Głosowania

To co było, a nie jest...
Awatar użytkownika
t.demollari
Gracz środka pola
Posty: 222
Rejestracja: 25 paź 2008, o 14:20
Federacja: Baridajski Związek Piłki Nożnej
Lokalizacja: Republika Południowego Baridasu

Re: Głosowania

Postautor: t.demollari » 28 wrz 2009, o 17:08

[wypowiedź usunięta w związku z naruszeniem norm towarzyskich] (kurde jak to fajnie brzmi! :D - LDK)
Timan Demollari

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Głosowania

Postautor: Lord Darth Kanzler » 28 wrz 2009, o 17:19

Hamad Al-Qadir pisze:Nie widzę potrzeby aby tłumaczyć się Ekscelencji z tego jak głosuję. MUP póki co jest instytucją w miarę demokratyczną i każdy Delegat ma prawo głosować jak mu się podoba. Jedynie w państwach czy instytucjach totalitarnych o podłożu komunistycznym lub faszystowskim wszyscy głosują tak samo. Nie jestem też za tym aby stosować sztuczną poprawność i głosować tak jak inni bo niby tak wypada zdaniem v-państw, których potęga otoczona mitem upłynęła dawno temu.


Kolego Al-Qadir! Odnoszę wrażenie, że w swym zacietrzewieniu nie dostrzegłeś jednej bardzo ważnej rzeczy! Kolega Walczak nie prosił o głosowanie jak reszta i nie oczekiwał tego! On jedynie wyraził to nad czym myślało wielu - a mianowicie jakie przesłanki skłaniają Kolegów z Al Rajn i Arctiq do bycia wiecznie na "NIE". Nie jesteście Koledzy zainteresowani wyjaśnieniami, to Wasza sprawa. Świadectwo każdy z nas wystawia sobie sam.

Pozdrawiam i życzę więcej życzliwości.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Hamad Al-Qadir
Junior
Posty: 59
Rejestracja: 28 lut 2009, o 20:20
Lokalizacja: Federacja Al Rajn

Re: Głosowania

Postautor: Hamad Al-Qadir » 29 wrz 2009, o 14:53

Lord Darth Kanzler pisze:
Hamad Al-Qadir pisze:Nie widzę potrzeby aby tłumaczyć się Ekscelencji z tego jak głosuję. MUP póki co jest instytucją w miarę demokratyczną i każdy Delegat ma prawo głosować jak mu się podoba. Jedynie w państwach czy instytucjach totalitarnych o podłożu komunistycznym lub faszystowskim wszyscy głosują tak samo. Nie jestem też za tym aby stosować sztuczną poprawność i głosować tak jak inni bo niby tak wypada zdaniem v-państw, których potęga otoczona mitem upłynęła dawno temu.


Kolego Al-Qadir! Odnoszę wrażenie, że w swym zacietrzewieniu nie dostrzegłeś jednej bardzo ważnej rzeczy! Kolega Walczak nie prosił o głosowanie jak reszta i nie oczekiwał tego! On jedynie wyraził to nad czym myślało wielu - a mianowicie jakie przesłanki skłaniają Kolegów z Al Rajn i Arctiq do bycia wiecznie na "NIE". Nie jesteście Koledzy zainteresowani wyjaśnieniami, to Wasza sprawa. Świadectwo każdy z nas wystawia sobie sam.

Pozdrawiam i życzę więcej życzliwości.

Ekscelencjo Prezesie Kanzler, ja wcale nie tkwię w zacietrzewieniu. Na tych na których mógłbym głosować na Tak są już w większości członkami MUP

Dziękuję
Hamad Al-Qadir
Emir Huwaru, Prezes Rajńskiej Federacji Piłkarskiej

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: Głosowania

Postautor: Mateusz Walczak » 13 sty 2010, o 23:52

Co prawda Szanowny Kolega Delegat Browarczyk mnie uprzedził z moim standardowym pytaniem, ale nie omieszkam sobie nie zadać go ponownie w założonym niegdyś przeze mnie wątku, zwłaszcza, że głosowanie do Rady Rewizyjnej dotyczy także bezpośrednio mojej osoby.

Uprzejmie proszę delegatów, którzy zagłosowali "przeciw" w głosowaniu dot. wyboru członków RR o uzasadnienie swojego stanowiska w tej sprawie. Bardzo by mi było miło, gdybym się dowiedział, bo, tak jak poprzednio, przeciw głosują delegaci państw, które niezbyt aktywnie udzielają się w dyskusjach.

Z góry dziękuję za KONSTRUKTYWNE (!!) argumentacje.
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości