Scholandzka Liga Piłki Nożnej (SLPN) zaprasza!

To co było, a nie jest...
Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: Scholandzka Liga Piłki Nożnej (SLPN) zaprasza!

Postautor: Mateusz Walczak » 15 gru 2009, o 21:20

Timek, naprawdę bardzo Cię proszę, byś zaprzestał tych ataków. Naprawdę to przestaje być śmieszne, a staje się żenujące.

Na pewno nie jest tak, że menadżerowie scholandzcy nie podejmują walki w tych ligach z powodu braku ambicji. Akurat od dosyć niedawna uczestniczymy aktywnie w życiu MUP i międzynarodowej piłki. Wszystko tu ruszył Krystian Gmurek, bo dotychczas byliśmy figurantami. Tak więc nie sądzę, aby to się miało zmienić z dnia na dzień. Scholandzka piłka była przez pewien czas zamknięta - przyznaję - to jednak był wynik nieaktywności w tej instytucji. Teraz ten stan się zmienia. Potrzeba czasu, a proszę mi uwierzyć, że mecze SLPN są niemniej emocjonujące niż te w lidze sarmackiej czy wandejskiej.

Miała być reklama Ligi. Została sprowokowana niepotrzebna dyskusja i bezsensowny atak na moją osobę i Scholandię. Naprawdę, nie widzę celu i proszę Cię, abyś jeszcze raz się zastanowił nad swoimi słowami.
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: Scholandzka Liga Piłki Nożnej (SLPN) zaprasza!

Postautor: t.demollari » 15 gru 2009, o 23:10

Wando, jaki znowu atak... więcej dystansu do siebie i swojego 'scholandyzmu'. Jedynie prowokacyjnie zapytałem o brak ambicji, żeby zmusić Cię do konkretnej odpowiedzi i refleksji, czy to faktycznie sprawia więcej zabawy.

Miała być reklama ligi, która w istocie jest antyreklamą. Skoro to ma być liga scholandzka, a nie mikroświatowa; ma wyłonić najlepszego Scholandczyka w kraju, to po co się reklamować w MUP? Żeby przyciągnąć ludzi z krajów-członków MUP, którzy są na forum MUP, ale nie mają ligi, drużyn w innych ligach, w dodatku ich kraj jest uznawany przez Scholandię.

No ludzie, przecież to brzmi kuriozalnie. Ja nie atakuję Scholandii, Ciebie, tylko te przepisy. De facto to jest tak jak ze starożytnymi Atenami - każdy ma prawo głosu. Tylko bez dzieci. I kobiet. I niewolników. I nieobywateli. I tak dalej. To samo tu - "każdy kto chce może dołączyć do scholandzkiej ligi, bo u nas mogą grać ludzie z zagranicy!" Tylko nie Ty, bo masz już drużynę w Al-Rajn. I nie Ty, bo mimo że nie masz drużyny, to Wandystan ma już swoją ligę. I też nie Ty, bo my takich ciumków jak Wielka Polondia nie uznajemy. Kto został? Nikt? Och.

Więc zdecydujcie się, czy faktycznie chcecie wybierać najlepszego Scholandczyka [ a cóż stoi na przeszkodzie, żeby dalej go wybierać, przy formule otwartej ligi ] nie chcecie obcych, bo Wam jest dobrze we własnym towarzystwie. Ok, może tak być. Albo jednak mogą grać obcokrajowcy. A nie tak w połowie, bo to Wam tylko szkodzi.

W moim światopoglądzie nie istnieje coś takiego jak niepotrzebna dyskusja. Wysyłasz coś na forum ogólne - musisz się liczyć z reakcją. A bardzo mi przykro, ale ja takich absurdów, żeby sobie leżały nie zostawiam.

Pozdrawiam,
Timan Demollari


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości