[Pomysł] Lista trenerów kadr narodowych

To co było, a nie jest...
Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

[Pomysł] Lista trenerów kadr narodowych

Postautor: Mateusz Walczak » 29 sie 2009, o 22:25

Witam,

Proponuję władzom MUP stworzenie, podobnej do listy delegatów, listy, na której znajdą się trenerzy kadr narodowych wraz z adresami mailowymi i gg. Myślę, że to polepszy komunikację, a przy okazji sprawi, że będziemy wiedzieli, przeciwko komu gramy (bo często o tym nie wiemy, po nickach w X11;) ). Będzie to znaczne ułatwienie, a nie jest bardzo czasochłonne.

A kto wie, być może uda się zrobić podforum dla trenerów, aby dyskutować o rozgrywkach w zacnym trenerskim gronie?:)

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: [Pomysł] Lista trenerów kadr narodowych

Postautor: t.demollari » 30 sie 2009, o 12:30

Forum dla trenerów jest na x11. Jak tam nikt nie chce dyskutować, to tym bardziej nie będzie się chciało wchodzić na forum MUP.

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: [Pomysł] Lista trenerów kadr narodowych

Postautor: Malik-al-Mulk » 1 wrz 2009, o 11:48

a ja uważam że taką listę warto by było stworzyć... na forum na x11 nie wchodzę bo jest po prostu nieporęczne

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: [Pomysł] Lista trenerów kadr narodowych

Postautor: Lord Darth Kanzler » 1 wrz 2009, o 12:02

Ciekawy pomysł :)

Czy kolega Mateusz chciałby takie dane zebrać i przygotować?
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: [Pomysł] Lista trenerów kadr narodowych

Postautor: t.demollari » 1 wrz 2009, o 12:50

Malik-al-Mulk pisze:a ja uważam że taką listę warto by było stworzyć...



Listę może i warto. Pisałem o forum.


Malik-al-Mulk pisze:na forum na x11 nie wchodzę bo jest po prostu nieporęczne


Jest poręczne jak każde forum. I ma jeden wielki plus. Nie trzeba na nie "wchodzić", żadnych dodatkowych rejestracji, logowań. Klikasz - jesteś - piszesz. Trenerom nawet nie chce się oświadczeń prasowych pisać [a organizatorom relacji ze spotkań ;] ] za które dostaliby 200.000 econów, to co dopiero cokolwiek wymagającego większego wysiłku.

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: [Pomysł] Lista trenerów kadr narodowych

Postautor: Mateusz Walczak » 1 wrz 2009, o 23:23

Rzeczywiście, forum X11 mamy, więc chyba podforum tutaj byłoby zbędne. Tym bardziej, że forum V-Mundialowych trenerów jest integralną częścią X11 - co potwierdził Trener Kiechajas.

Panie al-Mulk - głównym celem powinna być lista osób zajmujących się kadrami. Choćby po to, aby wiedzieć, przeciw komu gramy, a takie informacje mogą być wykorzystywane choćby z opisach meczy np. na scholandzkim blogu piłkarskim czy w relacjach wydawanych przez organizatora (których rzeczywiście brakuje). Zaprezentuję prosty przykład: w relacji aż nudne staje się pisanie co chwile "Królestwo Scholandii", "kadra scholandzka", "zawodnicy Scholandii", a można to zastąpić zwrotem stosowanym dosyć często "podopieczni Mateusza Walczaka" ;) To nam poszerza możliwości oraz podkreśla rolę trenera kadry.

Panie Prezydencie - oczywiście, z chęcią zajmę się przygotowaniem takiej listy. Jutro (dziś trochę już późno...) skieruje prywatne wiadomości do wszystkich Delegatów Głównych z prośbą o podanie imienia oraz nazwiska osoby kierującej poszczególnymi kadrami. Dodatkowo proponuję ująć w liście również czas, od kiedy trener kadry narodowej funkcje sprawuje (jeśli możliwe jest ustalenie daty powołania, choćby po mailach z krajowej grupy czy forum dyskusyjnego). Później będzie można nałożyć dla delegatów obowiązek zgłaszania zmian na stanowisku trenera kadry w odpowiednio przygotowanym do tego miejscu.
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: [Pomysł] Lista trenerów kadr narodowych

Postautor: Lord Darth Kanzler » 1 wrz 2009, o 23:26

Ok :) cieszę się, że takie zestawienie powstanie.
Od siebie od razu dodam, iż trenerem Wandystanu jest towarzysz Magov przy czym nie umiem podać daty od kiedy kieruje kadrą.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: [Pomysł] Lista trenerów kadr narodowych

Postautor: Malik-al-Mulk » 2 wrz 2009, o 13:44

Mateusz Walczak pisze:
Panie al-Mulk - głównym celem powinna być lista osób zajmujących się kadrami. Choćby po to, aby wiedzieć, przeciw komu gramy, a takie informacje mogą być wykorzystywane choćby z opisach meczy np. na scholandzkim blogu piłkarskim czy w relacjach wydawanych przez organizatora (których rzeczywiście brakuje). Zaprezentuję prosty przykład: w relacji aż nudne staje się pisanie co chwile "Królestwo Scholandii", "kadra scholandzka", "zawodnicy Scholandii", a można to zastąpić zwrotem stosowanym dosyć często "podopieczni Mateusza Walczaka" ;) To nam poszerza możliwości oraz podkreśla rolę trenera kadry.


No to własnie pisałem że jestem za.

t.kiechajas pisze:
Jest poręczne jak każde forum. I ma jeden wielki plus. Nie trzeba na nie "wchodzić", żadnych dodatkowych rejestracji, logowań. Klikasz - jesteś - piszesz. Trenerom nawet nie chce się oświadczeń prasowych pisać [a organizatorom relacji ze spotkań ;] ] za które dostaliby 200.000 econów, to co dopiero cokolwiek wymagającego większego wysiłku.


A dla mnie jest nie poręczne po prostu :) myślę że to moje prywatne uczucie ergonomii :)
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Re: [Pomysł] Lista trenerów kadr narodowych

Postautor: MichalORhada » 2 wrz 2009, o 17:13

Poręczne czy nie - jest najłatwiejsze w dostępie dla trenerów kadr narodowych.

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: [Pomysł] Lista trenerów kadr narodowych

Postautor: Mateusz Walczak » 2 wrz 2009, o 19:59

Witam,

Informuję, że dziś popołudniu zostały wysłane prośby do Delegatów Głównych o wysłanie informacji nt. trenera kadry reprezentowanego kraju. Póki co dostałem odpowiedzi od Winktown, Morvanu i Scholandii. Czekam na resztę:)
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości