Ocena PI

To co było, a nie jest...
Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Ocena PI

Postautor: Lord Darth Kanzler » 2 gru 2008, o 21:15

Mamy za sobą fazę grupową PI, a już jutro ćwierćfinały.

I jak Wam się podoba forma rozgrywki zastosowana w PI? Jakie wnioski? Jakie uwagi?

Dajcie upust temu co czujecie :)

Pozdrawiam,
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Mustafa Owski

Re: Ocena PI

Postautor: Mustafa Owski » 3 gru 2008, o 15:08

Jak dla mnie bomba. Dodatkowo fakt że w ćwierćfinale wygrany bierze wszystko dodaje smaczku i emocji. Niektórych może denerwować to ze jest 19 zespołów i w jednej grupie 2 państwa które przeszły do ćwierćfinału mają więcej czasu na "wyleczenie ran" po pojedynkach grupowych bo wcześniej je zakończyły. Powinny być 16, 20 lub 24 zespoły, wtedy wszystkie drużyny które przeszły do ćwierćfinału miałyby tyle samo czasu na odpoczynek. Niestety dośc trudno będzie zebrać 24 aktywne zespoły. A znowu usunąć 3 nie ma jak, więc trzeba się pogodzić że jest jak jest.

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Ocena PI

Postautor: Malik-al-Mulk » 4 gru 2008, o 17:48

Niestety dla Sułtanatu Al Rajn nie był to udany start... jednak przy najbliższej okazji postaramy się zapewnić więcej emocji ;]

zresztą problemy z jakimi borykamy się wewnątrz kraju nie tylko wewnątrz piłki nie pozwalały się skoncentrować na walce o punkty. Jednak myślałem że jesteśmy w stanie sprawić jakąś niespodziankę... wierzyłem w to, niestety nie udało się i nie ma wyjścia jak tylko czekać na kolejne okazję do walki o punkty, tytuły i puchary.
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Mustafa Owski

Re: Ocena PI

Postautor: Mustafa Owski » 4 gru 2008, o 18:54

Okazja się nadarzy. Od razu po dołączeniu nie można na wiele liczyć. My budujemy dopiero silny zespół, choć mamy już całkiem dobry. Ale nie najlepszy.

Awatar użytkownika
Said al Falim
Junior
Posty: 80
Rejestracja: 23 paź 2008, o 17:59
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Al Rajn

Re: Ocena PI

Postautor: Said al Falim » 5 gru 2008, o 14:17

Czy wystartujemy w kolejnych rozgrywkach o PI lub też innych pod patronatem OPM to dopiero się okaze :) Panie Mulk z jakimi problemami borykamy się w Sułtanacie? :)
(-) Ekscelencja Said al Falim
- Sekretarz MUP
- Trener Arabic Al Muhar

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Ocena PI

Postautor: Malik-al-Mulk » 5 gru 2008, o 14:35

choćby wdrożenie SG, choćby politycznymi przez co Trener kadry nie poświęca... swej całej uwagi na mecze Kadry ;]
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Ocena PI

Postautor: Lord Darth Kanzler » 5 gru 2008, o 15:27

Said al Falim pisze:Czy wystartujemy w kolejnych rozgrywkach o PI lub też innych pod patronatem OPM to dopiero się okaze :)


Zechce Pan rozwinąć swoją myśl?
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Mike von Laue
Junior
Posty: 84
Rejestracja: 20 lis 2007, o 15:03
Lokalizacja: Natania

Re: Ocena PI

Postautor: Mike von Laue » 5 gru 2008, o 17:15

Jako gracz wolę zdecydowanie zwyczajną ligę, ale trzeba przyznać, że taki sposób rozgrywek jest o wiele bardziej emocjonujący. Szczerze to podziwiam stabilność zespołu ze Sclavinni, dotychczas wygrali wszystkie mecze i myślę, że mają największe szanse na zwycięstwo. Natania jak już wspominałem na x11 lubi lekceważyć i stąd ta gra w kratkę, samo zwycięstwo w ćwierćfinale to też zasługa sporego szczęścia. W swoim życiu prowadziłem jakieś 10 zespołów ale ten zachowuje się jakoś zupełnie inaczej. Ciekaw jestem co w najbliższym meczu pokaże Elderland, są znakomici z 3napastnikami, ale ciężką kontuzję ma Bakowski.

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Ocena PI

Postautor: Lord Darth Kanzler » 5 gru 2008, o 17:16

Zwykła liga przy 19 drużynach to będzie masakra... zabójstwo idei, nuda i w ogóle kiła.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Mustafa Owski

Re: Ocena PI

Postautor: Mustafa Owski » 5 gru 2008, o 20:38

Dziękuję za krzepiące słowa panie von Laue. Następny mecz gramy z Morwanem który jest bardzo mocny, co udowodnił wygrywając z Wandystanem. Jak dla mnie Natania ma duże szanse na końcowe zwycięstwo. Ma bardzo silny zespół. A tak w ogóle to wszycy mają teraz szanse na zwycięstwo trudno jest ocenić kto wygra. Ja typuje finał WRM - Natania.
Zgadzam się z Lordem Darth Kanzlerem. 19 zespołowa liga to by była masakra.


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości