Ogłoszenie Prezesa o stronie i biuletynie

To co było, a nie jest...
Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Ogłoszenie Prezesa o stronie i biuletynie

Postautor: MichalORhada » 10 gru 2007, o 21:51

Jako Prezes Mikroświatowej Unii Piłkarskiej mam niewątpliwy zaszczyt i przyjemność ogłosić powstanie nowej strony Organizacji pod adresem http://www.mup.mikronacje.info . Umieszczona została ona na systemie Worpress, co umożliwi współistnienie stron informacyjnych z biuletynem Organizacji.

Mam nadzieję, że nowa strona, a w szczególności Biuletyn, przyczynią się do zwiększenia popularności v-piłki nożnej, v-mundialu, a przede wszystkim samej Organizacji. W planach jest umieszczanie w nim informacji zarówno z V-Mundialu, jak i z rozgrywek lokalnych lig państwowych i regionalnych. Zakłada się fuzję z gazetą Trizondal Football, jest także wielu chętnych spośród trenerów i delegatów poszczególnych państw.

Zapraszam wszystkich chętnych na stanowisko redaktorów Biuletynu o zgłaszanie się do mnie - gg 6876274. Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 12 gru 2007, o 01:13 przez MichalORhada, łącznie zmieniany 1 raz.
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości