił się nikt, więc przedłużyłem ten okres do 28 sierpnia. Również nie było zainteresowania, więc uznałem że delegatom i trenerom w ogóle nie zależy na nastepnych rozgrywkach i postanowiłem zrezygnować.

Chęć organizacji V-Mundialu przez Trizondal nigdy nie była ogłoszona oficjalnie, były to jedynie przymiarki. Byłem święcie przekonany, że znajdą się również inni chętni, którzy zmuszą nas do przyspieszenia działań.

Prezydent zostanie wybrany poprzez wybory, które dziś rozpiszę.


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości