Oferty kandydatĂłw na organizatora v-Mundialu

To co było, a nie jest...
zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Oferty kandydatĂłw na organizatora v-Mundialu

Postautor: zbbrow » 2 lip 2009, o 13:29

Czunkiewicz pisze:
Marcin I pisze:Ostateczna wersja filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=lquwhB-CE1s

Moja :D
Wszystkim radzę przed tym, jak zacznie się ładowanie filmiku, kliknąć na przycisk wysokiej jakości "HQ". ;)

Ta HQ jest masakryczna i tak, więc żadna różnica. :P

Orzi

Re: Oferty kandydatĂłw na organizatora v-Mundialu

Postautor: Orzi » 2 lip 2009, o 15:13

Przepraszam bardzo, ale czy delegaci mogą głosować za własną kandydaturą na organizatora V-Mundialu. Jeśli tak stawiało by to Scholandię i Elderland w uprzywilejowanej pozycji...

KSGr.vD

Re: Oferty kandydatĂłw na organizatora v-Mundialu

Postautor: KSGr.vD » 2 lip 2009, o 15:19

Orzislav Toddson pisze:Przepraszam bardzo, ale czy delegaci mogą głosować za własną kandydaturą na organizatora V-Mundialu. Jeśli tak stawiało by to Scholandię i Elderland w uprzywilejowanej pozycji...


Z drugiej strony patrząc, trudno, przygotowując ofertę głosować na kogoś innego, a poza tym gdyby nie możnabyło na siebie głosować, wówczas dwie pozostałe kandydatury będą uprzywilejowane, bo my stracimy 2 głosy, a inni po jednym.

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Oferty kandydatĂłw na organizatora v-Mundialu

Postautor: Malik-al-Mulk » 2 lip 2009, o 15:22

Rada Delegatów ma swoje zasady które obowiązują w każdym glosowaniu. Były one cały czas takie same i równe jednakowe dla każdego.
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Orzi

Re: Oferty kandydatĂłw na organizatora v-Mundialu

Postautor: Orzi » 2 lip 2009, o 17:14

KSGr.vD pisze:
Orzislav Toddson pisze:Przepraszam bardzo, ale czy delegaci mogą głosować za własną kandydaturą na organizatora V-Mundialu. Jeśli tak stawiało by to Scholandię i Elderland w uprzywilejowanej pozycji...


Z drugiej strony patrząc, trudno, przygotowując ofertę głosować na kogoś innego, a poza tym gdyby nie możnabyło na siebie głosować, wówczas dwie pozostałe kandydatury będą uprzywilejowane, bo my stracimy 2 głosy, a inni po jednym.


Nie na tym to polega, bo wtedy nikt by nic nie zyskał, a nikt nie stracił :F . Panie Prezesie, to znaczy że kandydaci mają prawo głosować na samych siebie?

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Oferty kandydatĂłw na organizatora v-Mundialu

Postautor: zbbrow » 2 lip 2009, o 17:57

Skoro jest tak jak zawsze to można zajrzeć do archiwum jeśli ktoś nie pamięta (lub go nawet tu nie było). Kandydaci mogą głosować na siebie samych. Logiczne to powinno być przy skromnej ilości członków MUP. ;)

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: Oferty kandydatĂłw na organizatora v-Mundialu

Postautor: Mateusz Walczak » 3 lip 2009, o 00:12

Panie Toddson, analogicznie, a czy kandydat do powiedzmy parlamentu (niekoniecznie realnego, powiedzmy Dreamlandu) nie może oddać głosu na siebie? Ma do tego prawo i jestem pewien, że jest jednym z pierwszych który biegnie oddać głos:)

Dla mnie zarzut kompletnie chybiony.
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,

Orzi

Re: Oferty kandydatĂłw na organizatora v-Mundialu

Postautor: Orzi » 3 lip 2009, o 00:37

Mateusz Walczak pisze:Panie Toddson, analogicznie, a czy kandydat do powiedzmy parlamentu (niekoniecznie realnego, powiedzmy Dreamlandu) nie może oddać głosu na siebie? Ma do tego prawo i jestem pewien, że jest jednym z pierwszych który biegnie oddać głos:)

Dla mnie zarzut kompletnie chybiony.


A ja uważam Pańską argumentację za zupełnie chybioną, gdyż każdy kandydat do parlamentu ma jeden głos w wyborach powszechnych, więc szanse są równe. W tym przypadku natomiast delegaci reprezentujący jedną z kandydatur (Scholandia i Elderland) mogą oddać dwa głosy, podczas gdy delegaci pozostałych (Winktown i RSiT) tylko jeden. Obecne przepisy wyraźnie faworyzują kandydatury łączone.

Mateusz Walczak
Gracz środka pola
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: Królestwo Scholandii

Re: Oferty kandydatĂłw na organizatora v-Mundialu

Postautor: Mateusz Walczak » 3 lip 2009, o 01:03

Orzislav Toddson pisze:
Mateusz Walczak pisze:Panie Toddson, analogicznie, a czy kandydat do powiedzmy parlamentu (niekoniecznie realnego, powiedzmy Dreamlandu) nie może oddać głosu na siebie? Ma do tego prawo i jestem pewien, że jest jednym z pierwszych który biegnie oddać głos:)

Dla mnie zarzut kompletnie chybiony.


A ja uważam Pańską argumentację za zupełnie chybioną, gdyż każdy kandydat do parlamentu ma jeden głos w wyborach powszechnych, więc szanse są równe. W tym przypadku natomiast delegaci reprezentujący jedną z kandydatur (Scholandia i Elderland) mogą oddać dwa głosy, podczas gdy delegaci pozostałych (Winktown i RSiT) tylko jeden. Obecne przepisy wyraźnie faworyzują kandydatury łączone.


Moim zdaniem źle Pan patrzy na cały spór. Pod kątem ilości głosów na kandydaturę jest tak, ze dwaj kandydaci mogą oddać dwa głosy, a jeden - jeden głos. Tutaj jednak należy spojrzeć przez pryzmat możliwości oddania głosu przez każdy kraj zrzeszony. W takim przypadku nie można dyskredytować ani Scholandii, ani Elderlandu, bo odebranie jednemu z państw głosu byłoby sprzeczne z jakimikolwiek zasadami, nie mówiąc o zwykłe niesprawiedliwości.

Faworyzacja byłaby wtedy, gdyby jedną z delegatur pozbawiono by głosu. Obecnie wszystko jest w porządku, bo jedna delegacja = jeden głos.
Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Trener Piłkarskiej Reprezentacji Scholandii,

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Oferty kandydatĂłw na organizatora v-Mundialu

Postautor: zbbrow » 3 lip 2009, o 01:06

Ale nikt nie bronił Winkton współorganizacji z innym v-państwem. :)


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości