Czy leci z nami prezydent?!

To co było, a nie jest...
Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Czy leci z nami prezydent?!

Postautor: Mateusz Walczak » 28 mar 2010, o 13:16

Witajcie,

Od dłuższego czasu w naszej Organizacji nie dzieje się nic. Niestety, brakuje aktywności Prezydenta, który powinien sterować i nadawać ton pracom MUP. Gdy pracy tej nie ma, inni delegaci też nie stają na wysokości zadania i oto mamy stan obecny - zastój.

Bardzo proszę, aby zarówno Pan Prezydent, jak i inni Delegaci podjęli próbę uaktywnienia MUP. Mam świadomość ogarniającego nas kryzysu, ale nie możemy złożyć broni i poddać się jemu, ale pracować nad dalszym rozwojem Organizacji. Kieruję więc zapytanie do Prezydenta, czy ma czas i chęci do dalszego prowadzenia MUP, jeśli nie ma lub nie dostanę odpowiedzi, to wystąpię razem z dwoma innymi Delegatami o odwołanie. Jeżeli tak - to proszę o podjęcie spraw bieżących.

A jest ich już trochę. Nie ma Rankingu aktualnego, choć pan Wolecki obiecuje nam to od kilku miesięcy. Skończył się Mundial - nie ma wyłonionego zespołu, który z Mikrosławii wyjedzie z brązowym medalem. Organizatorzy prasowo spisali się naprawdę nieźle, ale brakowało reklamy tutaj. Nie ma też rozplanowanej przyszłości - kiedy zaczynamy 7. edycje V-Mundialu, u kogo zostanie ona zorganizowana, itp. Jest więc sporo pracy, którą najzwyczajniej potrzeba ogarnąć. Nie zajmie ona ogromnej ilości czasu, ale przy regularności wystarczy trochę chęci i odrobina czasu na pracę na forum. Do której wszystkich zachęcam.
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,

Awatar użytkownika
Adnan Terzic
Podawacz piłek
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2010, o 22:23
Federacja: Austro-Węgierska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Sarajevo
Kontaktowanie:

Re: Czy leci z nami prezydent?!

Postautor: Adnan Terzic » 29 mar 2010, o 19:36

Jeżeli chodzi o moją osobę jestem w stanie się zaangażować w działalność Mikroświatowej Unii Piłkarskiej pomimo likwidacji AWFP. Obecnie nasz związek powstaje od nowa co było wynikiem wielu zaniedbań co spowodowało brak jakiejkolwiek aktywności. Na 5 kwietnia 2010 roku przedstawię strategię nowego związku w Monarchii Austro-Węgier i jak najszybciej rozpocznę proces ubiegania się o członkostwo w MUP, jednocześnie informując, że pozostaje do Pana dyspozycji. Myślę, że moje realne doświadczenie w piłce jako piłkarza i działacza mogłoby się pozytywnie przełożyć na Mikroświatową Unię Piłkarską.

Tak więc ja wyrażam chęć uaktywnienia Mikroświatowej Unii Piłkarskiej!

Z poważaniem
Adnan Terzic
(-) Adnan Terzic
Minister ds. Bośni i Hercegowiny (08.03.2010 - )
Komisarz Austro-Węgierskiej Federacji Piłkarskiej (08.03.2010 - )

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: Czy leci z nami prezydent?!

Postautor: Mateusz Walczak » 8 kwie 2010, o 20:51

Minęło już trochę czasu, odzewu nie ma.

Dlatego na podstawie Art.6. punkt 5. Statutu MUP składam oficjalny wniosek o odwołanie Prezydenta MUP i zgodnie z tym zapisem statutowym - proszę o poparcie przez dwóch innych delegatów głównych, by wniosek uzyskał moc. Powodem mojego wniosku jest przedłużający się marazm organizacji (m.in. nie wyłoniono do dziś zespołu, który zajął 3. na V-Mundialu), spowodowany nieobecnością Prezydenta.


Ruszmy nasze działania!
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,

Awatar użytkownika
Arctos I
Junior
Posty: 62
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 13:28
Federacja: Piłkarska Federacja Cesarstwa Arctiq
Lokalizacja: Cesarstwo Arctiq

Re: Czy leci z nami prezydent?!

Postautor: Arctos I » 14 kwie 2010, o 11:18

Popieram wniosek Ekscelencji Walczaka
Delegat Główny Cesarstwa Arctiq, trener kadry Narodowej
(-) JCM Arctos I

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Czy leci z nami prezydent?!

Postautor: Malik-al-Mulk » 15 kwie 2010, o 14:39

Ja również popieram wniosek Ekscelencji Walczaka.
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: Czy leci z nami prezydent?!

Postautor: Mateusz Walczak » 17 kwie 2010, o 12:25

Dziękuję Delegatom, Panom Malikowi al-Mulkowi i Artosowi I za poparcie tego wniosku.

Choć liczyłem na szerszy odzew, to jednak musimy przejść do kolejnego etapu naszej pracy, której celem jest zmiana na stanowisko Prezydenta MUP. Dalsze kroki zostaną podjęte na forum Rady Delegatów.
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,

Awatar użytkownika
Hamad Al-Qadir
Junior
Posty: 59
Rejestracja: 28 lut 2009, o 20:20
Lokalizacja: Federacja Al Rajn

Re: Czy leci z nami prezydent?!

Postautor: Hamad Al-Qadir » 18 kwie 2010, o 15:58

Nie wyrobiłem się w czasie bo również chciałem poprzeć wniosek
Hamad Al-Qadir
Emir Huwaru, Prezes Rajńskiej Federacji Piłkarskiej

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: Czy leci z nami prezydent?!

Postautor: Mateusz Walczak » 18 kwie 2010, o 18:33

Hamad Al-Qadir pisze:Nie wyrobiłem się w czasie bo również chciałem poprzeć wniosek


Spokojnie, będzie ku temu okazja w głosowaniu:) Tutaj była to kwestia naprawdę formalności, choć szkoda, że zajęła tyle czasu. Wierzę, że teraz Delegaci, zwłaszcza po moim przypomnieniu, zajmą się aktywniej pracą na forum:)
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości