Nasza strona

To co było, a nie jest...
Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Nasza strona

Postautor: Lord Darth Kanzler » 20 wrz 2009, o 21:00

http://mup.mikronacje.info - witryna Micronational Football.

Odnośnie www naszej - obecnie posiadamy ten nasz nieszczęsny Micornational Football - problem z nim jest taki, że mało się z nim dzieje, bo i pisać niewielu z nas się chce. W dodatku system jest przestarzały. Podjąłem decyzję, że nie będę go rozwijał. Zostanie on skasowany (w tym wszystkie dane) i postawiony na nowo, w nowej wersji systemu wordpress.

Oczywiście jestem całkowicie otwarty na inne propozycje - ale proszę je składać kompleksowo (z linkami, propozycjami, opisem pomysłów). Jeśli natomiast do końca września żadne się nie pojawią zrobię jak wyżej.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: Nasza strona

Postautor: Mateusz Walczak » 22 wrz 2009, o 23:20

No dobrze, mało osób chce pisać, ale czy były jakieś przypominajki typu "zapraszamy do pisania"?

W ostatnim czasie sobie takich nie przypominam, a bez tego ani rusz.

Brak dwu-, trzyosobowej redakcji to chyba największy mankament. Bez tego ani rusz i nawet skasowanie starej i utworzenie nowej witryny mało da bez strałęgo składu.

Propozycja moja jest taka: zamówienie strony, stworzenie tam najważniejszych info. Brak regularnych relacji np. z meczy, ale tylko info o aktualnych władzach + zmiany rankingów itp. Myślę, ze to bardziej realne i bardziej wypali niż wordpress, który trzeba mimo wszystko regularnie prowadzić.
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Nasza strona

Postautor: Lord Darth Kanzler » 22 wrz 2009, o 23:26

Wordpress może robić za statyczną stronę :) To nie jest problem. A jest o tyle pomocny, że oferuje wbudowane kanały, które łatwo agregować na planetach :)
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości