Wandystan i Micropolis szukajÄ… ligowcĂłw ( LIGA ZACHODNIA )

To co było, a nie jest...
Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Wandystan i Micropolis szukajÄ… ligowcĂłw

Postautor: MichalORhada » 10 gru 2007, o 20:58

Wolna Republika Morvan zgłasza na razie jeden klub - Gaeltach Morbhan (daw. Celtic Morvan, daw. Keltiq KL Morvenau). Zespół ma długą historię, założony został w obozie KL Morvenau przez więzniów.
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Wandystan i Micropolis szukajÄ… ligowcĂłw

Postautor: Syrlian Diaz » 10 gru 2007, o 21:30

Ja jeszcze nie jestem pewien, czy wystawię swoją drużynę. Bylbym wdzięczny, jakby Państwo poczekali na moją decyzję.
Czy liga zostanie wyzerowana?

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Wandystan i Micropolis szukajÄ… ligowcĂłw

Postautor: MichalORhada » 10 gru 2007, o 22:53

Po zastanowieniu składam wniosek, aby tę ligę przekształcić w "Ligę Zachodnia" (propozycja) i zaprosić wszystkie państwa z okolicy. Zauważyłem że gra zyskuje na atrakcyjności przy dużej liczbie drużyn i podziale na dywizje... A np. połączenie z ligą Elderlandzką (liczącą chyba 5 drużyn) znacznie zwiększyło by jej atrakcyjność. Nie wiem jak Nowal i inne państwa Zachodu (Natania jest chyba w SLP), ale wciągnięcie drużyn z Dreamlandu lub Scholandii było by na pewno dużym zyskiem. W kupie raźniej ;-)
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Syrlian Diaz
Gracz środka pola
Posty: 164
Rejestracja: 25 lis 2007, o 15:57

Odp: Wandystan i Micropolis szukajÄ… ligowcĂłw

Postautor: Syrlian Diaz » 11 gru 2007, o 07:02

Raczej wątpię by inne kluby z KE oraz obywatele chcieli takiego połączenie. Jednak postaram się wystawić jeden zespół z mojego państwa.

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: Wandystan i Micropolis szukajÄ… ligowcĂłw

Postautor: Marcin Sokołowicz » 11 gru 2007, o 10:27

MichalORhada pisze:Po zastanowieniu składam wniosek, aby tę ligę przekształcić w "Ligę Zachodnia" (propozycja) i zaprosić wszystkie państwa z okolicy. Zauważyłem że gra zyskuje na atrakcyjności przy dużej liczbie drużyn i podziale na dywizje... A np. połączenie z ligą Elderlandzką (liczącą chyba 5 drużyn) znacznie zwiększyło by jej atrakcyjność. Nie wiem jak Nowal i inne państwa Zachodu (Natania jest chyba w SLP), ale wciągnięcie drużyn z Dreamlandu lub Scholandii było by na pewno dużym zyskiem. W kupie raźniej ;-)


Hmm, ale Trizondal leży na wschodzie. Ja bym ją nazwał "Ligą Ogólnoświatową".
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Wandystan i Micropolis szukajÄ… ligowcĂłw

Postautor: MichalORhada » 11 gru 2007, o 10:55

A to Trizondal nie bierze udziału w Lidze Kontynentu Wschodniego?

Osobiście byłbym zwolennikiem jakiegoś klarownego podziału w tej kwestii, bo udział jakiegoś państwa w kilku ligach na raz wydaje mi się niezbyt sensowny...
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: Wandystan i Micropolis szukajÄ… ligowcĂłw

Postautor: Marcin Sokołowicz » 11 gru 2007, o 10:58

Hmm, trizondalskie kluby biorą udział w 3 ligach (LKW, SLP, ST-FL) i nie widzę w tym niczego złego.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2007, o 15:20 przez Marcin Sokołowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

Awatar użytkownika
Arkadij Magov
Junior
Posty: 86
Rejestracja: 20 lis 2007, o 19:02
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Odp: Wandystan i Micropolis szukajÄ… ligowcĂłw

Postautor: Arkadij Magov » 11 gru 2007, o 13:15

Marcin I pisze:Hmm, ale Trizondal leży na wschodzie. Ja bym ją nazwał "Ligą Ogólnoświatową".


Nie ma mowy. Ta nazwa jest zbyt podobna do nazwy "Ligi v-światowej" i prowadziłoby to do nieporozumień. "Liga zachodnia" to moim zdaniem też nienajlepsze określenie. No, ale nazwa to szczegół. A w kraje WKE wcale bym tak nie wątpił. Porozmawiam dzisiaj z przedstawicielami krajów wieczorem, bo jest ku temu okazja i kto wie - może liga ruszy niebawem.

Co do wyzerowania ligi - proponuję aby to przegłosować. Nie ukrywam, że mimo dwóch rozegranych sezonów drużyny do tej pory grające nie wzmocniły się wiele - liga była bardzo traktowana "po łebkach" także przeze mnie, bo mam zespół w SLP i tam działo się zdecydowanie więcej i były większe emocje. Z resztą już najmocniejsi zawodnicy z ligi zostali wyprzedani (widziałem, że Szatan Micropolis sprzedał graczy z umiejętnościami 7 i 8). Chodzi o to by nie wyzerowywać ligi, bo jest to jednak jakiś fragment historii.

Co do udziału klubów w kilku ligach... No to jest trochę traktowanie właśnie po łebkach. Można, by wprowadzić limit, że dany kraj może wystawiać zespoły w maksymalnie dwóch - trzech ligach.
Z socjalistycznym pozdrowieniem

Arkadij Magov

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Odp: Wandystan i Micropolis szukajÄ… ligowcĂłw

Postautor: Marcin Sokołowicz » 11 gru 2007, o 16:13

Te ograniczenia są niepotrzebne. Jeżeli ktoś chce zagrać w bardziej aktywnej lidze niż LKW (bo przewiduję że powstająca liga będzie o wiele aktywniejsza) i nie może bo jego kraj wykorzystał limit lig to gdzie tu sprawiedliwość?
Piłka nożna - to trzyma mnie w v-świecie

(-) Marcin kaw. Komosiński, Delegat Trizondalu
Książe Księstwa Trizondalu, Redaktor Naczelny Trizondal Football

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Odp: Wandystan i Micropolis szukajÄ… ligowcĂłw

Postautor: MichalORhada » 11 gru 2007, o 16:29

Dla mnie ogólnie wystawianie zespołu w więcej niż jednej lidze jest dziwny... Ja rozumiem, że v-świat, ale to mi się kojarzy z wypisywaniem "mam armie 100 tysięcy czołguw i was podbijam "
(-) Michał O'Rhada, Delegat WRM


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości