Kolejne złamanie regulaminu

To co było, a nie jest...
Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Kolejne złamanie regulaminu

Postautor: Marcin Sokołowicz » 3 lis 2008, o 22:52

Nie chcę, by odbierano mnie tu jako donosiciela, ale i tak prędzej czy później ktoś zauważa takie sprawy. Otóz Tyrencja i Luminat zakupiła zawodnika Alberto Rodrigueza.

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Kolejne złamanie regulaminu

Postautor: Lord Darth Kanzler » 4 lis 2008, o 08:12

Wiemy. Byliśmy szybsi ;)
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Max209

Re: Kolejne złamanie regulaminu

Postautor: Max209 » 16 lis 2008, o 21:39

----------------------
"Rada Delegatów MUP chcac zapewnic zrównowazony i sprawiedliwy rozwój wszystkim reprezentacjom krajowym postanawia co nastepuje.

§ 1. Zezwala sie na nieskrepowane i dowolne powolywanie do reprezentacji narodowych zawodników o statusie juniora w kazdej chwili.
§ 2. Zezwala sie na nieskrepowane i dowolne zakupowanie zawodników z listy transferowej jedynie w okresie przerwy miedzy rozgrywkami (sezonami).
§ 3. Pierwsze zlamanie postanowien § 2. niniejszej Uchwaly karane jest pauza trenera na okres dwóch kolejek. Zdobyty w sposób niezgodny z zasadami zawodnik nie moze wziac udzialu w zadnym meczu. Drugie zlamanie postanowien karane jest wyrzuceniem danego zespolu z rozgrywek.
§ 4. Traci moc Postanowienie Prezesa MUP nr 4. w sprawie transferów.
§ 5. Uchwala wchodzi w zycie w dniu ogloszenia."
----------------------

Konsulatu Tyrencji i Luminatu dotyczy paragraf drugi, a wiec nie jest napisane co ma sie stac z pilkarzem oprócz tego, ze nie moze zostac dopuszczony do gry. Dalej ustanowione prawo na pewno bedzie mialo dla kazdego inne znaczenie. Poprawnie skoro kazdy inaczej interpretuje rózne slowa.

__________________
Moje postanowienie w tej sprawie:
Pilkarz Alberto Rodríguez (l.28) nie zostanie powolany do gry w tym sezonie. Jezeli do rozpoczecia nowego sezonu pilkarskiego zadna zmiana dotyczaca istotnych szczególów nie zostanie wprowadzona do powyzszej "Uchwaly Rady Delegatów MUP nr 7. w sprawie transferów", pilkarz zostanie pelnoprawnym czlonkiem druzyny.
__________________


- Max209 (Aleksander Szadurski)
Reprezentant Konsulatu i Tyrencji w MUP

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Kolejne złamanie regulaminu

Postautor: Lord Darth Kanzler » 16 lis 2008, o 22:23

Punkt 3 mówi, że nabyty niezgodnie z zasadami zawodnik NIE MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁU W ROZGRYWKACH.

Dla mnie, jako Prezesa MUP jest to oczywiste i jasne, że NIGDY nie może wziąć udziału.

Bardzo mi przykro, jest to ostateczna interpretacja. Zawodnik może być w drużynie, ale nie może brać udziału w meczach teraz, ani w kolejnych sezonach.

To Pańska decyzja, czy go Pan będzie trzymał, czy wyrzuci. Proszę pamiętać jednak, że wrzucenie go na mecz będzie skutkowało złamaniem regulaminu powtórnie, a co za tym idzie wykluczeniem drużyny.

Mam nadzieję, że to jest jasne. Chętnie rozwieję pozostałe wątpliwości jeśli takie się pojawią. Pozdrawiam,
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Max209

Re: Kolejne złamanie regulaminu

Postautor: Max209 » 17 lis 2008, o 13:50

No i przynajmniej dostałem odpowiedź. Będę mógł go sprzedać, nie stracę pieniędzy.


Jeszcze pytanie. Nie ma żadnych problemów co do sprzedaży teraz?

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Kolejne złamanie regulaminu

Postautor: Lord Darth Kanzler » 17 lis 2008, o 14:50

Oczywiście, że nie ma. Mam nadzieję, że się uda ;)
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji


Wróć do „Archiwum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości