Oficjalne Oświadczenie Prezesa ws. Mundialu

To co było, a nie jest...
Jozin Praski
Podawacz piłek
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2009, o 10:57

Re: Oficjalne Oświadczenie Prezesa ws. Mundialu

Postautor: Jozin Praski » 16 cze 2009, o 17:17

Panie Prezesie!
Cytuje Pan tylko część art 1 Regulaminu MUP ale w oddaleniu naszego podania przytoczył Pan cały stąd moje pytanie o polityczność. Jesli źle zrozumiałem to przepraszam. Ja szanuję Państwa regulamin i do tej pory nie uczestniczyłem w działaniach mających na celu zrzeszenie POLITIKI z innymi nacjami wirtualnego świata.
Czy jednak nie byłoby możliwości aby nasza reprezentacja choćby nieoficjalny gracz wzięła udział w v-mundialu? Bez prawa do zdobywania tytułów czy innych zysków z uczestnictwa w tej imprezie? Czy komuś z tego powodu spadłaby korona z głowy, zamiast tak "bezdusznie" i "niesportowo" z góry odrzucać nasze starania?

Proszę jeszcze raz o przychylne spojrzenie w naszą stronę jako sportowców, którzy pragną międzynarodowej walki , niekoniecznie nagród i tytułów.

Pozdrawiam
Jożin Praski
Sekretarz Politickiego Związku Piłki Nożnej

mardred
Podawacz piłek
Posty: 35
Rejestracja: 24 paź 2008, o 16:02

Re: Oficjalne Oświadczenie Prezesa ws. Mundialu

Postautor: mardred » 16 cze 2009, o 17:19

Chodzi o możliwość sparingów z naszymi reprezentacjami? Z tego co wiem, xpert eleven nie zezwala na wykluczenie zapisanej do ligi drużyny z rozgrywek.
(-) Mardred Jakub Kwiatkowski vel. Żelazny Żuk
Upoważniony przez Wodza Okoczii
Trener reprezentacji Okoczii

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Oficjalne Oświadczenie Prezesa ws. Mundialu

Postautor: Malik-al-Mulk » 16 cze 2009, o 18:07

Jozin Praski pisze:Panie Prezesie!
Cytuje Pan tylko część art 1 Regulaminu MUP ale w oddaleniu naszego podania przytoczył Pan cały stąd moje pytanie o polityczność. Jesli źle zrozumiałem to przepraszam. Ja szanuję Państwa regulamin i do tej pory nie uczestniczyłem w działaniach mających na celu zrzeszenie POLITIKI z innymi nacjami wirtualnego świata.
Czy jednak nie byłoby możliwości aby nasza reprezentacja choćby nieoficjalny gracz wzięła udział w v-mundialu? Bez prawa do zdobywania tytułów czy innych zysków z uczestnictwa w tej imprezie? Czy komuś z tego powodu spadłaby korona z głowy, zamiast tak "bezdusznie" i "niesportowo" z góry odrzucać nasze starania?

Proszę jeszcze raz o przychylne spojrzenie w naszą stronę jako sportowców, którzy pragną międzynarodowej walki , niekoniecznie nagród i tytułów.

Pozdrawiam
Jożin Praski
Sekretarz Politickiego Związku Piłki Nożnej



"Bezdusznie"? "Niesportowo"? a to dobre ;) jakby to powiedzieli amerykanie "nice try"

Kiedy Was przyjmiemy to nie będzie walka międzynarodowa a walka miedzy mikronacjami i jedną grą. W sporcie walczy się zawsze o tytuły i każdy z nas o tym wie.
Jestem całkowicie przeciwny mieszaniu jakichkolwiek gier (Nie ważne czy Politika, Travian czy Tibia) z mikronacjami mamy swój szeroko pojęty "klimat" który umrze razem z przyjęciem gier do mikronacji.
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Oficjalne Oświadczenie Prezesa ws. Mundialu

Postautor: Lord Darth Kanzler » 19 cze 2009, o 16:52

Aż normalnie muszę poprzeć Pana Prezesa ;)
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości