Lista trenerĂłw

To co było, a nie jest...
Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Syrlian Diaz » 19 sty 2008, o 14:11

Jednak Pan myli się. W Królestwie Elderlandu selekcjonera wyznacza Prezes Elderlandzkiego Związku Piłkarskiego (takie ma zadanie postawione przez Dyrektora Departamentu Sportu).

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Marcin Sokołowicz » 19 sty 2008, o 19:37

Pan się nie myli. Każdy kraj może sam wybrać sposób wyboru selekcjonera.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Syrlian Diaz » 19 sty 2008, o 19:49

Panie Marcinie, to Pan się myli:P Pan Pnowalt napisał, że w innych krajach jest podobnie i że wybór jest dokonowany przez rozgrywki piłkarskie. Ja, chcąc uświadomić, że bywa inaczej, podałem przyklad KE.

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Marcin Sokołowicz » 19 sty 2008, o 20:02

Syrlian Diaz pisze:Panie Marcinie, to Pan się myli:P Pan Pnowalt napisał, że w innych krajach jest podobnie i że wybór jest dokonowany przez rozgrywki piłkarskie. Ja, chcąc uświadomić, że bywa inaczej, podałem przyklad KE.


Ale niektóre kraje preferują również sposób wybierania przedstawiony przez delegata z Nowalu.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

SobonPiotr

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: SobonPiotr » 24 sty 2008, o 07:30

Kto nie wchodzi na strony MUP, tan jest sam sobie winien. Wtedy decyzje mogą zapadać bez jego udziału, taka osoba nie będzie miała później powodów, by zwalać się innym.

Oczywiście wszelkie wazne głosowania i dyskusje powinny być zgłaszane na stroine X11, wtedy jest szansa, że ktoś kto ma bardzo mało czasu, znajdzie i chwilkę na zobaczenie co i jak i zabranie głosu.

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Syrlian Diaz » 24 sty 2008, o 13:37

Dlatego właśnie staramy się informować poprzez x11 innych o tym, co dzieje się w MUP.

Pnowalt

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Pnowalt » 28 sty 2008, o 21:30

Marcin I pisze:
Syrlian Diaz pisze:Panie Marcinie, to Pan się myli:P Pan Pnowalt napisał, że w innych krajach jest podobnie i że wybór jest dokonowany przez rozgrywki piłkarskie. Ja, chcąc uświadomić, że bywa inaczej, podałem przyklad KE.


Ale niektóre kraje preferują również sposób wybierania przedstawiony przez delegata z Nowalu.
 


Ależ o co te kłótnie?  ??? przepraszam to chyba wynikło z mojej winy  ( po prostu wyraziłem sie bardzo niewyraźnie) za co serdecznie przepraszam i prosiłbym o niewracanie do tamtego postu :)

SobonPiotr

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: SobonPiotr » 30 sty 2008, o 15:04

Syrlian Diaz pisze:Dlatego właśnie staramy się informować poprzez x11 innych o tym, co dzieje się w MUP.


Zgadza się, ale bądźmy świadomi jednego, 100% aktywności nigdy nie zdobędziemy, bo zawsze może komuś coś wypaść. Ja uważam, że i tak jest dobrze w przypadku, gdy nieaktywnych jest trzech członków ligi.

Vhris

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Vhris » 14 lut 2008, o 12:08

Syrlian Diaz pisze:Dlatego właśnie staramy się informować poprzez x11 innych o tym, co dzieje się w MUP.


Informowanie poprzes system X11 o tym co się dzieje w MUP a zwłaszcza o najistotniejszych rzeczach typu zmiana regulaminu to powinien być standard. Wielu trenerów może wogóle nie wiedzieć o istnieniu tego forum...

Pozdrawiam

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Lista trenerĂłw

Postautor: Syrlian Diaz » 14 lut 2008, o 12:18

Jeśli chcieliby, to by wiedzieli. Kilka razy był podawany link do forum...


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości