Haxball - nowy sposób na piłke nożną

To co było, a nie jest...
Piotranin
Junior
Posty: 93
Rejestracja: 23 sty 2009, o 16:46
Lokalizacja: Parlandia

Haxball - nowy sposób na piłke nożną

Postautor: Piotranin » 19 mar 2011, o 23:01

Ostatnio na forum.mikronacje kazag utworzył tego typu wątek o Haxballu myśle że byłby to świetny pomysł przenieść się do tego systemu rozgrywek.
Już sobie wyobrażam v-mundial w Haxballu ahhh... niesamowite emocje i do tego mecz nie rozgrywany przez system tak jak w przypadku X11 lecz my sami gramy.
Zaś rozgrywki ligowe były by jeszcze ciekawsze bo moglibyśmy stworzyć Lige Mistrzów oraz Lige Europejską !
Pewnie ten pomysł wogóle nie wypali ale podrzucam go tu.

Strona Haxball: http://haxball.appspot.com/

Piotranin
Junior
Posty: 93
Rejestracja: 23 sty 2009, o 16:46
Lokalizacja: Parlandia

Re: Haxball - nowy sposób na piłke nożną

Postautor: Piotranin » 23 mar 2011, o 17:29

Przypominam o tym wątku bo uwżam że to ważny temat a nikt się jeszcze nawet nie wypowiedział.

Sory że pisze poraz drugi ale pisze by ktoś zobaczył że taki temat istnieje.

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: Haxball - nowy sposób na piłke nożną

Postautor: t.demollari » 24 mar 2011, o 03:05

Opowiem Panu znaną anegdotę.

Pewnego razu cesarz Napoleon przejeżdżał przez niewielkie miasteczko francuskie. Zdziwiony tym, że nie powitały go salwy, pyta burmistrza:
- Dlaczego nie strzelacie z armat na moją cześć?
- Powodów jest wiele - odpowiedział burmistrz. - Po pierwsze nie mamy armat. Po drugie... -
- Dziękuje, po pierwsze mi wystarczy - przerwał Bonaparte.


Odnosząc się więc do pańskiej propozycji: po pierwsze haxball ma bardzo niewiele wspólnego z piłką nożną [jak dla mnie jest to raczej drużynowy cymbergaj]. A jak nie wystarczy - po drugie x11 to rozgrywki dla trenerów, nie zawodników i po trzecie byłby znacznie większy problem z logistycznym rozegraniem tego turnieju.

Także mogę tylko życzyć powodzenia w organizowaniu osobnych mistrzostw w Haxballu.
Timan Demollari

Edward II
Gracz środka pola
Posty: 189
Rejestracja: 3 lip 2010, o 21:50
Federacja: Dreamlandzka Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Królestwo Dreamlandu

Re: Haxball - nowy sposób na piłke nożną

Postautor: Edward II » 26 mar 2011, o 11:14

Z ciekawości zajrzałem, zalogowałem się, spróbowałem włączyć do gry. Same rozgrywki, owszem, wciągające, dynamiczne, na swój sposób elektryzujące, choć niekoniecznie mające wiele wspólnego z futbolem. Ze względu na dość specyficzne i zdecydowanie dominujące grono doświadczonych graczy, na ogół przekonanych o swoich szczególnych zdolnościach, w ciągu 30 minut usłyszałem pod swoim adresem więcej inwektyw, niż w całym okresie edukacji uczniowsko-studenckiej. Innymi słowy -trzeba szybko poczuć bluesa, w przeciwnym razie skończy się na biczowaniu. Grze towarzyszy moduł chatu, w którym gracze wymieniają się uwagami na temat poziomu upośledzenia swoich kolegów z drużyny. Podczas meczu bywa to męczące. Dla wytrzymałych.
    (-) Edward II
    Dreamlandzka Federacja Piłkarska

Awatar użytkownika
Raffo Volfie
Podawacz piłek
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 12:08
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Haxball - nowy sposób na piłke nożną

Postautor: Raffo Volfie » 18 kwie 2011, o 21:16

Ja ostatnio próbowałem coś wykombinować, ale w v-świecie hax nie ma przyszłości. jeśli jednak to ja jako minister kultury i sportu w Trizondalu jestem otwarty na propozycje tego typu. Na razie możemy rozegrać sparing pomiędzy waszą kadrą a naszą . my mamy 2 ludzi :d :

Ja - Raffo Volfie
i
Ferencas Bokassa
(-) Raffo Volfie, Minister Kultury i Sportu w Trizondalu.
Obrazek

Piotranin
Junior
Posty: 93
Rejestracja: 23 sty 2009, o 16:46
Lokalizacja: Parlandia

Re: Haxball - nowy sposób na piłke nożną

Postautor: Piotranin » 1 maja 2011, o 11:28

Ja również będę miał 2 ludzi do gry.
Ja i Aleksander Bomel.
Napisz do mnie na GG-12309044.


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości