Aktywność na forum MUP

To co było, a nie jest...
Mustafa Owski

Aktywność na forum MUP

Postautor: Mustafa Owski » 3 gru 2008, o 22:40

Właściwie aktywność na forum jest zerowa. Żadnych dyskusji na temat meczów, delegaci wielu krajów są w ogóle nieaktywni. Przecież tyle się dzieje. Puchar jest rozgrywany, mecze są ciekawe a mimo to zainteresowanie minimalne. (nie liczę forów państw). Nawet mało kto komentuje Micronational Football. Moim zdaniem z kompletnie nieaktywnymi członkami powinno się coś zrobić. Nie wiem co. Wysłać ostrzeżenia? Najlepiej do władz danego kraju. Ale może to nic nie dać. Nie rozumiem jak to jest że trener reprezentacja zajmuje się aktywnie, a nie bierze udziału w żadnych dyskusjach.

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Aktywność na forum MUP

Postautor: Malik-al-Mulk » 4 gru 2008, o 17:53

co da wysyłanie ostrzeżeń?? nie sądzę że da się kogoś zmusić do udzielania się na forum... zresztą poza MUP mamy wiele innych rzeczy do roboty np fora własnych krajów... ja np dwie gry on line, studia i administracja 2 for... a by się chciało do ludzi jeszcze wyjść czy na piwo czy w piłkę kopnąć... więc po części rozumiem tych którzy udzielają się kiedy muszą lub gdy mają wolny czas.

Nie możemy być jak nauczyciele w szkole gdzie pani od Matematyki mówi... Matematyka jest najważniejsza... a pani od Polskiego że to Polski jest najważniejszy... i z czego tu zrezygnować?
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Mustafa Owski

Re: Aktywność na forum MUP

Postautor: Mustafa Owski » 4 gru 2008, o 18:56

Rozumiem to doskonale, sam mam mało czasu, ale 5-10 minut dziennie na zajrzenie tutaj czas wyłuskałem.

Awatar użytkownika
Said al Falim
Junior
Posty: 80
Rejestracja: 23 paź 2008, o 17:59
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Al Rajn

Re: Aktywność na forum MUP

Postautor: Said al Falim » 5 gru 2008, o 14:13

Ja może osobiście nie wypowiadam się często i nie loguję na co dzień ale na bieżąco śledzę forum MUP. Odnośnie wysyłania ostrzeżeń czy innych form jestem przeciwkotakim mechanizmom.
(-) Ekscelencja Said al Falim
- Sekretarz MUP
- Trener Arabic Al Muhar

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Re: Aktywność na forum MUP

Postautor: MichalORhada » 6 gru 2008, o 00:37

Ale akurat w przypadku MUP nie jest konieczna stała aktywność. Owszem, warto zajrzeć co jakiś czas - ale mślę że raz na tydzień nawet styknie. Inaczej jest, kiedy mamy jakąś istotną sprawę - np. planujemy mundial, wybieramy organizatorów i tym podobne istotne kwestie - wtedy trzeba być częściej. Ale na codzień nie jest to aż takie ważne.

Mustafa Owski

Re: Aktywność na forum MUP

Postautor: Mustafa Owski » 6 gru 2008, o 10:55

Wiem ze na co dzień nie jest to potrzebne, jednakże mamy już półfinały, i jakaś dyskusja (nawet taka malutka) powinna się zawiązać. Pewnie dopiero przed finałem coś się ruszy i po skończeniu Pucharu. W każdym bądź razie najważniejsze że trenerzy drużyn są aktywni.

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Aktywność na forum MUP

Postautor: Malik-al-Mulk » 10 lip 2009, o 16:09

a propos aktywności chciałbym powiedzieć ino że opuszczam internet na dwa dni... i mnie nie będzie... bez samowolki proszę. ;)
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Aktywność na forum MUP

Postautor: Lord Darth Kanzler » 10 lip 2009, o 18:09

Hurra! Starego nie ma w domu :D
IMPREZA :D
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości