Cisza... :(

To co było, a nie jest...
Piotranin
Junior
Posty: 93
Rejestracja: 23 sty 2009, o 16:46
Lokalizacja: Parlandia

Cisza... :(

Postautor: Piotranin » 1 maja 2009, o 20:11

Jestem zaniepokojny tym co się dzieje w MUP. Pogadało się troche a następnym mundialu i to wszystko, całe forum uciszyło się. Trzeba zacząć głosować na temat tego systemu. Bo uważam że te 2 dywizje to był fatalny pomysł. Także trzeba wybrać organizatora mistrzostw, i też niewiadomo nic o tym całym pucharze interkontynentalnym. A więc panie prezesie, drodzy delegaci obudźmy się! musimy ożywić MUP.u ciszyło się

KSGr.vD

Re: Cisza... :(

Postautor: KSGr.vD » 2 maja 2009, o 11:29

Przychylam się do słów mojego przedmówcy.
Zdaję sobie sprawę iż mamy teraz w "tfu...realu" tzn. "długi weekend" i zaraz zaczna się "nieszczęsne matury" ale apeluję do wszystkich działaczy piłkarskich w krajach zrzeszonych w MUP o wygospodarowanie chwilki czasu na ożywienie tej organizacji.
Osobiście uważam iż uporczywe, namolne, nawet podpadające pod spamerstwo przypominanie o funkcjonowaniu tej organizacji we wszystkich rejonach v-świata, to jedna z możliwości na świetną wspólną zabawę i zachęcenie do niej jak największej liczby osób. Działanie MUP może mieć również pobudzający wpływ na sytuację poszczególnych lig narodowych i cała sytuację sportu w mikronacjach.

Willam Young
Podawacz piłek
Posty: 43
Rejestracja: 9 gru 2007, o 14:20

Re: Cisza... :(

Postautor: Willam Young » 2 maja 2009, o 18:20

Taak, ja mysle że zanim uzgodnimy datę meczu o Superpuchar, powinniśmy ustalić datę rozpoczęcia następnego mundialu. wszyscy są zgodni co do tego że przyszły mundial musi się odbyć w tym roku. Nie chcemy organizować mundialu w systemie ligowym- bo to długie i nudne. Zapewne wszystkich interesuje tylko opcja systemu CL. A żeby do tego doszło, musi ktoś mieć wykupione konto VIP. Inaczej z systemu CL nici. Co do głosowania dotyczącego systemu ligi- to najlepiej by między rozgrywkami w systemie CL występowały rozgrywki w systemie ligowym- zawodnicy będą się lepiej rowijać, będzie można udoskonalić taktykę, będzie to trenerski poligon doświadczalny. Zawodnicy w przerwie między mundialami też przecież grają mecze ligowe.

Jest na pewno wiele krajów, które nie są jeszcze zrzeszone w MUP. Postawmy sobie pytanie- czy te kraje o nas wiedzą coś? Jeśli nie- to im powiedzmy. Czy te kraje mają jakąś ligę krajową? Jeśli nie, to albo nie wiedzą o tej mozliwości (w systemie x11) albo zainteresowanie piłką nożną jest tam zbyt małe. Jeśli jest zbyt małe, to na siłę ich zmuszać nie będziemy, jeśli jest wysokie, a oni o MUP wiedzą, to dlaczego sami nie napiszą do nas? Tym tokiem rozumowania powinniśmy się kierować, a nie będą nas uważać za spamerów. Ich wybór- my powinniśmy tylko im powiedzieć o możliwości.

Tak wiem, też sie nie moge doczekać meczu o Superpuchar ;P

Mike von Laue
Junior
Posty: 84
Rejestracja: 20 lis 2007, o 15:03
Lokalizacja: Natania

Re: Cisza... :(

Postautor: Mike von Laue » 3 maja 2009, o 12:28

Spam może nie jest konieczny, ale naprawdę przyda się ktoś, kto od czasu do czasu grzecznie przypomni, że trzeba ustalić pare istotnych spraw.
Kiedyś odbyła się debata nt. rodzaju rozgrywek, może warto przeprowadzić taką ponownie?

ps. Panie Wiliamie może zdoła Pan zachęcić Prezesa do udziału, a właściwie do koordynowania pracą MUP?

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Cisza... :(

Postautor: Malik-al-Mulk » 4 maja 2009, o 20:50

ja już sie przyzwyczaiłem do takiego trybu działania tej organizacji.

A prowadzeniem wszystkiego i porządkiem obrad powinien zająć się prezes a nie 'zając'.
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Piotranin
Junior
Posty: 93
Rejestracja: 23 sty 2009, o 16:46
Lokalizacja: Parlandia

Re: Cisza... :(

Postautor: Piotranin » 4 maja 2009, o 23:30

No panie prezesie do dzieła, musimy zacząć działać i już zaraz rozpoczynać kolejny v-mundial już w normalnym systemiemie. Tylko trzeba się za to wziąść

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Cisza... :(

Postautor: Malik-al-Mulk » 5 maja 2009, o 19:08

zapomniałem dodać że prezes pan Rehaggel zagląda na forum ale w jego życiu nie uczestniczy? Nie podejmuje kroków?
Nie wiem kiedy doczekamy się prezesa z prawdziwego zdarzenia.
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Awatar użytkownika
Said al Falim
Junior
Posty: 80
Rejestracja: 23 paź 2008, o 17:59
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Al Rajn

Re: Cisza... :(

Postautor: Said al Falim » 13 maja 2009, o 20:39

Malik-al-Mulk pisze:zapomniałem dodać że prezes pan Rehaggel zagląda na forum ale w jego życiu nie uczestniczy? Nie podejmuje kroków?
Nie wiem kiedy doczekamy się prezesa z prawdziwego zdarzenia.

Możliwe, że wkrótce ;)
(-) Ekscelencja Said al Falim
- Sekretarz MUP
- Trener Arabic Al Muhar

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Cisza... :(

Postautor: Marcin Sokołowicz » 13 maja 2009, o 23:39

Malik-al-Mulk pisze:zapomniałem dodać że prezes pan Rehaggel zagląda na forum ale w jego życiu nie uczestniczy? Nie podejmuje kroków?
Nie wiem kiedy doczekamy się prezesa z prawdziwego zdarzenia.


Cóż, ja bym wolał by ten Pan się już więcej tu nie pokazywał jako Prezes.

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Re: Cisza... :(

Postautor: MichalORhada » 19 maja 2009, o 08:49

Nie on pierwszy i nie ostatni zniknął jako prezes... gdyby nie nadchodząca sesja sam bym się zgłosił na prezesa, a tak... wybory trwają, zapraszamy do urn ;-)


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości