Lista trenerĂłw

To co było, a nie jest...
Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Lista trenerĂłw

Postautor: Marcin Sokołowicz » 12 sty 2008, o 19:57

Myślę, że powinno się sporządzić dokładną listę wszystkich trenerów reprezentacji na V-Mundialu, ponieważ obecnie nie wiadomo kto kogo trenuje. Także każda zmiana trenera powinna być zgłaszana na forum MUP.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Syrlian Diaz » 13 sty 2008, o 11:19

Możliwe, że pomysł dobry. Ale zwróćmy uwagę na to, jak jest naprawdę. Niektórzy pozgłaszali swoje państwa do MUP, założyli konta na X11, zgłosili się do V-Mundialu i od czasu do czasu odwiedzą X11, bo mają sobie to gdzieś głęboko. Niektórzy, podkreślam to słowo, bo nie chcę obrazić tych prawdziwych trenerów, delegatów.

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Marcin Sokołowicz » 13 sty 2008, o 21:46

Właśnie dlatego powinna powstać ta lista. Umieszczeni zostaliby jedynie aktywni trenerzy.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Syrlian Diaz » 13 sty 2008, o 21:54

Bo aktywnych...hmm..teoretycznie jest dużo trenerów. Prawie każdy loguje się codziennie. Z delegatami jest gorzej, znacznie nawet.
Może jak mi się zagrozi wydaleniem, to może wtedy obudzą się z tego letargu. Niektórym można mówić, ale to i tak nic nie daje.
P.S. Poczekajmy na to, co powie Pan Prezes. Osobiście wolę, aby w V-Mundialu brało udział np. 10 drużyn, ale z aktywnymi delegatami i trenerami.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2008, o 20:01 przez Syrlian Diaz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: MichalORhada » 17 sty 2008, o 10:38

Ja pojawiam się tu czasami, bo ostatnimi czasy mam dużo realnych obowiązków. Mimo wszystko uważam, że nie powinniśmy "zmuszać"  wszystkich do ultraaktywności, bo mówiąc wprost, nie każdy ma czas.

Tym bardziej, że mówiąc wprost, na razie nie ma  do czego być aktywnym. Uaktywnię się, i liczę, że inni też, kiedy będziemy rozpoczynać nowy mundial.
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Syrlian Diaz » 17 sty 2008, o 15:20

Oczywiście rozumiem, że nie każdy ma czas ani też "nie ma do czego być aktywnym". Były jednak takie momenty, w których mogli chociaż wypowiedzieć się, oddać głos.

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: MichalORhada » 17 sty 2008, o 15:59

Nie no, jasne. Ale wydaje mi się, że wysyłanie delegatów powinno być w interesie państw - w końcu nikt nie lubi żeby decydować o nim bez niego. Dlatego można poinformować, ale jeżeli jakiś kraj nie wysłał, no cóż, trudno.

Generalnie, zastanawiam się, czy jakoś już teraz nie powinniśmy rozpocząć konkursu na "organizację" terenową v-mundialu. Zastanawiam się nad formą,chciałbym, żeby to wyglądało lepiej i ambitniej, niż po prostu znalezienie dwóch-trzech zdjęć stadionów i tyle by było. Wydaje mi się, że gdyby nie grafika na stronie Biuletynu MUP, to chyba nikt nie wiedziałby gdzie się to odbywa. A sądzę, że i mimo grafiki, większość nie wie :-P
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Pnowalt

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Pnowalt » 18 sty 2008, o 22:28

Ale w jakiej formie mógłby odbywać się konkurs na "organizację" terenową V-Mundialu?
Ostatnio zmieniony 18 sty 2008, o 22:33 przez Syrlian Diaz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Marcin Sokołowicz » 19 sty 2008, o 11:02

Trener powinien być wybierany przez władze związku piłkarskiego w danym kraju. Jednak nie ma jakichś prawnych regulacji w jaki sposób trener jest wybierany.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

Pnowalt

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Pnowalt » 19 sty 2008, o 12:59

W Nowalu jest tak, że zwycięzca ligi będzie trenerem reprezentacji. Jesli się niezgodzi, to proponujemy następnemu w tabeli. I tak aż do skutku. Myśle,że w innych krajach jest podobnie.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2008, o 14:09 przez Syrlian Diaz, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości