Liga Nowalska

To co było, a nie jest...
Pnowalt

Liga Nowalska

Postautor: Pnowalt » 17 sty 2008, o 14:13

Najprawdopodobniej w następnym tygodniu (21-23 styczeń) ruszy liga Królestwa Nowal która myśle wyłoni trenera reprezentacji Nowalu.

P.S jeśli ktoś ma ochote to oczywiscie moze sie zapsiać prosze mi dać znać w tym wątku :) (sZczegóły będą podane podczas weekendu)

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Liga Nowalska

Postautor: MichalORhada » 17 sty 2008, o 16:01

A ile jest drużyn? Czy Nowal koniecznie musi zaczynać nową ligę?

Nie, żebym był przeciwny, tylko uważam, że lepiej jest gdy w lidze jest więcej zespołów niż mniej. Ot na przykład można by stworzyć ligę Elderlandzko-Nowalską, albo Nowal mógłby dołączyć do Ligi Zachodniej.
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Liga Nowalska

Postautor: Syrlian Diaz » 17 sty 2008, o 17:39

O ile się nie mylę, to około sześciu drużyn Nowal spokojnie uzbiera. Nie jest wcale wykluczona nawet większa ilość.
Co do połączenia - musiałaby być od nowa liga stworzona, a chyba raczej trenerzy w KE nie chcieliby zaczynać od początku.

Pnowalt

Odp: Liga Nowalska

Postautor: Pnowalt » 18 sty 2008, o 22:11

dokładnie zgłosiło sie 6 druzyn i niezapowiada sei widocznie na więcej więc liga  powinna zostac rozpoczeta w pon  :) 

a co do połączeń mi tez sie wydaje ze trenerzy z KE niechcieliby zaczynac od początku ligi moim zdanie to byłoby bez sensu ale jesli znajdzie sie tam pojedynczy mieszkaniec który zechce grac prosze przysłać na forum nowalu :)

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Liga Nowalska

Postautor: Syrlian Diaz » 18 sty 2008, o 22:31

Raczej nie będę ogłaszać nawet tego. Bez urazy:)
Jeśli ktoś chce z naszego państwa brać udział w lidze, to bierze udział w naszej Lidze EZPN.

Pnowalt

Odp: Liga Nowalska

Postautor: Pnowalt » 18 sty 2008, o 22:34

no cóż pana wybór ja to ogłoszenie dałem licząc sie z takimi odpowiedzami :)

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Liga Nowalska

Postautor: Syrlian Diaz » 18 sty 2008, o 22:47

Po prostu nasza liga pomieści tylu zawodników.
Przy okazji, czy wiem Pan może, czy ktoś z Nowalu bylby zainteresowany Formułą 1?
(przepraszam za offtop)

Pnowalt

Odp: Liga Nowalska

Postautor: Pnowalt » 18 sty 2008, o 22:56

napewno ja;)  mysle ze 2 osoby jeszcze znajde prosze wysłac mi gg na pw to bedzie mzona spokojnie porozmawiac :)


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości