[WYBORY] Zgłaszanie kandydatów

To co było, a nie jest...
Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

[WYBORY] Zgłaszanie kandydatów

Postautor: Lord Darth Kanzler » 7 sie 2009, o 19:32

Szanowni Delegaci,
Drodzy Goście,
Miłośnicy Piłki Nożnej!

W dniu dzisiejszym prezes Malik-al-Mulk, w związku z wzrostem ilości obowiązków wynikających z powierzenia mu funkcji Premiera Federacji Al Rajn, złożył dymisję z zajmowanego stanowiska Prezesa MUP. W związku z tym, powołując się na przepis art. 8 ust. 5 w powiązaniu z art. 6 ust. 2 i 3 oraz art. 7 Statutu MUP (wchodzącego w życie 1 września tego roku), rozpoczynam procedurę

WYBORU PREZYDENTA MIKROŚWIATOWEJ UNII PIŁKARSKIEJ wraz z WYBOREM CZŁONKÓW RADY REWIZYJNEJ.

Licząc od dnia dzisiejszego włącznie do dnia 14 sierpnia godz. 20.00 można zgłaszać, w niniejszym wątku - i tylko i wyłącznie w nim - kandydatury na Prezydenta MUP oraz na członków Rady Rewizyjnej.

Przypominam, iż wybrany na Prezydenta może zostać każdy reprezentant - w tym reprezentanci pomocniczy; natomiast na członka Rady Rewizyjnej może zostać wybrany jedynie delegat główny (k'woli ścisłości trzech delegatów - bo tylu liczy Rada Rewizyjna). Kandydatury w obu przypadkach mogą zgłaszać delegaci główni - zgłoszenia przesłane przez inne osoby nie zostaną wzięte pod uwagę.

W tym miejscu chciałbym gorąco podziękować Prezesowi Malikowi za trud włożony w kierowanie tak wielką i trudną organizacją, jaką jest MUP. Chciałbym podziękować mu tym bardziej, że to właśnie dzięki niemu i za jego kadencji MUP przeszła bardzo ważną zmianę zasad swojego funkcjonowania - będę go właśnie za to pamiętał. Prezes Mulik zapisał się złotymi zgłoskami w annałach mikroświatowej piłki - pamiętajmy więc o nim! Gratuluję także i życzę powodzenia na nowej ścieżce kariery - już jako Premierowi Rządu Federacji Al Rajn! As-Salāmu `Alaykum Wasza Ekscelencjo!

Panowie! ZACZYNAMY!
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Orzi

Re: [WYBORY] Zgłaszanie kandydatów

Postautor: Orzi » 7 sie 2009, o 19:36

Chciałbym zgłosić kandydaturę Lorda Dartha Kanzlera na stanowisko Prezydenta MUP.
Ostatnio zmieniony 7 sie 2009, o 19:44 przez Orzi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: [WYBORY] Zgłaszanie kandydatów

Postautor: Lord Darth Kanzler » 7 sie 2009, o 19:40

Chciałbym zgłosić do Rady Rewizyjnej następujące osoby:

* Orzislav Toddson
* Michał O'Rhada
* Piotr Wołecki

Odnośnie kandydata na Prezydenta póki co się wstrzymuję ze zgłaszaniem.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: [WYBORY] Zgłaszanie kandydatów

Postautor: Lord Darth Kanzler » 8 sie 2009, o 11:14

Postanowiłem się zgłosić w wyborach Prezydenta MUP.

Na wstępie dziękuję Prezesowi Malikowi za udzielone mi awansem poparcie.

Drodzy Państwo - kilka razy zdarzyło mi się spotkać z opinią, iż moja osoba uznawana jest za "Ojca Chrzestnego" mikronacyjnej piłki nożnej - jakkolwiek ta 'łatka' jest miła i sympatyczna to uważam, iż jednak jest na wyrost. Ja jedynie robię swoje. System X11 znam dobrze, potrafię się w nim poruszać, potrafię ligami podległymi zarządzać - obecnie adminuje WLP - jednej z trzech największych v-światowych lig piłkarskich. Jestem także jej założycielem, wcześniej założyłem inną z największych - SLP. Moje drużyny grają obecnie w 2 ligach v-światowych (WLP i SLP), jedna pogrywa w Ekstraklasie a jedna oczekuje na akceptację do ligi scholandzkiej. Odnoszę z moimi drużynami sukcesy.

W przeszłości pełniłem już funkcję Prezesa MUP, jednak real zmusił mnie do jej opuszczenia. Dziś chciałbym ponownie wziąć na siebie ciężkie brzemię odpowiedzialności za rozwój naszej organizacji. Dlatego liczę na Wasze poparcie.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Said al Falim
Junior
Posty: 80
Rejestracja: 23 paź 2008, o 17:59
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Al Rajn

Re: [WYBORY] Zgłaszanie kandydatów

Postautor: Said al Falim » 11 sie 2009, o 22:54

Lord Darth Kanzler pisze:Postanowiłem się zgłosić w wyborach Prezydenta MUP.

Na wstępie dziękuję Prezesowi Malikowi za udzielone mi awansem poparcie.

Drodzy Państwo - kilka razy zdarzyło mi się spotkać z opinią, iż moja osoba uznawana jest za "Ojca Chrzestnego" mikronacyjnej piłki nożnej - jakkolwiek ta 'łatka' jest miła i sympatyczna to uważam, iż jednak jest na wyrost. Ja jedynie robię swoje. System X11 znam dobrze, potrafię się w nim poruszać, potrafię ligami podległymi zarządzać - obecnie adminuje WLP - jednej z trzech największych v-światowych lig piłkarskich. Jestem także jej założycielem, wcześniej założyłem inną z największych - SLP. Moje drużyny grają obecnie w 2 ligach v-światowych (WLP i SLP), jedna pogrywa w Ekstraklasie a jedna oczekuje na akceptację do ligi scholandzkiej. Odnoszę z moimi drużynami sukcesy.

W przeszłości pełniłem już funkcję Prezesa MUP, jednak real zmusił mnie do jej opuszczenia. Dziś chciałbym ponownie wziąć na siebie ciężkie brzemię odpowiedzialności za rozwój naszej organizacji. Dlatego liczę na Wasze poparcie.

Przecież Szanownego Pana zgłosił Pan Orzislav Toddson więc jedyne co Szanowny Pan może to wyrazić swoja zgodę a nie się samemu zgłosić/

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: [WYBORY] Zgłaszanie kandydatów

Postautor: Lord Darth Kanzler » 11 sie 2009, o 22:57

W chwili gdy pisalem swoje zgłoszenie Pan Toddson zgłaszał siebie :) Widać wyedytował swoją wiadomość :) Dziękuję mu za to :)
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Piotr Wolecki
Gracz środka pola
Posty: 187
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: Monarchia Austro-Węgier

Re: [WYBORY] Zgłaszanie kandydatów

Postautor: Piotr Wolecki » 12 sie 2009, o 12:06

Taka uwaga szanowny panie Kanzler, nie Paweł Wołecki, ale Piotr Wolecki ;) Poza tym popieram kandydaturę Lorda Dartha Kanzlera na stanowisko prezydenta MUP oraz zgadzam się kandydować na członka Rady Rewizyjnej.

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: [WYBORY] Zgłaszanie kandydatów

Postautor: Lord Darth Kanzler » 12 sie 2009, o 12:09

Ah, proszę wybaczyć! Już poprawiam :D
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości