Liga MistrzĂłw

To co było, a nie jest...
Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Liga MistrzĂłw

Postautor: MichalORhada » 17 gru 2007, o 01:39

Myślę, że Piotr ma rację. Nie ma co na siłę kombinować, ewentualnie zawsze mogę spróbować napisać do adminów, z prośbą o utworzenie ligi z przeniesionymi drużynami, ale wątpię w taką możliwość....
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Willam Young
Podawacz piłek
Posty: 43
Rejestracja: 9 gru 2007, o 14:20

Odp: Liga MistrzĂłw

Postautor: Willam Young » 17 gru 2007, o 13:03

Widze ze szybko sie podajecie... Tu trzeba sie zglebic w jezyku PHP albo... pogadac z ludzmi z x11.

Kiedys do nich pisalem, gdzies w sierpniu, ale powiedzieli mi ze nie planuja nic takiego.

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Liga MistrzĂłw

Postautor: Syrlian Diaz » 17 gru 2007, o 13:08

Po prostu poczekamy cierpliwie, aż ktoś znajdzie się odpowiedni ;)

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Liga MistrzĂłw

Postautor: MichalORhada » 17 gru 2007, o 17:23

No ja na zgłębianie się nie mam czasu - i tak ledwo znajduję czas na prezesowanie ;-)

Tak czy inaczej, wszystkich chętnych do zajęcia się tym powitamy z otwartymi ramionami :-)
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

PvGratz
Podawacz piłek
Posty: 7
Rejestracja: 13 gru 2007, o 17:40

Odp: Liga MistrzĂłw

Postautor: PvGratz » 29 gru 2007, o 23:18

A nie dałoby rady poprosić XpertEleven Teamu o pomoc? :) Może pomogą, może nie... warto spróbować ;)

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Liga MistrzĂłw

Postautor: MichalORhada » 1 sty 2008, o 17:02

Już jakiś czas temu się dowiadywałem i nic z tego nie wyszło.
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Liga MistrzĂłw

Postautor: Syrlian Diaz » 1 sty 2008, o 21:52

To jest oczywista sprawa. Gra jest darmowa, ale za wykupienie VIP-a są jakieś extra dodatki. Wszechobecna sytuacja w internecie:)

Vhris

Odp: Liga MistrzĂłw

Postautor: Vhris » 14 lut 2008, o 12:13

Napisanie systemu piłkarskiego to jest coś koło pół roku pracy po 8 godzin dziennie dla programisty PHP. Niestety, nie mając widoków na zyski nikt nie zainwestuje kasy na stworzenie i rozruch. A żeby się zwróciło to trzeba by wydać kolejną kasę (której też nikt z nas nie ma) na promocję i reklamę. Docelowo aby inwestycja się zwróciła to w ciągu roku trzeba by mieć coś około 100 tys aktywnych userów aby mieć porządne stawki od reklamodawców i móc dalej rozwijać ten system.
Tak więc póki co proponuję jedynie zebrać kilka sugestii i wysłać do X11. Oni już mają ligę mistrzów ale nie w ligach prywatnych tylko w "systemowych".

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Liga MistrzĂłw

Postautor: MichalORhada » 14 lut 2008, o 16:28

No bez przesady. Skarbniq w końcu w nie tak długim czasie stworzył system piłkarski, i nie był on wcale jakiś strasznie uproszczony. Nie musi to być system komercyjny, żeby był dobry. Zresztą, jak mówił, system jest w razie czego gotowy do przekazania, ale potrzebny byłby nam jakiś programista, który by go modyfikował i nim zarządał.
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości